בעיה|מהירות איטית ברשת הפנימית - DG834NU - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה|מהירות איטית ברשת הפנימית - DG834NU

David_K

Recommended Posts

נתב : DG834NU

מתאם רשת : Edimax EW-7718UN

המהירות ברשת הפנימית איטית - 6.3MB/S

מחשב א' מתחבר בצורה קוית לנתב

מחשב ב' מתחבר בצורה אלחוטית

כאשר אני מנסה להעתיק קובץ בין המחשב שמחובר קוית למחשב שמחובר אלחוטית המהירות עומדת על כ- 6.2-3MB/S

כאשר שני המחשבים מתחברים קוית לנתב המהירות עומדת על כ 9.2-3MB/S ביניהם שזה אמור להיות תקין

המחשב האלחוטי מתחבר ב300Mbps ככה שנראה שהכול תקין ברשת האלחוטית

אם אתם רוצים לראות את ההגדרות בנתב אז מצורפת תמונה

אבל לפי הבדיקה הקוית ניראה ששני המחשבים תקינים

מישהו מכיר את הבעיה ויודע דרך לפתור אותה ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה אלחוטית מה חוזק האות? אם אפשר לא לפי הווינדוס אלא עם התוכנה?

כי מקסימום שניתן לקבל בתקן N זה 11MB\S

ובקווי רק 9.3MB? זה לא כזה טוב- זה בגדר הבסדר אבל אתה אמור לפחות על 10.5 אל תשכח שזה אמור להיות במקסימום דרך כבל על 12.5 למרות שזה לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה אלחוטית מה חוזק האות? אם אפשר לא לפי הווינדוס אלא עם התוכנה?

כי מקסימום שניתן לקבל בתקן N זה 11MB\S

ובקווי רק 9.3MB? זה לא כזה טוב- זה בגדר הבסדר אבל אתה אמור לפחות על 10.5 אל תשכח שזה אמור להיות במקסימום דרך כבל על 12.5 למרות שזה לא קורה.

חוזק הוא האותר הוא 100% אני לא סתם שואל ,כחיברתי את המחשב בחיבור הנייד בחיבור קווי לנתב המהירות היתה כמו המהירות למלעה, כול הנתונים הם כשהמחשב קרוב לנתב ככה שאין מכשולים בדרך ,הם היו באותו חדר כשבדקתי את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתב : DG834NU

מתאם רשת אלחוטי : Edimax EW-7718UN

המהירות ברשת הפנימית איטית - 6.3MB/S

מחשב א' מתחבר בצורה קוית לנתב

מחשב ב' מתחבר בצורה אלחוטית

כאשר אני מנסה להעתיק קובץ בין המחשב שמחובר קוית למחשב שמחובר אלחוטית המהירות עומדת על כ- 6.2-3MB/S

כאשר שני המחשבים מתחברים קוית לנתב המהירות עומדת על כ 9.2-3MB/S ביניהם שזה אמור להיות תקין

המחשב האלחוטי מתחבר ב300Mbps ככה שנראה שהכול תקין ברשת האלחוטית

אם אתם רוצים לראות את ההגדרות בנתב אז מצורפת תמונה

אבל לפי הבדיקה הקוית ניראה ששני המחשבים תקינים

מישהו מכיר את הבעיה ויודע דרך לפתור אותה ?

סה"כ המהירויות שאתה מקבל הם בסדר גמור.

בחיבור קווי המקסימום הוא 93Mbps שהם כ-11.5MB/s. אם אתה משתמש ב- שאינו גרסא 7, המהירות הקווית המקסימלית תהיה בפועל סביב 9MB/s.

בחיבור בתקן N המצב די דומה ואתה יכול לצפות בתנאי קליטה אופטימליים לאותה מהירות ואולי טיפה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ המהירויות שאתה מקבל הם בסדר גמור.

בחיבור קווי המקסימום הוא 93Mbps שהם כ-11.5MB/s. אם אתה משתמש ב- שאינו גרסא 7, המהירות הקווית המקסימלית תהיה בפועל סביב 9MB/s.

בחיבור בתקן N המצב די דומה ואתה יכול לצפות בתנאי קליטה אופטימליים לאותה מהירות ואולי טיפה פחות.

אז הבעיה שאני לא מגיע למהירות הזאת בחיבור ,מצד אחד זה לא המחשב כי בחיבור קוי אני מגיע ל9.5+- ,וזה לא בעיה בנתב כי החיבור הוא 300Mbps אבל בכול זאת המהירות עומדת על 6.3MB/S +- אז אני מבין מאיפה הבעיה מגיעה או מאיפה ההגבלה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המרחק בין המחשב לנתב? מה רמת הקליטה שאתה מקבל? אתה עובד ב-CHANNEL BONDING?

הקליטה עומדת על מאה אחוז,את כול ה"נסיונות"אני עושה קרוב לראוטר כדי לנסות לדמות תנאים אופטימליים , לפי מה שאני מבין הנתב עובד כבר בCHANNEL BONDING כאשר המצב מוגדר ל270Mbps שכמובן בפועל הם 300Mbs

הערוץ גם מוגדר ל1 שניראה שיש בו הכי פחות שימוש בסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבצע את הבדיקה באמצעות IPERF כפי שמוסבר כאן -- http://www.netcheif.com/Articles/HomeNetPerf/HomeNetPerf.htm -- ותעלה את התוצאות.

טוב ,בדקתי עם התוכנה ,התוצאות היו דיי טובות ,לא הספקתי לבדוק כשהנייד קרוב לנתב ,אבל במרחק 5 מטר ,וקיר בלוקים בדרך הקליטה היתה 80-75% התוצאות בממוצע היו 75Mbps ככה שאני מאמין שבקרבת הנתב ובלי מכשולים בדרך התוצאה תיהיה קרובה ל85+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...