מחפש לקנות נעלי ריצה מקצועיות. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות נעלי ריצה מקצועיות.

Elite_Sniper

Recommended Posts

מנסיון עם מגוון רחב של נעליים לריצה, הגעתי למסקנה שנייק (דגם מיועד לריצה) כרגע הם עדיפות עליי. מה שכן זה ששמעתי המלצות רבות וטובות על סאקוני ואני מתכנן עליהם כנעליים הבאות שלי. הבנתי שהם עושים מדידות וכאלה בשביל למצוא לך את הנעל האולטמטיבית, אבל חכה לתשובות מבוססות יותר. סה"כ על פי הידוע לי הם עולות סביב ה-400 ש"ח שזה מחיר סביר בהנחה ואתה תרוץ הרבה ( בערך 10 ק"מ לשבוע מינ').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקצר את זה, בתור אחד עם ניסיון עם כל חברה (פרט לנייקי ואדידס), היו לי ניו באלנס, סוקוני ואסיקס, בקצרה,

סוקוני ואסיקס היו לי הכי נוחות כאשר לרוב אסיקס יותר נוחות אבל סוקוני מחזיקות יותר זמן תעשה את החישוב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקנה נעלי ריצה לא מזמן - תלך לחנות שמתמחה בנעלי ריצה ולא לחנויות סטייל מגה- שהמוכרים שם לא מבינים יותר מידי.

בחנות רצינית ישאלו כמה אתה רץ ובאיזה שטח , יתנו לך לרוץ יחף על הליכון, מצלמים את הרגל תוך כדי ריצה, ולפי זה יציעו לך את הדגמים המתאימים מהחברות שהם מוכרים. תרוץ בחנות עם מה שיציעו לך, ותחליט מה לך הכי נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

qwerty1987 נתן לך את הפתרון הכי מקצועי שיש אבל אם אתה יותר ספורטאי חובבן (כמוני) אז כדאי לך לקרוא קצת ברשת על מבנה הרגל ומה מומלץ בטווח המחירים שאתה מוכן לשלם אישית אני מבסוט מהנייק שקניתי ב700 שקל אך מתכנן על אסיקס בעתיד כי הם נוחות יותר לטעמי (ולצערי גם יקרות יותר)

ריצה מהנה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המחירים בחנויות אלו לאו דווקא יקרים יותר מחנויות אחרות (אם בכלל). לי אישית היו הכי נוחות נייקי שעלו פחות מ-600 ש"ח.

יש באמת הבדל משמעותי בין כול הסוגים האלה?

אני לא רץ הרבה, אבל לי כול נעל שהיתה נוחה בכללי היתה נוחה גם בריצה (בין אם זה אדידיס, נייק או ניו באלנס, השאר לא ניסיתי)...

אם לא רצים הרבה, אז כנראה שזה לא קריטי.

החברות מתכננות דגמים שונים למבנה רגליים שונה, לרוץ עם משהו לא מתאים לך עלול להיות לא בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקנה נעלי ריצה לא מזמן - תלך לחנות שמתמחה בנעלי ריצה ולא לחנויות סטייל מגה- שהמוכרים שם לא מבינים יותר מידי.

בחנות רצינית ישאלו כמה אתה רץ ובאיזה שטח , יתנו לך לרוץ יחף על הליכון, מצלמים את הרגל תוך כדי ריצה, ולפי זה יציעו לך את הדגמים המתאימים מהחברות שהם מוכרים. תרוץ בחנות עם מה שיציעו לך, ותחליט מה לך הכי נוח.

השאלה איפה באשדוד יש חנות רצינית שעושה את זה.

אני אישית מעדיף סקוני, בצבא היו לי סקוני שקניתי דרך הקופון של הלוחמיםפ ואחרי זה קניתי עוד נעליים של סקוני שקניתי בורטהיימר והן מאוד נוחות לי רק שהן נקרעו בחלק העליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לא מעט נעליים, בסופו של דבר הלכתי על אסיקס, ומה אני אגיד,

הנעל הכי נוחה שהייתה לי! ;D,

במשך השנתיים וחצי האחרונות (שיש לי אותה), היא עברה התעללות של לא מעט מדסים, טיולים בשטח, וגם הליכה ביום יום.

אומנם מדובר בדגם הכי יקר שלהם (אז) הקינסיי 2. לפני כחודש הקינסיי 3 נחתו בארץ, יצא לי למדוד אותם, בהחלט יורשות ראויות.

אם אתה בצבא, נסה להשיג וואוצ'רים והנחות, זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן הצבא קניתי סוקוני שעלו 400+-. הנעליים שרדו הכל (מים, בוץ, סלעים וכל שאר הדברים שיש בצבא). החלפתי לזוג חדש וזהה לפני שנה שזה אומר שהזוג הקודם שרד 6 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...