לא מצליח להתקין red alert 3 דיסק מקורי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין red alert 3 דיסק מקורי

dd7

Recommended Posts

לפני כשנה בערך קניתי את המשחק הנ"ל, במהלך השנה פירמטתי את המחשב 3 פעמים, השבוע אחרי הפירמוט הרביעי ניסיתי להתקין את המשחק והוא פשוט לא נותן לי הוא כותב שהיה שימוש בסיריאל יותר מ-3 פעמים, ולכן לא ניתן להתקין,

התקשרתי לתמיכה שכתוב בדיסק אמרו שאני צריך לשלוח מייל עם צילום של הקופסא והסיריאל, ולבקש סיריאל חדש, ואולי יחליטו לתת לי חדש.

1. מזה צריך להיות, זאת חוצפה מדרגה ראשונה שבן אדם קונה משחק ב220 שקל ומגבילים אותו ל3 התקנות בחיים ואז הוא צריך להתחנן לפאקינג סיריאל כאילו הוא איזה הומלס שעושים לו טובה, כמובן שהמשחק נקנה ממיטב כספו.

2. למישהו יש מושג מה עושים במצב הזה, נגיד במידה ואני יקבל סיריאל חדש, האם יש אפשרות לגבות את המשחק ולא להתקין אותו עוד פעם בשביל לשמור על הסדיקיי,

אני לא מתכוון להתקין אותו במחיצה אחרת כי לפעמים זה לא עובד.

אגב למישהו כאן היה מקרה כזה או דומה? האם זה קיים בעוד משחקים, לי זה קרה פעם ראשונה.

בכל אופן אני אשמח גם להסבר נורמלי מה הרעיון שעומד מאחורי הדבר הזה, מה ההגיון בדבר שבן אדם קנה משחק מקורי מגבילים אותו ופשוט מוצאים לו את המררה...

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא... מה אני יעשה אני מהדור הישן.. בקצב שהטכנולוגיה מתפתחת,

המשחקים בעתיד הלא רחוק יעברו לשחק על טוקמן תחת הסיסמא: "לא שיחקת לא שילמת.."

אז מה זה הdrm הזה יענו כל 3 התקנות אמור לעלות לי 220 ש"ח? נשמע הגיוני??.?

אז מה כאילו ea חיים בסרט...

זה רק אצל ea ה- הזה? או כולם עושים ככה היום?

SimonSix

מה אתה מתקמצן במילים, תרחיב תגיד משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מדי מה להרחיב חבר. EA רודפי בצע וזהו.

לא מזמן דיברנו על עניין ההורדות הדיגיטליות שמוגבלות לרישיון של שנה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=462485.0

במקרה שלך, עם עניין הגבלת 3 התקנות:

כבר דובר על זה לא פעם והטיחו ב-EA ביקורת, אבל הם בשלהם.

מהניסיון של העבר הם לא נוטים להתפשר ולספק סריאל חדש, אלא פשוט יגידו לך לרכוש עוד עותק.

בקיצור, הבנת את המסר בדרך הקשה- לחשוב פעמיים לפני שרוכשים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי תודה,

אבל מישהו שם אמר "מדובר כאן רק על חסימת האפשרות להוריד מחדש את המשחק. אם יש ברשותך גיבוי תוכל להתקין אותו שוב"

לא הבנתי בדיוק למה הוא התכוון, אני לא הורדתי את המשחק יש לי קופסא מקורית, מה אולי כאילו אני יכול לצרוב תמקורי??

יש אפשרות לקנות את המשחקים של ea דרך או דרך חברה צד ג' שלא מגבילים אותך?

או שפשוט לא קונים משחקים של ea... :pissed:

בכל אופן ידוע לך על עוד איזשהי יצרנית שמגבילה מבחינת התקנות או זמן שימוש, שאני אדע להיזהר מהם בעתיד.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה -

פשוט מאוד פניתי לEA, הצהרתי מראש שאני יכול להוכיח שזה שלי, בלה בלה, קצת אימייל עם רגשות אשמה, שאר שטויות וקיבלתי עוד 3 אקטיבציות.

זה מטומטמם, זה מגעיל, זה גורם לך לתהות למה לא הורדת את המשחק וזהו (גם ככה האריזה העלובה הגיעה לי שבורה ומרוסקת לחלוטין), אבל זאת המציאות לצערנו הרב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לא, אני בטוח שגוגל ימצא לך פיתרון יצירתי..

^^^

מה שמדהים זה שחברות מפגרות כמו EA לא מבינות שהן רק דופקות את המשתמשים ההגונים שעוד נשארו

שבאמת קונים משחקים, כי הפיראטים בכל מקרה יפצחו את ההגנות האלה במוקדם או במאוחר, ואז לא יהיה

שטויות כאלה כמו שאפשר להתקין משחק רק 3 פעמים וזהו...

מדהים איך החברות האלה לא מבינות שהן פשוט יורות לעצמן ברגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לפריק אמרו לי שהם לא נותנים תמיכה אמרו לי להתקשר למספר של שכתוב על הקופסא כמובן שהתקשרתי גם לא יכלו לעזור פשוט אמרו לי תשלח מייל ל-ea,

ואם לא, אני בטוח שגוגל ימצא לך פיתרון יצירתי..

יצירתי כן, אבל לא בשרתים של ea game

(גם ככה האריזה העלובה הגיעה לי שבורה ומרוסקת לחלוטין), אבל זאת המציאות לצערנו הרב...)

מה שלחו לך עותק חדש? לא סיריאל?.?

אשמח אם תענו על השאלות ששאלתי:

יש אפשרות לקנות את המשחקים של ea דרך או דרך חברה צד ג' שלא מגבילים אותך?

בכל אופן ידוע לך על עוד איזשהי יצרנית שמגבילה מבחינת התקנות או זמן שימוש, שאני אדע להיזהר מהם בעתיד.?

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מטומטמם, זה מגעיל, זה גורם לך לתהות למה לא הורדת את המשחק וזהו (גם ככה האריזה העלובה הגיעה לי שבורה ומרוסקת לחלוטין), אבל זאת המציאות לצערנו הרב...

זו מציאות כי אנשים קונים את זה למרות ההגבלות, אז מה איכפת לEA? את הכסף שלהם הם מקבלים ממך ועוד הרבה כמוך.

תהיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם ואל תקנה, זה נכון לכולם והכל...

עוד חברות שעושות או רוצות לעשות את זה הן UBI SOFT, (ממה שאני יודע).

קיצר קקי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מציאות כי אנשים קונים את זה למרות ההגבלות, אז מה איכפת לEA? את הכסף שלהם הם מקבלים ממך ועוד הרבה כמוך.

תהיה בטוח שאני גמרתי עם ea

עוד חברות שעושות או רוצות לעשות את זה הן UBI SOFT, (ממה שאני יודע).

מה אתה רציני?? חברה אחלה נקווה שלא יעשו כמו ea... :pissed:

בכל אופן תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...