""מהפכת ה 3D החדשה"" - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

""מהפכת ה 3D החדשה""

look-GOD

Recommended Posts

התכנולוגיה זמינה לכולם עוד מתחילת שנות ה 2000... והיה לי אותה שהיה די מגניב אבל שוב לשבת עם זה לא ממש כיף חוץ מזה ששום דבר לא נתמך.

מה שקרה זה שנגמר להם מה למכור לנו, הרי כמה HD FULL EXTRA EXTRAM כבר אפשר להיות זה סך הכול העין האנושית.

אז החליטו רגע, יש 3D שנורא קל להכין וקיים כבר שנים על גבי שנים. מה שנעשה זה נציג את זה כתכנולוגיה חדשה ונמכור לכול האנשים בעולם שאין להם מושג תכנולוגית במחיר גבוהה כאילו שזה חדש... רק שחכנו להזכיר שכול מסך עם קצב רענון של 120 הרטז ומעלה יכול כבר להיות 3D ממזמן! וזה כולל טלויזיות שהם מסיבה לא ידועה חוסמים את היכולת שלהם להציג 3D (שזה כבר פשוט הונאה!).

סיפור שאני לא מבין... אני הולך לחנות טלויזיות (מה שזה לא יהיה :kopfpatsch:) ורואה שם טלויזיות עם קצת רענון של 600 הרטז! שזה מספיק ל 3D אפילו בלי להכאיב לעיניים שלכם. אבל.... למרבה הפתעתי אני מגלה שהיא לא תומכת... האם מישהו יודע הייה ולמה?

ואז אני הולך ורואה טלויזית 3D (כביכול) שעולה הרבה יותר עם נתונים מעפנים כמו קצת רענון של 200 הרטז ופחות קונטרסט ועוד ועוד...

והכי גרוע אני שואל "סליחה, כמה עולות המשקפיים" והבחור אומר 500 שקל לזוג..! (על זה נאמר WTF?!). כמובן שהסברתי לו של יש (או שהיו כי זה כול כך ממזמן) שלוש מיידים כולל כרטיס מסך בפחות מזה כבר מלפני הרבה שנים. אז הוא אמר אהה כן אהה אבל זה לטלויזיה (משם הבנתי שאני מדבר לעצמי והלכתי).

קיצר מה אתם חושבים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאתה צריך ללמוד מה ההבדל בין Polarization ל AFS.....

חוץ מזה, אני אישית גם לא הייתי רוצה עם 3D. לשבת עם כמו דביל בסלון בבית שלי? בשביל מה?

הסרט היחיד שעשה שימוש אמיתי בתלת מימד זה אווטאר, וחוץ מההישג הטכנולוגי, הסרט עצמו, כסרט, היה בינוני להחריד. בכל שאר הסרטים זה סתם גימיק, וחוץ מסרטים, אני בטח שלא רוצה לראות חדשות ב 3D.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 600HZ שרשום זה לא ה REFRESH RATE כמו במסכי מחשב

זה סתם גימיק שאומר משהו על שיפור התמונה

ברוב המקומות שרשום 100HZ הכוונה בכלל ל FRAME INTERPULATION שזה הכנסת באמצע.

כל אחד בוחר רושם מה שבא לו. בשביל לתמוך ב 3D צריך קצב רענון של 120 HZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

look-GOD בהרבה חנויות כאלו מחזיקים אנשים בקצת מעל שכר המינימום

במקרה הטוב נותנים להם עמלה קטנה על מכירות -וזה מה שאתה מקבל מוכרים לא מקצועים שמבלבלים על נתונים שהם לא מבינים בהם

אני לא אומר שכל החנויות ככה אבל רק אתמול הלכתי ליעץ לגיס בעניין קנית טלוויזיה ונתקלתי בהמון שטויות שאחד מהמוכרים פלט

אבל לא הייתי פריר תיקנתי אותו

לצערי לגיס שלי יש ראש בלטה והצליחו להדליק אותו על פיליפס מסריחה

שיש לה גם את אחד מהשלטים הכי מסריחים שאפשר לקבל בטלוויזיה

שלטים מהסוג שצריך להיות ממש מול הטלוויזיה לכוון וגם הפלסטיק הרגיש זול -אבל מה לעשות מי שלא מוכן להקשיב לעצות אין מה לעשות

בענין 3D נכון שזה קיים הרבה מאוד זמן ונכון שהיום המון מזה זה סתם גימיק

אבל בשימוש טוב של זה ובמחיר נורמלי זה יכול להיות מאוד טוב עלות תועלת

סך הכל היום אין מגבלה טכנולוגית ליצר טלוויזיות שישדרו גם 2D וגם 3D מצוין ובמחיר סביר

אבל זה כמו עניין הלדים שלוקחים המון כסף כי זה כביכול טכנולוגיה חדשה

אין מה לעשות זה חלק ממערך השיווק

בעניין ה3D כניראה שיכריחו גם 4 שבתאוריה גם 3 שיש ברוב הטלוויזיות יכול להתמודד עם זה בלי בעיה

סך הכל עם כל של 120 וHDMI 3 אפשרי תאורטית לעשות 3D טוב שלא גורם לכאב ראש

אבל אז מה ימכרו ?

שאתה צריך ללמוד מה ההבדל בין Polarization ל AFS.....

חוץ מזה, אני אישית גם לא הייתי רוצה עם 3D. לשבת עם כמו דביל בסלון בבית שלי? בשביל מה?

הסרט היחיד שעשה שימוש אמיתי בתלת מימד זה אווטאר, וחוץ מההישג הטכנולוגי, הסרט עצמו, כסרט, היה בינוני להחריד. בכל שאר הסרטים זה סתם גימיק, וחוץ מסרטים, אני בטח שלא רוצה לראות חדשות ב 3D.....

מחזק על אווטר סרט דבילי ביותר

שילוב של דרדסים+אינדיאנים סטריוטיפים+אפריקאים סטאריוטיפים+מלחמת וויאטנם+פוקאונטוס+פארק היורה

ובטח עוד כמה דברים הכל מודבק ומעורבב לסרט אדיוטי ביותר שלא מתחבר לכלום

עשו גם פתח להמשך בטח לסונרר עוד כסף למרות שהמשך בטח יצליח הרבה הרבה פחות כי הסרט הראשון כזה מאכזב

בכל מקרה לא יצא לי לראות אותו ב3D אלה רק ב2D ואולי ה3D מוסיף לו בחוויה -אבל כסרט שלם זה ניראה לי מטופש

הייתי יכול להבין את זה כדמו לטכנולוגיה עם לא היו עושים מהזבל הזה סרט שלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק באווטר התלת מימד שווה משהו ויקח עוד הרבה מאוד זמן עד שיהיו הרבה כמו אווטר.

ככה שעד שתוכל להנות מ3D הטלוויזיות יהיו הרבה יותר מתקדמות . . .

אני בטח שלא רוצה לראות חדשות ב 3D.....

אתה לא רוצה לראות את מיקי חיימוביץ ב3D ? אני לא מאמין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבינו לא נכון אני מאוד בעד התכנולוגיה ה""חדשה"" אבל פשוט מעצבן המחירים שהם ממציאים כי זה כביכול חדש.

וגם יש את התכנולוגיה בלי המשקפיים (שהיא הרבה יותר הגיונית). אז מה שהם יעשו זה ימכרו טלויזיות 3D עם 3-4 שנים עד שהשוק יוצף ואז יוציאו את הגימיק החדש שזה יהיה טלויזיות 3D בלי ששוב יעלו הרבה בלי סיבה.

חוץ מזה אין לך מה לראות את אווטאר בלי 3D כי זה כמו לאכול קורנפלקס בלי חלב... זה פשוט לא זה. וגם אם אתם רוצים עוד סרט שהוציא את המיירב מ 3D (לדעתי אפילו יותר מאווטאר) אז תלכו לראות את Aliens vs Monsters.

וגם ה PS3 הופך להיות 3D (סוף סוף!) שזה הולך להיות אדיר לפיפא וכול מיני משחקים למינייהם.

וגם (אחרון אני מבטיח) פה משדרים את כול המונדיאל בשלוש מיימדים שזה נשמע מגניב.

קיצר אם הם רק לא היו כאלו מאפנים עם המחירים והמשחקים כאילו שזה תכנולוגיה חדשה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עד שלא יהיה 3D בלי מסך בכלל אלא וירטואלי, לא שם שקל בשטות הזו.

מה שמזכיר לי שבבר מצוה 'שלי הייתי בדיסנילנד בלוס אנחלס ושם ישבנו איזה 2000 איש באולם מעוגל ללא מסך, כשהכרוז הודיע שמיד יחל מופע 3D למשך 8 דקות שעלותו לדיסני תהיה 15,000 דולר (!) ואכן היה קליפ מ-ד-ה-י-ם של מייקל ג'קסון - וכל אחד מהאלפיים הושיט את היד באופן בלתי נשלט לגעת בו, כאילו הוא ממש לידו, כשהסתכלתי רגע על הקהל זה היה לא ייאמן.

כזה אני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להגיד שאווטר סרט בינוני איך?!

הוא מדהים! וראיתי אותו בבית בלי 3D וחרטא...

סרט שעבר את טיטניק המעפן הזה בצדק

ואתם מדברים על 3D מה עם LED? שינו תאורה בסה"כ ולקחו על זה פי 2 יותר..

מה שכן אני די שמח שהדברים האלה יצאו כי זה אפשר לי לקנות מסך מצויין ברזולוציה גבוה במחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להיות ישראלי אבל הנה עוד דוגמה להוכחה איך דופקים אותנו...

היום ראיתי את הפרסום הבא...

http://www.gametrailers.com/user-movie/nintendo-3ds-hands-on/345813?playlist=featured

ולמה בדיוק אין טלויזה כזאת שלא צריך משקפיים?! :kopfpatsch: :s05:

אגב זה נראה ממש מגניב למרות שאני לא ממש אוהב את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...