מחשב למשחקים כבדים, תקציב: 6.5K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים כבדים, תקציב: 6.5K

o07

Recommended Posts

אני בדעה שהסיכון שבRAID 0 הוא גבוה מדי. אבל סביר שתוך תקופה לא ארוכה מדי נראה כונני בנפחים הגיוניים ובמחירים סבירים ואז זו תהיה דרך בטוחה יותר לקבל ביצועים טובים ובטוחים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ אבל לא עונים לי במדור מסכים, ואני צריך התייעצות.

לא עדיף לי הדל - S2409W על פני ה LG?

והאם מוכרים את U2311H בארץ?

עריכה: הבנתי ששווה לי לחכות למסך הזה של U2311H , אשאר עם ה 17 אינץ" שלי בינתיים.

מעניין עוד כמה זמן יצא... :s05:

תמליצו לי על שני כוננים של חצי טרה בשביל RAID0 בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה על התשובות. :xyxthumbs:

עכשיו חשבתי ללכת בגדול ולקנות שני מסכים 2209wa ולחבר אותם שיהיו ביחד, האם הכ.מסך יעמוד בעומס? (במשחקים, ובגלישה רגילה?)

צריך לעלות 2000שח שניהם, האם שווה לעשות את זה?

(מסך אחד טוב של 24 אינץ" עולה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מציע לך לא להתעסק עם RAID, ואם כבר החלטת שכן (וכאמור - אני ממליץ שלא) אז להשתמש בבקר RAID ייעודי ולא בזה שעל לוח האם.

במילים פשוטות - מקור לצרות והתעסקות מיותרת (לדעתי).

בנוגע למסכים - 2 מסכים זה קצת בעייתי למשחקים, כי להרבה משחקים יש כוונת\דמות במרכז המסך, וכשהתמונה על שני מסכים אז בדיוק הכוונת\דמות מתפזרת לך. לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מציע לך לא להתעסק עם RAID, ואם כבר החלטת שכן (וכאמור - אני ממליץ שלא) אז להשתמש בבקר RAID ייעודי ולא בזה שעל לוח האם.

במילים פשוטות - מקור לצרות והתעסקות מיותרת (לדעתי).

איזה בעיות יש?, האם הם קורות בתדירות גבוהה?

אני קניתי גם דיסק קשיח 1 טרה בשביל כל הגיבויים שלי, ככה שלא אכפת לי אם יהיו תקלות מינורייות.

בקשר למסך אתה צודק. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניסיון אישי עם RAID, אבל כל מי שאני מכיר שניסה המליץ בחום נגד.

אם אתה סקרן לגבי סוגי התקלות והתדירות שלהם, נראה לי שפורום אמצעי איחסון יהיה המקום המתאים, או שתכתוב ל-tmpusr, יש לו לינקים בנושא בשליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא של עבודה עם RAID הוא מאד נתון לבעיות, חלקן כלליות וחלקן תלויות בסוג הRAID.

בעיות של RAID 0 לדוגמא, קריסה של אחד הכוננים מביאה ל100% אובדן מידע.

בעיה נוספת בPC של משתמש בייתי וRAID היא תמיכה של מערכות הפעלה, הן בבקר מובנה והן בבקר חיצוני, אתה עלול לעבור לWINDOWS 8 ולגלות שתמיכת הדרייברים נשארה לך מאחור עם WINDOWS 7.

בעיה נוספת, נניח שהRAID הוא לאכסון מידע רגיש (RAID 1). מערכת ההפעלה היא על קשיח אחר. הקשיח האחר קרס. להבדיל מקשיח רגיש שתוכל פשוט לחבר למערכת אחרת ולהעתיק את המידע, בRAID אתה משודך למערכת שלך ברוב המקרים.

נסיון אישי:

אני מחזיק RAID 1 מחשש לכשל חומרתי, והמערך מכיל חומר, בעיקר וידאו של ארכיון משפחתי. בהגירה מWIN VISTA לWIN 7, ניכר שהמערך אמנם עובד, אבל אני מאד לא מרוצה מהדרייבר עבור WIN7 64BIT, הקשיחים נכבים להם, למרות שהמערכת מוגדרת שלעולם לא לכבות כוננים, והמערכת מדליקה אותם כאשר אני נכנס אליהם, מה שבסדר, אבל היא גם מדליקה אותם בכל מני סיטואציות אחרות שאין לכך שום הצדקה, וראוי לציין שכל פעם שהם מתחילים להסתובב המחשב נכנס לFREEZRE קל לכמה שניות.

אז אני חוזר על מה שאמרתי קודם, ביצועים של קשיח יבואו עם שדרוג בדמות כונן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...