Nvidia מחרימה אתרי ביקורות שמפרסמים ביקורות "לא הוגנות" - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia מחרימה אתרי ביקורות שמפרסמים ביקורות "לא הוגנות"

hero

Recommended Posts

שלום חברים,

השתדלתי לנסח את הכותרת באופן הכי נייטרלי שאפשר. מי שבקיא קצת בתחום וזוכר קצת היסטוריה, יודע שלא מדובר במקרה ראשון בו Nvidia פועלת בדרכים "שנויות במחלוקת".

http://www.ngohq.com/news/17926-nvidia-blacklists-website-for-posting-honest-reviews.html

תשתדלו בבקשה לא להפוך את זה למלחמה של פאנבויז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהוא מאוד כועס על זה שהם לא שולחים לו כרטיסים לבדיקות.

הוא הזכיר את זה כמה פעמים מתוך גישה כוחנית ונקמנית עם סחטנות מרומזת.

יכול להיות שNVIDIA לא אהבו את הטון הסחטני שלו ואחרי שהוא ניסה להפעיל עליהם כוח הם פשוט התעלמו ממנו ? :smile1:

יכול להיות שNVIDIA גם לא אוהבת שמתנהגים כמוה ? :-X

נראה לי הדדי כל ההתנהלות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שקשה להגיד את זה,אין מה לעשות. היום אתרי חומרה חייבים לשבח בצורה מינימאלית כל חומרה שמגיעה אליהם על מנת שיהיה בכלל אפשר לדבר על המשך הסקירות באתרים שלהם. קחו לדוגמא את אתר TECHPOWERUP שהוא אחד מאתרי החומרה המקצועיים ביותר כיום. אפילו מוצרים שהם בלשון המטעה ממש לא כדאיים זוכים לציונים גבוהים (כולם מעל ל7.0). ואני לא מדבר רק על , אלא על כל רכיב חומרה שלא יהיה.

מצד שני יש אתרים שבאים ואומרים "אין אצלינו ציונים נמוכים בשל העובדה שאנחנו סוקרים רק חומרה איכותית, חלקה פחות טוב וחלקה יותר".

אגב יש סיבה מאוד טובה לNVIDIA לשנוא שנאה רצינית את NGOHQ, חבר'ה שבהם היה ערן, הבחור שפיתח את PHYSX בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכורה לי שנאה כלפי ערן, להיפך:

http://www.techpowerup.com/65144/Eran_Badit_of_NGOHQ_now_Part_of_NVIDIA_Developer_Program.html

בנוגע למסקרים, מילא שנותנים סיקורים שליליים, אבל אם הם לא מוכנים אפילו לפרגן בהזכרת הפיצ'רים המיחדים מוצרים של חברה מסויימת, איזה אינטרס יש לחברה לשלוח להם את המוצרים שלה בחינם + תמיכה + הזמנות לאירועים :nixweiss: יד לוחצת יד, או שלא. אין עסקים חד כיוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפורץ מגיע לפנטגון, רוב הסיכויים שישכרו אותו, קרה יותר מ3 פעמים.

NGOHQ היא מפתחת גדולה של אומגה ושל כליי פתיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...