HDMI to VGA האם זה אפשרי? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HDMI to VGA האם זה אפשרי?

look-GOD

Recommended Posts

אז ככה נשתדל לא לכתוב יותר מידי.

יש לי עם חיבור VGA (שאמור להביא SIGNAL ממחשב).

יש לי ממיר של (נגיד YES לצורך העיניין) שיש לו יציאת (וכמובן שיש מלא ערוצים של HD).

אני רוצה לחבר אותם אחד לשני...

מצאתי כבלים של ל VGA אבל עד כמה שידוע לי זה דיגיטלי ו VGA זה אנלוגי....

אז לדעתי זה לא בטוח יעבוד אבל תאמת שבראש זה לא מסתדר לי למה שזה לא יעבוד.... קיצר מישהו יודע אם יש סיכוי שזה יעבוד או לא??

דוגמה לכבל שמצאתי: http://www.brilliantstore.com/hdmi_cables_dekcell_cpa_1369.html

ויש אפילו כאלו: http://www.leiloes.net/Cabo-HDMI-Macho-para-VGA-Macho-Dourado-com-Ferrite-Core,name,66686446,auction_id,auction_details

תודה על העזרה מראש :)

אילן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים לא יעבדו, כי הם מתוכננים לכרטיסי מסך ספציפיים שמכילים אות VGA בתוך ה- איכשהו.

המתאמים האקטיבים שהציע burnt הם יותר בכיוון, אבל הם ממירים VGA ל-, ואתה צריך מתאם הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שאלה שמאוד קשורה לסוגייה הנ"ל, רק בכיוון ההפוך: חיבור מ VGA ל HDMI\DVI ?

לנייד שברשותי יש VGA בלבד, ויש לי 22" שיש בו DVI.

ניתן לראות פספסים כאלה על המסך אם מסתכלים קצת יותר נקודתית כשמכשיר מחובר למסך ב VGA ורציתי לדעת אם אני אשתמש באיזה מתאם\ממיר האם יהיה לי שיפור באיכות ועד כמה זה יתקרב לאיכות DVI - הרי המקור הוא VGA בכ"ז..

אילו פתרונות עומדים בפניי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת - המקור הוא VGA, כך שהבדל ממשי זה לא יעשה. תוכל לקנות ממיר יקר יחסית, והוא יעזור לך רק במקרה שבו הטשטוש נובע מכניסת הVGA של המסך שלך. שווה? 99% שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר כתיבת ההודעה אכן התבשרתי לגלות שעלות מוצר כזה גבוהה מאוד (בניגוד לממירים הפוכים).

האם קיימים פתרונות דרך שקע USB בעלות הגיונית?

במידה ולא, אז רק שאלה אחרונה - שיהיה לי לפחות דבר אחד להתנחם בו: האם ישנו הבדל באיכות התמונה שיכול להוציא VGA של מחשב אחד לעומת אחר? כרגע אני מחובר ע"י מחשב נייד LG F1 בן 5 ומחליף אותו בדל ווסטרו 3300 חדש. לא יודע אם זה משחק תפקיד אבל גם יש לדל כ. מסך חיצוני - 310M, האם יתכן ש"אהנה" מאיכות תמונה גבוהה יותר, על אף שמדובר באותו סוג חיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...