שאלת ביצועים נטו . אינטל נגד AMD . - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת ביצועים נטו . אינטל נגד AMD .

King Of Action

Recommended Posts

אז ככה , אני רוצה לדעת איזו מערכת יותר חזקה :

P4 2.4B שעובד ב-3 ג'יגה (OC) + זכרונות 512 מגהבייט OCZ 2700 שעובדים במהירות יותר גבוהה בהתאם ל-OC המערכת הכללי (לא יודע בדיוק את המהירות שלהם , קיוויתי שתוכלו להגיד לי את זה :) ) .

VS

AMD BARTON 2500 + 256 MB 3200 .

*אין לי אפשרות לעשות OC למערכת ה- .

אז מה יותר חזק ? ועם מה אתם ממליצים להשאר (*לקחת) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם המעבד של אינטל + הזכרונות.

ההבדלים בין ה 2.4 של אינטל לבין ה2500 של לא גבוהים. (אם בכלל).

אז במיוחד כשהמעבד עובד ב 3GHz, לאחר ה OC + פי 2 מכמות הזיכרון (אומנם פחות מהיר אבל לא תרגיש בהבדל ניכר, במיוחד כשהבאס של המעבד איטי יותר מהבאס של הזיכרון) אין שום סיבה שלא תעדיף את האפשרות הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה...אני לא יכול לעשות OC למערכת ה- מפני שכרגע אני מתכוון לקנות מחשב חדש לאחי (ואם תיכנסו לפורום מפרטים תראו את הת'רד שלי) והוא ממש לא צריך מערכת יותר חזקה , ופשוט רציתי לברר איזו מערכת יותר חזקה (כדי לקחת את מערכת ה- אם היא תהיה יותר חזקה אבל מסתבר שהיא פחות חזקה כפי שחשבתי וכפי שהבהרתם לי) . וחוץ מזה שאין לי עכשיו כסף לקנות איזה גוף נורמלי. וגם אני לא רוצה לבטל את האחריות בשלב כ"כ מוקדם . את ה-OC על המערכת שלי עשיתי רק משהו כמו חצי שנה אחרי שקניתי אז אתם מבינים...יש סיבות ... :)

ואולי מישהו יוכל להגיד לי באיזו מהירות עובדים הזכרנות שלי לאחר ה-OC ?

(אני משער שמשהו בסביבות ה-400) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה .

אז אני מבין שכדאי לי להשאר עם מערכת האינטל השלי ולהביא לאח שלי את המערכת החדשה . :)

אמממ...עוד כמה שאלות קטנות :

1. בכלליות , איך זכרונות של ? אני יודע שהחברה עצמה מאוד יוקרתית אבל עדיין...

אני מדבר על KINGSTON 256 3200 .

2. איך הביצועים של הזכרון זה לעומת דגמים מקבילים מחברו תאחרות (GEIL , TWINMOS ועוד...) ?

3. אני יכול לקנות את זה ב-290 שקל . שווה ?

4. מה עם מבחינת OC . הקינגסטון יותר טובים לדוגמא מהגייל גולדן דראגון VALUE ושאר באותה קטיגוריה של ה-300 שקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...