ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי

alex.turovsky

Recommended Posts

לא נורא, קורה לכולם...

תוואי שטח ומרחק לא משנה, מהרגע שיש כבלים שעוברים.

אם המרחק היה 100 ק"מ במישור נחמד ונוח אז מזמן היו מעבירים כמה כבלים שצריך.

מכיוון שזה לא המצב, אז זה יקר יותר ולוקח יותר זמן להעביר כבלים חדשים ולתחזק קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה בעצם לא מתקשרים באמצעות לווינים?

הסיבה בישראל הרבה יותר פשוטה: YES נשלטת ע"י בזק שמהווה בעצמה את אחת משתי חברות התשתית ומוכרת את האינטרנט הקווי של בזק.

רוצה לראות כמה עולה אינטרנט לוייני מחברה חזקה בתחום בלי שיש חברה מסודרת בישראל ? בבקשה.

$10,616 לקו של 2 מגה הורדה ו1 מגה העלאה וזה ליום !

http://www.groundcontrol.com/Middle_East_Satellite_Internet.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבלים זה פשוט הרבה יותר אמין וזול מאשר לווינים.

כדאי לא לשכוח את העובדה שלווינים גאוסנטרים מוסיפים כ 500 מילי שניות לפינג אז תשכך ממשחקים דרך לווין :lol: . זה הכל בגלל שהסיגנאל צריך לעבור 35000 ק"מ למעלה ואז 35000 ק"מ למטה וכל זה לכיוון אחד. כדי להכנס לפרספקטיבה ההיקף של כדור הארץ הוא 40000 אלף ק"מ. ובשביל לקבל תגובה לפינג הפקטים עושים מרחק ששוה ל3.5 סיבובים מסביב לעולם :lol: או במילים אחרות חצי שנית אור.

ואגב לtraffic shaping יש תפקיד מאוד חשוב בניהול הרשת ובלעדיו משחקי פשוט לא יעבדו (המצב בחשבון רגיל של 014 היום אם אתה רוצה המחשה) . פשוט אין מספיק רוחב פס בשביל כולם ויש כל מני דרכים להתמודד עם זה אבל אם הספק שירות "לא מתמודד עם זה" אתה מקבל מוצר גרוע.

איזה חברה מניחה עכשיו כבל תת ימי? שמעתי ממישהו שמועות בנושא בפורום אבל עד כמה שידוע לי אנחנו תקועים עם מקסימום של 3.8 טרהביט שבפועל אין לנו מושג כמה הרוחב פס לחול יש לכל ספק וכמה לקוחות יש לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אבקש משתמש זמני לשבוע לראות איך הם... מקווה שהם נותנים

אם יתנו, אני יעדכן. אם יהיה טוב כנראה שאשדרג מ-2.5 ב-018 (שעד עכשיו אני דיי מרוצה) ל-5 אצליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמחת זקנתי. בזמן שכל העולם יחגוג על 100MBPS סימטרי כסטנדרט ובשוודיה/יפן יחגגו על 500, אנחנו סוף סוף נוכל לספק את החבילה הנפוצה של 12 מגה בלי יותר מדי טראפיק שייפינג.

ווהו.

אתה חי בסרט אם אתה חושב ש100MBIT זה עכשיו סטנדרט בשוודיה, אני מכיר הרבה אנשים משם, ומהאזור ורובם בוכים על הADSL 12 מגה שיש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שרק אתמול סגרתי עיסקה חדשה עם בזקבינלאומי.. חבל אולי יכלתי להרוויח עוד כמה שקלים.

כנ"ל. :-\

כדאי לא לשכוח את העובדה שלווינים גאוסנטרים מוסיפים כ 500 מילי שניות לפינג אז תשכך ממשחקים דרך לווין :lol: . זה הכל בגלל שהסיגנאל צריך לעבור 35000 ק"מ למעלה ואז 35000 ק"מ למטה וכל זה לכיוון אחד. כדי להכנס לפרספקטיבה ההיקף של כדור הארץ הוא 40000 אלף ק"מ. ובשביל לקבל תגובה לפינג הפקטים עושים מרחק ששוה ל3.5 סיבובים מסביב לעולם :lol: או במילים אחרות חצי שנית אור.

ואתה עוד נותן את המצב הכי אידיאלי. המסלול יותר קרוב ל36,000 ק"מ, זה המרחק ללווין אם אתה נמצא בקו המשווה, הלווין נמצא בדיוק מעליך והצד השני של החיבור נמצא לידך!

מה קורה אם נמצאים בקו רוחב יותר גבוה/נמוך, הלווין שלך נגיד נמצא כמו לוויני עמוס מעל קרן אפריקה והצד השני של החיבור הוא בארה"ב... לא נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני קופץ למים.

כרגע 5 מגה ADSL ב 018, האמת שאני די מרוצה מהם, למרות שיש לי לפעמים קטעים מוזרים בפינגים וטורנטים טיפה, אבל אף פעם לא הצלחתי להגיע למסקנה חד משמעית שזה מהם. בכל אופן, הרגע התנתקתי מאקספון (והם לא עושים בכלל כמו כל השאר!!! אני ממש מרוצה מהחברות הקטנות האלה, למרות שהרגע עזבתי את אקספון, אין לי שום בעיה להמליץ עליהם, ואם CCC לא טובים אני בהחלט אחזור לאקספון), ועוד מעט יחזרו אלי מ CCC וארשם שם.

אדווח בהמשך איך הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע ללווינים- אני לא זוכר בדיוק, אבל פעם בדקתי את זה ונראה לי שגם חישבתי. אני די בטוח שלווין יצא מהיר משמעותית.

אבל לא יודע, אני אבדוק שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט בלווין תמיד יהיה לאט בגלל מרחק שזה הרבה Latency

הלוח וחזור זה לפחות רבע שניה - בטאוריה. וזה לוקח יותר.

כל פאקט זה מינימום חצי שניה.

החשבון ? תעשו לבד - לווין שט בגובה 35.786 קילומטר.

נ.ב

פעם היה לנו קו נלן מאמריקה לפריס. מודם 2400 (600 בוד !!) החי מהיר שהיה אז

וגבוי בלווין. קצת קבצים ובעיקר טלפרינטרים דרך מחשב. כבר במהירות הזאת עבודה עם לווין היה על הפנים

ועם לווין היו עובדים רק במה שדחוף מאד מאד ומחקים לנלן שיחזור.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראה טוב, עם מחירים זולים ובלי התחייבות - אפשר לעזוב מתי שרוצים.

בדרך כלל ספקיות חדשות לא מגבילות תעבורה בשעות עומס ולא חוסמות פורטים, אני חושב ברצינות להתחבר אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להזכירכם, ה"בדרך כלל ספקיות חדשות לא מגבילות תעבורה בשעות עומס ולא חוסמות פורטים"

החזיק לא יותר מ-3 חודשים עם אקספון. למה שעכשיו זה יהיה אחרת?

כמו שכבר נכתב שוב ושוב, אין רוחב פס מוגבל לחו"ל, ובלי Traffic Shaping כזה או אחר הספקית

פשוט תקרוס, כי היא לא באמת יכולה לספק לכם תמיד את המהירות המקסימלית של החבילה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להזכירכם, ה"בדרך כלל ספקיות חדשות לא מגבילות תעבורה בשעות עומס ולא חוסמות פורטים"

החזיק לא יותר מ-3 חודשים עם אקספון. למה שעכשיו זה יהיה אחרת?

כמו שכבר נכתב שוב ושוב, אין רוחב פס מוגבל לחו"ל, ובלי Traffic Shaping כזה או אחר הספקית

פשוט תקרוס, כי היא לא באמת יכולה לספק לכם תמיד את המהירות המקסימלית של החבילה שלכם.

וגם אם זה לא יהיה אחרת - אז מה? אין התחייבות ואתה יכול לקום ולעזוב מתי שרק מתחשק לך. ובזמן שהם לא יחסמו אפשר בינתיים להנות מאינטרנט טוב וממחירים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...