עבודה כאיש מכירות וקצת מעבדה בחנות מחשבים |מה אתם אומרים?| - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה כאיש מכירות וקצת מעבדה בחנות מחשבים |מה אתם אומרים?|

zombie

Recommended Posts

עד עכשיו הייתי מזמין חלקים בונה מחשבים ומוכר באופן פרטי, עכשיו אני רוצה ללכת לעבוד בחנות מחשבים וליהיות איש מכירות ומעבדה.

יש לכם מושג כמה משלמים איך ומה התנאים?

בתודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות, וגם יכולות שלא, אין שום קשר בין מכירות לבין "מחשבים" אנשים שיודעים למכור יודעים למכור לא "מבינים במחשבים" זה שמישהו מתעדכן באיזה מעבד יוצא שבוע הבא לא הופך אותו לאיש מכירות, האמת שזה לא נותן כלום מעבר לעוד פיסת מידע דיי חסרת תועלת בעולם האמיתי.

איש מכירות עובד לפי עקרון מאוד בסיסי > יש לי X > בין אתה רוצה או לא רוצה X > אני ישכנע אותך לקנות X בכל מקרה >הצלחתי? > עשיתי כסף...

כל השאר זה לא משנה, אז יופי שיש אנשים שיודעים בעל פה איזה תומכי DX11 יש היום בשוק מעבר לאלה שהם עובדים במגזר(ולא הקמעוני) אבל בתכלס הם לא מבינים מה זה בכלל, והאנשים שקונים כרטיסים מסך לא יודעים או רוצים לדעת מה זה, והמעטים ששמעו על זה גם ככה "יודעים" מה הם רוצים.

בכל מקרה, תנאים = משכורת מינימום + שום דבר מיוחד(במקרה הטוב מחיר דילרים לעצמך), יש לציין שמעולם לא עבדתי או אעבוד בחנות מחשבים, אבל ההגיון הבריא אומר שרכב צמוד וביטוח מנהלים לא תקבל שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, מישהו שגם יודע למכור וגם מבין בתוכנה גם יודע איך לעשות את הרווח על אנשים בלי לדפוק אותם.

ואם לא עבדת, אל תדבר.

אני עבדתי באחת מהרשתות הגדולות והרווחתי יפה מאד. השעות היו נוראיות (בערך 260 בחודש) אבל כשעל כל אחת מקבלים יותר מ50 ש"ח זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות עד כה.

עכשיו, אני ילד בן18 שמכיר ויודע מה תומך במה ומכיר כל חלק בחומרת הPC והציוד ההיקיפי, בעבר הזמנתי חלקים בניתי לבד עשיתי OC ומכרתי באופן פרטי, דחו לי גיוס ויש לי חוש למכירה. ההשכלה שלי היא תיכונית ודחו לי גיוס בשנה, יקבלו ילד כזה לעבודה(מה אתם חושבים?)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר יצא לי לעבוד כ-3 שנים בחנות שכונתית, הייתי על תקן טכנאי, מוכרן, נותן שירות ולפעמים גם איש ניקיון ( :facepalm:)

כשהתחלתי הייתי בן 17, לא סיימתי יב' ולא יועדתי לצבא והתשלום היה בהתאם באיזור ה-4 גלובאלי.

כל עוד יש ניסיון ממשי אין סיבה שלא תתקבל (בהנחה שדרוש שם עובד), העיניין של השנה לפני גיוסז יכול להיות קצת בעייתי עם שכונתיות (שברך כלל לא רוצות להחליף טכנאי כמו נעליים, ההוואי שם בדרך כלל יותר חברותי ועד שייתרגלו אליך ולקריזות שלך, הופ חלפה לה שנה ועכשיו הם יצטרכו להתרגל למישהו חדש) לעומת זאת הרשתות הגלות יקבלו אותך בכיף לדעתי.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי, מישהו שגם יודע למכור וגם מבין בתוכנה גם יודע איך לעשות את הרווח על אנשים בלי לדפוק אותם.

ואם לא עבדת, אל תדבר.

אני עבדתי באחת מהרשתות הגדולות והרווחתי יפה מאד. השעות היו נוראיות (בערך 260 בחודש) אבל כשעל כל אחת מקבלים יותר מ50 ש"ח זה שווה את זה.

בסדר, היית מרוויח 13 אלף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי שנה ברשת באג ובקושי גירדתי 3,500 בחודש. כל משמרת 6 שעות (קצת יותר אם יש למנהל מצב רוח טוב ויש שעות לתת) ועמלות עלובות. ילד בן 17 שמטגן צ'יפס במקדונלס מרוויח יותר. באג זה כלוב זהב. מצד אחד השכר עלוב, מצד שני לא עושים כלום. אין כמעט עבודה. מגיעים, מסדרים קצת, מדלקים מזגן וגולשים באינטרנט עד שנכנס לקוח. מחירי עובד מצויינים על מוצרי ייבוא של באג מפתים להוציא את המשכורת בחנות. היה לנו עובד שהוציא את כל המשכורת על שטויות. כל שקל שהוא הרוויח חזר לרשת.

ברשתות אלקטרוניקה אחרות נותנים יותר שעות והשכר גדל בהתאם. ברשת אייבורי אפשר להגיע ל-7-8 בחודש, אבל הם עובדים מסביב לשעון. שמעתי ברשת Best Buy / BigBox עמלות מצויינות, אבל הם בדרך כלל מחפשים מוכרנים מבוגרים (מעל 25).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...