קניתי HUB אבל האינטרנט לא עובד... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי HUB אבל האינטרנט לא עובד...

Shlomi32

Recommended Posts

אתה צריך נתב.

HUB זה רק רכיב שיוצר רשת בין כמה מחשבים, ולא מספיק לך לחיבור אינטרנט לכמה מחשבים ביחד.

בשביל המטרה הזו אתה צריך גם נתב.

קרא את ההודעה שלי פה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=49123;start=msg446255#msg446255

זה יעזור לך להבין קצת על העסק, וכמו שאמרתי לבחור ההוא, אם לא תבין משהו, שאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום בעייה.

אבל מחשב שמחובר לאינטרנט והשני גולש דרכו, הוא נקרא מחשב . :)

לכן בכל מקרה צריך . או כמכשיר בודד חיצוני, או כמחשב שיהיה .

אלא אם כן יש לך אלקטל משודרג ;) (או מודם שיוצר חיוג בעצמו)

ובנימה זאת אני ממליץ לאנשים שכבר קונים HUB לחיבור מחשבים לרשת לברר מחירים של SWITCH...

הוא אולי (וגם זה בגדר אולי) עולה טיפה יותר מה HUB שתרצו לקנות אבל הרבה יותר יעיל (לרשת מעל שני מחשבים ולשימוש עתידי במידה ותרצו להוסיף מחשבים לרשת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי להיכנס לדקויות. :)

אלא אם כן יש לך אלקטל משודרג ;) (או מודם שיוצר חיוג בעצמו)

כשמשדרגים אלקטל, בעצם גורמים לו להפעיל את עצמו עם גרסת תוכנה של בנוסף למודם, במקום רק התוכנה של המודם (Home).

אז שוב הנה לנו: אלקטל משודרג = מודם + . קיים .

מודם שיוצר חיוג?...

בעצם זה לא החיוג מה שמשנה פה. כי יש גם נתבים מקצועיים חיצוניים שקונים, שלא עושים שום חיוג. אם למשל מחברים למודם כבלים שעובד ללא חייגן. אז הנה נתב בלי חייגן בכלל.

מה שקובע נתב או לא זה לא החייגן, אלא שירות ה-NAT שהוא מריץ, השירות שקובע לאן יישלח המידע שמגיע מבחוץ.

ובנימה זאת אני ממליץ לאנשים שכבר קונים HUB לחיבור מחשבים לרשת לברר מחירים של SWITCH...

הוא אולי (וגם זה בגדר אולי) עולה טיפה יותר מה HUB שתרצו לקנות אבל הרבה יותר יעיל (לרשת מעל שני מחשבים ולשימוש עתידי במידה ותרצו להוסיף מחשבים לרשת)

מצטרף להמלצה. Switch עדיף על HUB וההבדל במחירים כבר לא כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...