נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית" - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי שעוצרים אותי כל הזמן על "בדיקה שגרתית"

wrecker

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא הולך לפרסם את הרכב שלי מטעמי

וזה לא לדים וקסנון,

מה שכן יש לי דוגמא של הרכב הקודם..סתם נראה אם לדעתכם זה של ערסים או דווקה נחמד..

dscn0701d.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

מזעזע. ישראלי מצוי.

מראה פנורמית סינית עלובה במקום מראה מקורית שתוכננה על ידי מהנדסים עבור הרכב. שטיחים סינים זולים במקום שטיחים מקוריים. במקום ידית הילוכים מקורית איכותית הרכבת זבל סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאת השטיחים והידית הוא החליף בגלל שהבעלים הקודמים השאירו אותם במצב בלתי שמיש, לך תדע. מה שכן הבחירה פשוט גרועה..

מזכיר לי סיויק של חבר - חוץ משטיחי הכרום יש לו גם לדים שמחליפים צבעים מעל כל שטיח וידית הילוכים בצורת גולגולת עם עיניים שיש בהן לדים אדומים. לקח את זה מאיזה סרט אאל"ט אבל הדבר פשוט מזעזע מכל בחינה

אגב לגבי פרטיות;

בחיאת, תמחק לוחית רישוי וזהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנתם יש לי כרגע מיצובישי שאותה לא רציתי לפרסם, רשמתי שזה הקודם והוא משנת 92 ישן וממנו לא איכפת לי חח

מראה פנורמית נותנת לך מרחב ראיה הרבה יותר טוב מה רע בזה?

ומה ציפית שאשקיע חלקי מותגים של OMP ברכב כזה? בטח..

ואם זה של ישראלי מצוי תראה לי עוד עם דש לבן

אבל סבבה לא ציפיתי לתגובות אחרות

אני מנסה לחכות הכל מחו"ל ולא מה שאני רואה בארץ..

white-interior.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר מראה דפוקה. מראות תוכננו על ידי מהנדסים בדיוק עבור הרכב. יש אנשים שלא יודעים להשתמש נכון במראות. המראה האמצעית אמורה להראות מה הולך מאחורי הרכב בלבד. לא בצדדים, לא בשום מקום אחר. מראות צד מכסות את הצדדים. מראות צד צריך לפתוח, לא לסגור כלפי פנימה. מראות צריכות להראות את הנתיבים, לא את התחת של הרכב, כמו שהרבה אנשים עושים. אנשים לא יודעים לכוון מראות כי לא מלמדים אותם. מורים לנהיגה משתמשים במראות פנורמיות למרות שהן אסורות על פי הנהלים. מראות פנורמיות גורמות לעיוות של שדה הראייה ולא מאפשרות לבצע הערכת מרחקים נכונה. באירופה אין כזה דבר מראה פנורמית, בארץ כמעט בכל יש. אנשים פשוט לא יודעים לכוון מראות.

פעם ראיתי סרטון ישראלי מאד איכותי בנושא. אנסה למצוא אותו.

מצאתי. סרטון מעולה בעברית:

http://www.youtube.com/watch?v=rqukqo9-8hc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא רק זה, אלא מראות פנורמיות נוטות להישבר בעת תאונה והרסיסים עפים

על כל מי שיושב באוטו, בניגוד למראות המקוריות של הרכב, שמתוכננות רק

להיסדק אבל כל החלקים נשארים דבוקים.

לא נכנסתי לסרטון,

אבל מראה אחורית צריכה להראות רק את מה שיש מאחורה (אולי קצת בצדדים, אבל ממש מעט)

ומראות צד צריכות להראות את הנתיבים לשמאלכם/ימינכם, כאשר במראות צד צריך לראות ממש

את הקצה האחורי של האוטו, רק בתור נקודת התייחסות, וכל השאר צריך להיות מעבר למכונית שלכם.

בניגוד לאיך שבדר"כ אנשים מכוונים את המראות, ככה שהם בכל רגע יכולים להסתכל ולוודא שאף אחד

לא גנב להם את הדלתות האחוריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא רק זה, אלא מראות פנורמיות נוטות להישבר בעת תאונה והרסיסים עפים

על כל מי שיושב באוטו, בניגוד למראות המקוריות של הרכב, שמתוכננות רק

להיסדק אבל כל החלקים נשארים דבוקים.

לא נכנסתי לסרטון,

אבל מראה אחורית צריכה להראות רק את מה שיש מאחורה (אולי קצת בצדדים, אבל ממש מעט)

ומראות צד צריכות להראות את הנתיבים לשמאלכם/ימינכם, כאשר במראות צד צריך לראות ממש

את הקצה האחורי של האוטו, רק בתור נקודת התייחסות, וכל השאר צריך להיות מעבר למכונית שלכם.

בניגוד לאיך שבדר"כ אנשים מכוונים את המראות, ככה שהם בכל רגע יכולים להסתכל ולוודא שאף אחד

לא גנב להם את הדלתות האחוריות...

יכול להיות שלגבי הרסיסים זה נכון,

מה גם שמראה מקורית פחות מסנוורת ממראה רגילה, אבל בסופו של דבר במבט אחד אפשר לראות הרבה יותר במראה פנורמית

ואם כבר רסיסים -

ברכבים שיש הדבקה על החלונות הם דווקה יותר בטוחים בתאונה כי הרסיסים נשארים דבוקים ביחד ולא מתפזרים בכל האוטו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כאשר מכוונים מראות מקוריות כמו שצריך רואים הרבה יותר מכל מראה פנורמית. שנית, מראה פנורמית יוצרת אשלייה של שדה ראייה רחב יותר בפועל אתה רואה מושבים, דלתות וחלקים ברכב שלא רואים ולא צריכים לראות במראה מקורית. (אפילו רואים בתמונה שפירסמת) שלישית, מראה פנורמית גורמת לעיוות מרחקים. עצמים שנראים רחוק בפנורמית בעצם מאד קרובים לרכב. גש לרכב ותעשה ניסוי. תכוון מראות בדיוק כמו שמראים בסרטון. יקח קצת זמן להתרגל, אבל כעבור מספר ימים לא תבין איך בכלל השתמשת בזבל סיני במקום מראות מקוריות.

כנ"ל לגבי כל "השדרוגים" בארץ. אין כמעט בארץ שדרוגים איכותיים. מדובר בזבל סיני באיכות הירודה ביותר שמותקן משיקולי פוזה. כואב לראות חלקים מקוריים ואיכותיים של היצרן מוחלפים בזבל סיני. "שדרוג" קוראים לזה. הרשה לי לגחך.

[br]פורסם בתאריך: 6.06.2010 בשעה 12:41:45

יכול להיות שאת השטיחים והידית הוא החליף בגלל שהבעלים הקודמים השאירו אותם במצב בלתי שמיש, לך תדע. מה שכן הבחירה פשוט גרועה..

מזכיר לי סיויק של חבר - חוץ משטיחי הכרום יש לו גם לדים שמחליפים צבעים מעל כל שטיח וידית הילוכים בצורת גולגולת עם עיניים שיש בהן לדים אדומים. לקח את זה מאיזה סרט אאל"ט אבל הדבר פשוט מזעזע מכל בחינה

אגב לגבי פרטיות;

בחיאת, תמחק לוחית רישוי וזהו :P

יכול להיות, אבל במקרה הכי גרוע נוסעים לפירוקיה וקונים אביזרים מקוריים במחיר מצחיק. אני בחיים לא אכניס זבל סיני לרכב. (פנורמית, כיסוי מושבים, כיסוי הגה, שטיחים "כרום", "מגנזיום")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע

אורות להוסיף זה אסור בלי אישור משרד רשוי.

תקנה 6181

250 שקל קנס בלי נקודות.

יש שוטרים שמחפסים כאלה ששמו

אם זה שוטר בוחן , הוא גם יזמין אותך לבוא למשטרה

להראות שאין יותר אורות - הלך חצי יום עבודה גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת לי את התופעה המבחילה להוסיף לדים לפנסים קדמים כמו ב-Audi. נראה פצצה ב-Audi חדשה (מגיע כאביזר מקורי), אבל נראה מבחיל על הונדה סיוויק 93. עוד "שדרוג" ישראלי. :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב 27, בקשר למראות אתה טועה.

מראות מקוריות מראות ממש קצת, וגם מגדילות\משנות וממש לא נוחות.

אני נוהג על קורולה חדשה, המראה המקורית ממש קטנה וגם מגדילה, ואני מכוון מראות נכון.

כנ"ל בכמה VW שנהגתי, ג'טה חדשה עם מראה מקורית, רואים הרבה פחות מאשר עם מראה פנורמית.

כשאתה מסתכל במראה יותר גדולה אתה רואה יותר טוב, וגם לצדדים, אז אני לא רואה שום חסרון במראה הזאת.

בקשר לעיוותים, גם מראות צד מעוותות נו ו? אז מבינים את הנקודה וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה לא מכוון נכון מראות. מצטער. המראה האמצעית אמורה להגדיל. אתה צריך לראות רק את החלון האחורי. נקודה. לא מושבים, לא דלתות, לא חלון נוסע מאחורה. חלון אחורי בלבד. התרגלת למראה פנורמית (הרגל רע מאד) ומראה פנורמית הרגילה אותך שמראה אמצעית אמורה לכסות גם את הצדדים. זה לא נכון ומאד מסוכן. עובר עשרות בדיקות בטיחות מחמירות לפני עלייתו על הכביש. כל חלק ברכב (במיוחד אביזר בטיחות) מתוכנן על ידי מהנדסים במיוחד עבור מסויים. נראה לך באמת שהיו נותנים לרכבים עם מראות לא יעילות לעלות על הכביש? זה נשמע לך הגיוני? אני נוהג ברכב שנת 95 ואין ברכבי שטח מת. לא קיים. אני יכול לצלם לראות לך מה אתה אמור לראות במראה מקורית.

אבא שלי נוהג בזה VOLK0398.jpg בערך 60,000 ק"מ בשנה בלי שום מראה פנורמית. בקורולה יש שטחים מתים וברכב במשקל 3.5 טון אין? תעשה לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...