בעיה עם מודם Terayon TJ715X ב-Windows 7 64 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם מודם Terayon TJ715X ב-Windows 7 64

1_Nike_1

Recommended Posts

אז ככה.. מערכת חדשה, הדבר היחיד שנותר הוא המודם, באשר לו שום דבר לא השתנה.. חיבורים וכדו'

לפי הצעת נטויז'ן החלפתי מחיבור ל-RJ45 משום שאין תמיכה של זה ב-Win7

מאז המעבר ל-RJ45-- שתי נורות דולקות קבוע, השתיים הראשונות/העליונות, כל השאר לא נדלקות בכלל

ב-HOT אמרו לי שהמודם תקין לפי בדיקה שלהם ושאין להם איך לעזור לי יותר

חששתי שזה קשור לכבל שהשתמשתי בו, אז ניסיתי אחד נוסף. האם יש כבל מיוחד שאני צריך להשתמש בו?

דרייברים של המודם מותקנים, כרטיס הרשת מותקן ומזוהה..

ה-Local area connection מסומן ב-X (רשום Network cable unplugged) והאופציה שם היא Disable

בלה בלה.. תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה יבגני :)

שכחתי לעדכן, בסוף בדקתי כבל RJ45 נוסף.. לקחתי מהמערכת שלי.. וזה עבד

הייתה לי הרגשה שהכבלים שונים ממה שיש אצלי, לכן תהיתי בפוסט הראשון אם יש הבדלים קריטיים.. תוכל לפרט על זה קצת?

ואיך אני אדע איזה כבל לקנות? השניים שניסיתי בהתחלה היו די דקים, זה שעבד ממש עבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק, מאיפה הבאת שהמודם לא יכול להתחבר ל ב WIN 7 ?

הסיבה שאני שואל היא כי שותף שלי גם עבר לווינדוס החדש ואנחנו מחוברים באותו מודם כמו שלך וכשזה לא עבד, התקשרנו להוט לתמיכה והם אמרו לנו אותו דבר, ווינדוס 7 לא תומך בחיבור מודם דרך ה .

היות וחשבתי שהם "מנפיצים עלי" התקשרתי לתמיכה של מיקרוסופט והם אמרו לי שלא היה ולא נברא ובאופן מפתיע לחלוטין אחרי שהתקשרתי להוט שוב והפעם אמרתי להם שדיברתי עם מיקרוסופט אז פתאום היא טרחה ללכת ולשאול ותן לי לספר לך, המודם עכשיו עובד מצויין דרך ה-.

אגב הגרסה היא 32 ולא 64 אבל היא אמרה בנוגע למקרה שלנו שהדריבר שעבד בויסטה אמור לעבוד ב-7 (מה שקרה גם בפועל).

לא יודע אם רלוונטי, מקווה שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ.. האמת שב-HOT אמרו לי שזה לא עובד בגרסת 64bit (שזה המצב), ובנטויז'ן אמרו שזה לא עובד בכלל ב-Win7.

בכל אופן, הכבל הוחלף לאחד נורמלי והבעיה נפתרה. עכשיו יש בעיה בחיבור של הכבל אל המודם- גם בכבל שאני ניסיתי, צריך להדק אותו ממש חזק אל המודם עם היד, כנראה שנזמין טכנאי של HOT שיחליף את המודם או משהו כזה.

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...