איך לשלב מאורר של אינטל ו AC ב 5 דקות:) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשלב מאורר של אינטל ו AC ב 5 דקות:)

Big_White

Recommended Posts

שיהיה

מקסימום תשים שמן סינטטי נקי (כמו שממלאים לאוטו) - כשהוא בשכבה ממש דקה הוא נותן משהוא (נבדק אל 64 של חבר שלי - עובד דיי טוב ומחזיק אצלו כבר שנה וחצי אם טמפ' סבירות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת טריות המשחה והכמות אין בעיה המשחה דיי טריה לפני כמה חודשים גירדתי אותה עם סכין יפני בעדינות אבל בכל מקרה צריך לקנות חדשה ולהחליפ ניראה לי אני יזרום על איזה משחה בשפורפרת גדולה ניראה ארטיק סילבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד הקירור שהחלפת לכרטיס מסך...

עכשיו יש לך בעיה עם החיבור של הPCI ...

הקירור לכרטיס מסך שאני עשיתי:

אני משאיר את המארז שלי פתוח ושמתי מאוורר מול הלוח אם תלוי כזה וזה בגובה של הכרטיס מסך וזה גם דיי נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם מוריד מהיופי של המארז וזה...

לי אין כוח לפתוח כל הזמן את הברגים של צד המארז בשביל שהיה לי גישה לרכיבים כי אני כל הזמן מחליף ובודק.

כל אחד איך שנוח לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה ברגים עם דבר כזה שלא צריך מברגז בשבילו אני משתמש בכאלה ובורג אחת מספיק בשביל להחזיק את הדלת.

חוץ מזה להוציא כל הזמן חומרה ולהכניס ולבדוק זה סתם הורס עדיף תרכיב לעצמך איזה סטנד הכי פשוט שתמצא וזהו חבל על החומרה הנוחכית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים יקרים!

השפה העברית זועקת חמס, ואפילו בחמאס מתחילים להשתגע!

אם - מילת הבדלה, משמשת להבדיל בין מצב אחד למצב אחר.

דוגמה: "אם יש לך סנדוויץ', אתה לא רעב. אם אין לך סנדוויץ', אז אתה רעב."

עם - מילת חיבור, משמשת לחיבור שני מצבים.

דוגמה: "יש לך סנדוויץ' רוסטביף עם מיונז."

בבקשה, השתמשו בהן נכון!

(ודיסלקציה היא לא תירוץ!)

grammar-nazi.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

קצת באיחור, אבל פותח השרשור הכרטיס שלך מאוד דומה לשלי

http://www.inno3d.com/products/graphic_card/gf9/9600gt_ac_l1.htm

Inno3D 9600GT Accelero L1

גם אצלי המאוורר המקורי דיי נדפק, אני לא מאמין שAC הוציאו מאוורר כל כך קטן, דק, לא יעיל, רועש, וכל כך לא אמין. ממש לא מתאים להם.

אז החלפתי היום את המאוורר הזה שהיה 6 סנטימטר למאוורר 8 של AC שישב על גוף קירור של 4 ששכב לי בארון.

אני לא מבין למה אצלך עשית הדבקות ומה שלא עשית שמה, אצלי קשרתי את שלי עם 4 אזיקונים לפסי אלומניום האלה וזהו :silly:

עכשיו הקירור טוב משמעותית והכרטיס לא נכבה בלי מזגן בחדר. גם הרבה יותר שקט, יש לי FAN BUS אז במהירות הכי גבוהה שומעים אותו רק מתי שממש שקט, בטח בלילה אני אחליש אותו, אבל שיש מזגן שעושה רעש בכלל לא שומעים כלום. מה המסכנה? מאווררים דקיקים כאלה זה פשוט חרא :lol:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"הדבקות" שעשיתי שם כי היה חסר שם מילימטר כדי שהמאורר יצמד לגוף הקירור ושהקליפסות יחזיקו זה הכל.

הרעש לא מפריע לי בכלל. ויש לי קרוב ל 10 מאוררים פועלים על כל המהירות שלהם בחדר חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...