ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט חדשה בישראל - CCC / טריפל סי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 242
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההתחייבות שלי עם נטויז'ן נגמרה לפני מספר ימים, קיבלתי שיחה מהם אם אני רוצה להמשיך איתם, אמרתי שלא, אני עובר לספקית אחרת כי יש להם (נטויז'ן) תמחור על הפנים. (שילמתי עד עכשיו 60 ש"ח ל5 מגה) , אחרי שאמרתי שאני עובד לספקית אחרת הבחורה עונה לי "אתה כבר לקוח חצי שנה מחיר זה לא בעיה אפשר לסדר את זה...." קיצר סגרנו 40 ש"ח לחודש (חצי שנה התחייבות) + חודש חינם . יוצא בממוצע 34 ש"ח לחודש.

לא רע, דיל יותר משתלם מCCC , וחוץ מזה אין לי הרבה תלונות על נטויז'ן כך ש.. נשארתי

אני מתאר לעצמי שיש לא מעט לקוחות שעכשיו עוזבים אותם לטובת CCC אז הם מוכנים אפילו להוריד את המחיר בעד כ40 אחוז .

אותו סיפור, רק עם 012 והוצאתי מהם ב29 עם חודש חינם

אגב, כל הנציגים שם לא מכירים את טריפל..אמרתי להם שיש חברה חדשה בשם טריפל סי והם לא ידעו על מה אני מדבר

עד שנכראה העבירו אותי לאיזו מנהלת (העבירו אותי איזה 4-5 פעמים), והיא כבר סידרה לי אחלה מחיר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לחצתי עליהם בקטע של ההתחייבות.

אמרתי להם שאני לא מעוניין בהתחייבות (לא שזה באמת מפריע לי), ואז גם שיחקתי קצת על זה שהם (טריפל) נותנים גם אנטי-וירוס ואנטי-ספאם בחינם.

אז היא הציעה לי ב29 שקל עם התחייבות לשנה + חודש חינם, אמרתי לה שאני עדיין לא רוצה להתחייב בגלל שאני שוקל מעבר למהירות גבוהה יותר (לאחר שיהיה באזור שלי NGN), אז היא הוסיפה לי במחשב שלהם הצעה ל10 מגה ב49 שקל שזה נראה לי גם מחיר הוגן מאוד :)

אז סגרתי איתה והחתונה בנינו תיגמר בעוד שנה בדיוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס הבנתי מה אתה זומם, מנסה לגרום לכולם לעבור לCCC כדי שיהיה לך יותר רוחב פס, אה? ;D

עלית עליי :lol:

זהו, אני מתקשר ל-CCC ואומר שלא יקבלו אף גולש של הזון כי הם לא יודעים איך כותבים "תודה" >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתחייבות שלי עם נטויז'ן נגמרה לפני מספר ימים, קיבלתי שיחה מהם אם אני רוצה להמשיך איתם, אמרתי שלא, אני עובר לספקית אחרת כי יש להם (נטויז'ן) תמחור על הפנים. (שילמתי עד עכשיו 60 ש"ח ל5 מגה) , אחרי שאמרתי שאני עובד לספקית אחרת הבחורה עונה לי "אתה כבר לקוח חצי שנה מחיר זה לא בעיה אפשר לסדר את זה...." קיצר סגרנו 40 ש"ח לחודש (חצי שנה התחייבות) + חודש חינם . יוצא בממוצע 34 ש"ח לחודש.

לא רע, דיל יותר משתלם מCCC , וחוץ מזה אין לי הרבה תלונות על נטויז'ן כך ש.. נשארתי

אני מתאר לעצמי שיש לא מעט לקוחות שעכשיו עוזבים אותם לטובת CCC אז הם מוכנים אפילו להוריד את המחיר בעד כ40 אחוז .

40 ש"ח לחודש לאיזו מהירות?

אני הורדתי אותם ל45ש"ח לחודש ל10 מגה + תיעדוף לכל החיים חינם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה רוצה שCCC תספק גם תשתית? היא תתחיל לפרוס עכשיו בכל רחבי הארץ סיבים אופטיים? :kopfpatsch: היחידה שעומדת לתת תחרות לבזק ולהוט זוהי חברת החשמל שתספק תשתית בעוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...