המחשב נתקע לאחר אוברקלוק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע לאחר אוברקלוק

Bebush

Recommended Posts

יש לי בעיה די מוזרה..

כבר עשיתי למעבד והגעתי ל4.40GHz (400x11) בדקתי שהכל יציב (בדקתי עם OCCT) והכל היה תקין.

עכשיו היו כמה בעיות עם איזה משחק אבל ביטלתי הכל ועכשיו שאני רוצה לעשות מחדש אני נתקל בבעיה מאוד מוזרה.

כל שינוי בבאס שאני מנסה להגדיר המחשב אחרי הריסט נתקע (הוא מזהה את הזיכרון שיש לי במחשב אבל הוא לא "קורא" את חיבורי ה IDE האחרים שיש במחשב כמו הצורב, הארדיסקים) פשוט נתקע, לא ריסט ולא כפתור הכיבוי עוזרים אני חייב לנתק מהחשמל...

בסטוק הכל עובד כמו שצריך אין בעיות..

ניסיתי כל מיני שינויים, העלתי מתח, הורדתי מתח, ביטלתי את המתח של ה FSB והDDR2 כלום לא עוזר.

יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תגדיר תדר ותנעל PCI-E..לאחר מכן תתחיל לשנותאת תדר הבאס לאט לאט..ותראה לאן תגיע..

אני תמיד נועל PCI-E..

איפסתי את הביוס, הוצאתי , הגדרתי defaults מחדש, ביטלתי C1E ו EIST. והתחלתי עם האוברקולק, בהתחלה הגדרתי באס 284, לא הוספתי מתחים בכלל, הכל עלה חלק בלי בעיות, נכנסתי מחדש הפעם הגרתי באס 300 עם מתח למעבד 1.3, המחשב שוב נתקע מתי שהוא כיביכול "מזהה" את חיבורי ה IDE..

איפסתי מחדש, ניסתי שוב הכל מהתחלה, שמתי +0.1V לFSB שוב עם תדר 300, מתח 1.3 למעבד ושוב פעם נתקע, ניסיתי להוציא ולהחליף בין הסטיקים של הזיכרונות וזה גם לא עזר.

אחרי זה ניסתי להחליף בין חביורי ה SATA וגם זה לא עזר.

כרגע אני על אוברקולק קליל של 290 באס ללא שינוי במתחים.

יש עוד הצעות, פתרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...