Youtube הסירו את הסרטון המצליח של לאטמה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Youtube הסירו את הסרטון המצליח של לאטמה

Kalen

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סאטירה ופארודיה נכנסים דרך ההגדרה של fair use. לwarner אין כאן שום קייס.

יוטיוב לא היו מסירים כלום בגלל "לחץ מוסלמי" - זה פשוט לא שווה להם. יש ביוטיוב סרטונים אנטי-מוסלמים,אנטי-שמים ואנטי-סיינטולוגיה חמורים בהרבה. סתם התעלמות של לאטמה כנראה וטמטום של וwarner.

אני עם "תמיד מחייך" בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/Fair_use#Fair_use_and_parody

These fair use cases distinguish between parodies (using a work in order to poke fun at or comment on the work itself) and satires (using a work to poke fun at or comment on something else). Courts have been more willing to grant fair use protections to parodies than to satires.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ש"תמיד מחייך" מנסה לומר בצורה עדינה, שאולי לא כל דבר שעושים בעולם יש לפרש כאנטישמיות וביקורת חריפה למדיניות ישראל בשטחים.

בהתחשב שאחד מהמיסדים של יוטיוב הוא ערבי, והרקורד של הטיפול של וGoogle באיסלם, לא הייתי מהמר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

* יכול להיות שאחד המייסדים של יוטיוב הוא מוסלמי אך האתר כבר לא בבעלותו אלא בבעלות שהיא חברה כלכלית שמטרתה רווח. הורדת סרטון שקיבל מיליוני צפיות היא צעד די גרוע מבחינה כלכלית.

* סירבה בעבר הלא רחוק להוריד סרטונים שפגעו במוחמד ולכן אני בספק שהיא תטרח להתמקד בסרטון שלועג למשט לעזה כאשר קיימים סרטונים הרבה יותר גרועים ביוטיוב, שלא נדבר על כך שגוגל מסרבת בתוקף להוריד אתרי שנאה ממנוע החיפוש שלה.

* Warner Music Group מאוד קנאים לזכויות היוצרים ומהיכרות שלי עם מקרים מפורסמים אחרים, היא תעשה הכל כדי להוריד סרטונים שמשתמשים במוזיקה שלה גם אם מדובר בסרטונים לגיטימיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Warner תמיד היו קנאים לגבי זכויות יוצרים ואף אחד לא מאשים אותם, זה ליגיטימי. יו-טיוב פשוט עוקבים אחר הוראות שימנעו מהם להיכנס לתביעה משפטית ואם יש סרטונים פוגעים אחרים שלא הוסרו זה בגלל שאף אחד לא איים ברצינות בתביעה משפטית להסרתם.

אני פשוט אוהב איך שאנשים חושבים שכל מי שפועל נגד כל דבר שקשור באופן כלשהו ליהודים או לישראל הוא נאצי אנטישמי אנטי-ציוני אנטי-כרייסט אנטי-טנק שצריך להשמיד לחסל להדביר ולזמבר. זה פשוט מצחיק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקשר עם שלמה המנהל של לאטמה, והרגע דיברתי איתו בטלפון על זה.

כרגע הם מעלים לאחד השרתים שלי(יש לי שרתים יעודיים שאני שוכר ונתתי להם להעלות לאחד מהם) את הסירטון באיכות המקורית ועוד בערך שעה-שעה וחצי יסיים ואז נפיץ את זה שכל מי שרוצה יעלה את זה לחשבון שלו ביוטיוב.

ופנה אליהם בינתיים עורך דין שמומחה בעניינים האלה של זכויות יוצרים ובעצם אין פה עבירה על חוק זכויות יוצרים...אבל המדיניות של זה כשיש תלונה מהיוצרים ישר מורידים את הסירטון על מנת לא להסתכן בתביעות, וכנראה שהייתה תלונה. אז בנוסף להפצה שהם ינסו לעשות הם ינסו גם לשלוח ליוטיוב מכתב מהעורך דין שיסביר שלא נעשתה שום עבירה על זכויות יוצרים...ואולי יאשרו את הסירטון(למרות שלי אישית זה לא נראה ממש סביר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...