ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...

בנוסף לגישה המדהימה (במציאות החולה של התאגידים) בהכרזה שאין התחיבויות וקנסות.

איך שנכנסתי לאתר שלהם ראיתי בדף הראשי או היכן שהוא משהו לגבי מישהו שעבד שם ונפתר.

ישר הבנתי שזאת חברה שמנוהלת ע"י בני אדם ולא של עלוקות מוצצי דם.

אז אולי האינטרנט שלהם טוב ואולי לא.

אולי זה טוב עכשיו ובהמשך יכול להשתנות.

אבל לפחות הכוונות שלהם טובות והגישה נכונה, וזה מצרך נדיר בימינו.

^ שלום גם לך, משתמש חדש עם אפס הודעות מטווח ה-IP של CCC.

ואני אפילו לא לקוח שלהם.

אבל צריך לפרגן למי שלפחות לכאורה הולך בכיוון נכון.

זה כמו זן נדיר של חיה נכחדת בטבע.

כן ירבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אפילו לא לקוח שלהם.

אבל צריך לפרגן למי שלפחות לכאורה הולך בכיוון נכון.

זה כמו זן נדיר של חיה נכחדת בטבע.

כן ירבו.

אתה חי בסרט. אתה באמת חושב שהם מספקים שירותי מתוך איזה אלטרואיזם נדיר? CCC היא חברה מסחרית שהיעד הכי חשוב מבחינתה הוא להרוויח כסף - היא לא הייתה נכנסת לשוק האינטרנט אם היא לא הייתה חושבת שזה יגדיל בצורה משמעותית את הרווחים שלה. הסיבה היחידה שהם מציעים מסלולים בלי התחייבות היא בגלל שזו הדרך היחידה שלה להתחרות בחברות הגדולות. אם היא תחייב מנויים להשאר איתה X שנים, לא יהיה הבדל בינה לבין כל הספקיות האחרות. אבל בגלל שאין התחייבות, כל מי שלא מרוצה מהספקית שלו (בדרך כלל כי הוא בעצמו דביל, ובלי שום קשר לספקית) ישר חושב ש-CCC היא איזו מתנה משמיים ורץ להתחבר אליהם.

ה"גישה המדהימה" שלהם קיימת רק בגלל שזו חברה חדשה שצריכה לקוחות. CCC הם לא מלאכים, ושאר הספקיות (שאתה קורא להן "עלוקות מוצצי דם") הן לא שטן. המנכ"ל של נטוויז'ן הוא לא איזה מפלצת ואנס ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם חברות אחרות מתחרות, וחלקן היו חדשות בשלב כל שהוא.

אבל אף אחת מהן לא הצהירה שאצלם אין התחיבות ואין קנסות.

וגם המחירים של CCC טובים מאוד ואין אצלם את המשחקים המגעילים של התמחור כמו אצל האחרים.

אם אתה לא רואה את ההבדל אתה עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה נראה לי ששכחתם שאתם חיים במדינה (ולצערי עולם..) קפיטליסטי.

רצון לעשון רווחים זה לא דבר רע כל עוד הוא נעשה ברוח טובה, בהגינות, תמורה טובה ללא נסיונות ל"מרוח" את הלקוח ולסחוט מקסימום.

אז אם הולכים לשפוט, תשפטו ביחס שאתם מקבלים, בתמורה ובמחיר.

ולא בשטויות..

אגב מישהו פה הזכיר שנטויזיון הם חברה טובה?? איזה קצר יש, שכחו כבר את כל נסיונות החסימה, הורדת עדיפות עבור תעבורת P2P ועוד דברים שלא רק הם עשו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנכל של נטוויזיון גם היו כמה פתיחות פה מגעילות כלפי ה"פושעים" שגונבים לו את הפס.

הם נהגו לשלוח אימיילים ללקוחות שעברו מכסה מסוימת ולאיים עליהם שיפסיקו או שינתקו אותם.

ו012 היו לי כמה חברים שעבדו שם בתמיכה הטכנית.

הם הלינו להם את השכר בניגוד לחוק באופן קבוע.

המעט שהעיזו לתבוע אותם נאלצו להגיע להסדר.

ממש שיטת מצליח ואין דין ואין דיין.

נצלנים בני נצלנים.

הייתי לקוח שלהם בעבר.

תקופה מסוימת היתה סבירה, ואז הם צירפו הרבה לקוחות חדשים והיה איטי בטירוף חודשים על גבי חודשים.

במשך חצי שנה לא יכלתי לשחק GENERALS עם חבר וותיק שעבר לגור בגרמניה בגלל שהאינטרנט היה כל כך חנוק שאי אפשר היה לשחק בכלל.

את הדבר היחידי שנשאר לי להעביר איתו זמן הם גנבו לי.

ולאורך כל הדרך הם שיקרו לי והנפיקו תירוצים.

וכשרציתי להתנתק הם העבירו אותי סיוט שלם, לא יאומן.

גם אחרי שכבר שילמתי ונרשמתי אצל בזב"ל הכבלים לא יכלו לחבר אותי אליהם כי הייתי בחיבור ללא חייגן ועד שלא מקבלים קובץ ניתוק מ012 אסור להם על פי חוק לחבר אותי לספק אחר.

גם אחרי שהתנתקתי שמעתי מאחרים על החנק הבלתי יאומן אצלם עוד תקופה ארוכה.

באותו זמן הם גם עשו הכי טוב בשוק.

מילאו את הכיסים והחתימו פראיירים שנים קדימה.

למי איכפת מהגלישה והשירות אחרי שהם מתחברים.

עוד שנה יסדרו את זה קצת, ואחרי שנתיים כבר לא ממש יזכרו.

ואם כמה לקוחות וותיקים יתנתקו לא נורא, יש מלא חדשים שמביאים כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למנכל של נטוויזיון גם היו כמה פתיחות פה מגעילות כלפי ה"פושעים" שגונבים לו את הפס.

הם נהגו לשלוח אימיילים ללקוחות שעברו מכסה מסוימת ולאיים עליהם שיפסיקו או שינתקו אותם.

טוב שמישהו זוכר! אולי הוא לא רוצח ואנס ילדים, אבל על בטוח אני כלקוח חכם הייתי נמנע מחברה שאפילו פעם אחת בחייה הפעילה מדיניות כזו = אני לעולם לא עושה איתם עסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנכל של נטוויזיון (או שזה היה הסמנכל) יצא בכמה הצהרות לתקשורת ואפילו השתתף בכמה תוכניות בטלוויזיה כמו תיק תיקשורת או משהו דומה.

הוא דיבר נגד מורידי התכנים הפירטיים ובאותו משפט הכניס גם את הפדופיליה על גבי הרשת ובחדרי הצ'אטים.

ממש גיבור שדואג לציבור שומר החוק.

דמגוגיה מגעילה.

הוא גם דיבר על שיטת התמחור ואמר שהיה עדיף אם היו משלמים לפי תעבורה ולא לפי רוחב פס.

ובאמת בעבר הרחוק לפני מהפכת האינטרנט המהיר, הם עשו חבילות לפי תעבורה.

ומי שחרג..... וואי וואי וואי איזה קנסות ואיזה עונשים חטפו.

כל מגה נוסף מיליון שקל.

ובנוגע ל012, באותה תקופה בלתי נסבלת שבעקבותה עברתי ל014, היה לי חבר שהתחבר אליהם בחבילה של 5Mb עם התחייבות ל3 שנים.

אני זוכר שהוא סיפר לי בשמחה על זה שיש לו 5Mb ולי בבזבל היה רק 1.5 על 0.5 (חבילה יוצאת דופן באותה תקופה, אפילו ל5MB לא היה 0.5 UPLOAD).

אחרי איזה שבוע שבועיים שהחלפנו דיבורים הוא כבר הגיע למסקנה שה5Mb שלו שווה לתחת כי כלום לא זז.

היינו עושים בדיקות במקביל עם הורדות וכל מיני.

איך שביאסתי אותו אז.

הוא בקושי היה זז בכמה עשרות Kb בTORRENT ואצלי היה טס על מקסימום אותה הורדה בדיוק.

זאת בדיוק היתה התקופה ש014 התפרסמו כמי שלא חוסמים הורדות או חונקים, והרבה מאוד אנשים עברו אליהם.

עד היום אני איתם למרות שהם כבר ממש לא מה שהיו אז ויש להם הרבה מה לשפר.

בכייף הייתי מנסה את CCC אבל אין להם חיבור ללא חייגן ואני חייב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בסרט. אתה באמת חושב שהם מספקים שירותי מתוך איזה אלטרואיזם נדיר? CCC היא חברה מסחרית שהיעד הכי חשוב מבחינתה הוא להרוויח כסף - היא לא הייתה נכנסת לשוק האינטרנט אם היא לא הייתה חושבת שזה יגדיל בצורה משמעותית את הרווחים שלה. הסיבה היחידה שהם מציעים מסלולים בלי התחייבות היא בגלל שזו הדרך היחידה שלה להתחרות בחברות הגדולות. אם היא תחייב מנויים להשאר איתה X שנים, לא יהיה הבדל בינה לבין כל הספקיות האחרות. אבל בגלל שאין התחייבות, כל מי שלא מרוצה מהספקית שלו (בדרך כלל כי הוא בעצמו דביל, ובלי שום קשר לספקית) ישר חושב ש-CCC היא איזו מתנה משמיים ורץ להתחבר אליהם.

ה"גישה המדהימה" שלהם קיימת רק בגלל שזו חברה חדשה שצריכה לקוחות. CCC הם לא מלאכים, ושאר הספקיות (שאתה קורא להן "עלוקות מוצצי דם") הן לא שטן. המנכ"ל של נטוויז'ן הוא לא איזה מפלצת ואנס ילדים.

כמה משלמים לך כדי שתסתום לאחרים את הפה?

כי נראה לי שלא הולך לך כול כך. אנשים לא טיפשים הם רואים מתי מרמים אותם והם לא צריכים עוד סוכן מכירות כמוך שימכור להם חתול בשק.

לאחרונה דיברתי עם קרובים שלי בחו"ל (בקנדה ובארה"ב) והם פשוט לא רוצים לחזור לישראל. למרות שמתגעגים אליהם ,תנאי החיים שם הרבה יותר שפויים:

משכורת יותר גבוהה לאקדמאי

מזון זול

תנאי משכנתא ואפשרויות לדיור במחיר מכובד

אין בעיה עם ספקיות הסלולר כמו Verizon .

הם מקבלים בדיוק את מה שמגיע להם מבחינת פס רוחב,משלמים בדיוק כמו שאני משלם בישראל ומקבלים מהירות כפולה ואפילו יותר. בעינים שלי ראיתי מה זה מהיר,מהירות יציבה ללא בעיות.

אז שלא יבלבלו את המוח פה,החברות פה גונבות על ימין ועל שמאל והגיע הזמן שיקצצו בבשר שלהם. במקרה הכי גרוע מנכ"ל נטויזין ירד כמה ק"ג ולא יוכל לשלם לסוכנים שתולים כמו Minimizer כדי שילכלכו על חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...