חישוב מענק שחרור איך מחשבים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חישוב מענק שחרור איך מחשבים?

Big_White

Recommended Posts

אני משתחרר באוגוסט איך אני מחשב את מענק השחרור שלי?

שירתתי שנתיים בטייסת כטכנאי דרג א' ( רמת פעילות ב ניראה לי כי קיבלתי 480₪)

ועוד שנה כמאבטח מתקנים ( רמת פעילות ג' מקבל 380₪)

כמה מענק אני אמור לקבל?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצערי לא.

אני הוצאתי מהפיקדון 6 וחצי אלף לפסיכומטרי ובסוף ביטלתי אז החברה שאצלה הייתי אמור לעשות כבר פקדה את השיק אז הם החזירו לי עם שיק מהבנק שלהם.

חבר שלי אמר לי אם אתה רוצה תנסה להפקיד את השיק דרך מעטפה ואז זה יכנס לך לחשבון אבל שמתי לב שהם רשמו על השיק שהוא צריך לחזור לפיקדון..

אז לא ממש נראה לי שיש דרך.

פאקינג עלוב :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תנצל את הפיקדון תקבל את היתרה במזומן בחשבון מספר שנים אחרי השחרור. המטרה היא למנוע בזבוז כספי הפיקדון על שטויות ולגרום לך להשקיע את הכסף בדברים יותר חשובים כגון רכישת השכלה, מקצוע, פתיחת עסק, חתונה וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אם אני לא טועה זה 5 שנים מרגע השחרור אפשר למשוך את זה לחשבון בנק הפרטי שלך אבל במידה ולא עשית את זה (יש לך שנתיים אם אני לא טועה) אז הכסף חוזר לצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בכלל מממש את הפיקדון?

הבנתי שיש אפשרות לקבל את הכסף של הפיקדון לצורך בניה (יש לי קומה שניה שאני רוצה לבנות)

אז איך אני בדיוק מממש את הפיקדון על מנת לקנות חומרים וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה לבזבז 20K בשבע שנים?

אמרתי שזה בעיה? אני ביזבזתי את כל המענק תוך חודשיים וחצי..

אני בתור בן אדם בן 22 חושב שאני יכול לנהל את החשבון שלי ואת הכסף שלי. ואני מעדיף לשים את הסכום הזה בתוכנית חיסכון.

את הצבא זה לא אמור לעיניין מה אני עושה עם הכסף שמגיע לי אחרי השירות חובה שלי.

הבנתי שיש אפשרות לקבל את הכסף של הפיקדון לצורך בניה (יש לי קומה שניה שאני רוצה לבנות)

הולך לבנק ומבקש סכום מסויים לצורך X Y Z

אבל תבדוק באתר פה להכוונת חיילים משוחררים,

http://www.hachvana.mod.gov.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקדון זה סוג של תוכנית חסכון. אומנם לא מקבלים ריבית, אבל בסכום כזה הריבית אפסית גם ככה.[br]פורסם בתאריך: 27.05.2010 בשעה 11:21:22

לא נראה לי שזה אפשרי. ניתן לרכוש דירה באמצעות הפיקדון, אבל לא לבנות משהו. איך אתה יכול להוכיח שאתה באמת בונה? צריך ניירת, הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אלון כזה אעכשיו רשום שם שאפשר להוציא את הכסף על לימודים,חתונה,קניית דירה,בניה של מגורים,וכו...

באמת איך אפשר להוכיך שאני בונה?

ובאמת מה אכפת לצבא על מה אני מבזבז אז את הכסף שמגיע לי? :screwy::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של חתונה צריך קודם כל לשלם מכספך על האירוע ואחר כך להביא את הקבלות לבנק. הבנק מעביר את הפיקדון לחשבון עו"ש. אני מאמין שזה נכון גם לגבי בנייה. אתה צריך לרכוש את החומרים, לרשום קבלות על שמך, להביא לבנק את הקבלות ומשם הפקידה כבר תדאג לעניינים. אבל אתה חייב לבדוק את זה מול הצבא. אני בטוח שיש מחלקה שמטפלת בנושא. צור קשר עם המרכז להכוונת חיילים משוחררים. שמעתי שהם עושים עבודה לא רעה בכלל ויש שם אנשים שיודעים בדיוק מה הנהלים גם לבקשות הכי לא שגרתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ כי הכסף הזה קיים בשביל לעזור לך אחרי השחרור לא להיכנס לחובות :nixweiss:

מאיפה לחייל משוחרר יהיה כסף על מנת לשלם על ה לימודים,חתונה, וכו כדי שאחרי זהה הצבא יחזיר לו וגם זה לא ידוע תוך כמה זמן וכו...

אז מן הסתם אותו בן אדם ילווה את הכסף הזה...

אני היחידי שרואה בעיה בשיטה של "תשלם ואנחנו נחזיר לך הוצאות"??? :screwy::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...