הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2 - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת של המשחק STARCRAFT 2

peacebringer7

Recommended Posts

רוקיי דיברתי עם מדיה גיים וגם עם ידידנו שימי מארקדיה..בנתיים אני מצד אחד לא חושב שמדיה גיים יהיו יותר זולים,וארקדיה אמור לי שננסה להגיע לעוד 50 איש מעל 100 ואז הם יכניסו אותם גם להזמנה..(מה שכן גם האנשים שאחרי ה100 יקבלו את המשחק במכירת החצות) רק מה לדעתכם נעשה נוסיף אנשים לרשימה,או שנפתח חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוקיי דיברתי עם מדיה גיים וגם עם ידידנו שימי מארקדיה..בנתיים אני מצד אחד לא חושב שמדיה גיים יהיו יותר זולים,וארקדיה אמור לי שננסה להגיע לעוד 50 איש מעל 100 ואז הם יכניסו אותם גם להזמנה..(מה שכן גם האנשים שאחרי ה100 יקבלו את המשחק במכירת החצות) רק מה לדעתכם נעשה נוסיף אנשים לרשימה,או שנפתח חדשה?

אני לא ממש מבין מה זה משנה, רשימה יותר גדולה או 2 רשימות ?

הייתי נשאר עם ארקדיה וזהו לדעתי, אם זה מתאפשר, סתם כי יש לפורום קשר טוב איתם ועדיף להשאר עם אותה חנות...

יש אפשרות לדבר שוב על המחיר בהנתן שאנחנו מגדילים אפילו עוד יותר את הקבוצה ?

חוץ מזה שהרשימה בעמוד הראשון נראית לא מעודכנת, האם הגענו כבר ל100 בוודאות ?

ראיתי הרבהע שאמרו שהם רוצים להצטרף ושלחו לך ה"פ ולא הוספת אותם לרשימה (שמעודכנת מלפני יומיים)

חוץ מזה שהמבחן היה ארוך, הוא היה בסדר? מקווה שהלך טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שארקדיה ביקשו עוד 50 איש בשביל להכניס אותם-ואני לא בטוח שנגיע..נגיד נשיג 40,אבל אנשים יחשבו שהם חלק מהרשימה ויתבאסו למה הם לא נכנסו...גרוע מזה הם עשויים להתחיל לשגע אותי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שארקדיה ביקשו עוד 50 איש בשביל להכניס אותם-ואני לא בטוח שנגיע..נגיד נשיג 40,אבל אנשים יחשבו שהם חלק מהרשימה ויתבאסו למה הם לא נכנסו...גרוע מזה הם עשויים להתחיל לשגע אותי :kopfpatsch:

תנסה לדבר עם ארקדיה שוב. אם באמת יש בסיס של אמון בין הפורום לארקדיה הייתי מצפה לקצת התחשבות.

חוץ מזה שיש עוד חודש וחצי בערך עד המשחק, ועושה רושם שהמספרים עולים בצורה יפה, אני חושב שנוכל להשיג עוד 50.

אבל בכל מקרה, אני לא חושב שארקדיה צריכים לעשות בעיות, יש לשני הצדדים אינטרס פה, הם ירוויחו יותר כסף ויחזקו את הקשר בינם לבין הפורום

שזה אמור לעשות להם רק טוב.

ואנחנו נרוויח אחלה מחיר וקנייה נוחה ובטחוה , וגם הקטע של חצות שדי מגניב לדעתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו קנייה מארקדיה, להאריך את הרשימה. אם ממקום אחר- רשימה נפרדת.

והם הסכימו ל-או 50 או כלום או עוד מקסימום 50?

כמובן שעדיף להישאר עם ארקדיה כל עוד הם מאפשרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ממה שהוא כותב, זה 50 או כלום...

בכל מקרה אני בעד להמשיך את הרשימה... בטוח יהיו עוד מספיק אנשים, וכמו שאני מצאתי את המכירה הזו, עוד ימצאו, בייחוד לקראת היציאה של המשחק...

וכן, אם אפשר בבקשה לעדכן את הרשימה של הקונים, כשאתה מציין כמובן שמי שמעל 100 יקבל רק אם באמת יהיו 150 קונים...

ו... לא יודע במה היה לך מבחן, אבל מקווה שהיה טוב ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה ברור לגבי החוקים , אם אין 150 אז 50 אחרונים לא משתתפים

ואני אישית מאוד חשוב לי שהרשימה תגיע לחנות עוד שבוע שבועיים גג (כי הם צריכים זמן כדי להתקשר ל 100 אנשים ולאמת הזמנה וגם להזמין כמות מתאימה מבליזארד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל מקרה מעביר להם את ה100 הראשונים וזה יהיה די בקרוב(מחר או מחורתיים בלי נדר) אני רק מחכה לכמה שלא סגורים על עצמם עדיין

קודם כל למראית עיין מכמות האנשים שרשמו שהם רוצים להצטרף לאחר שהגענו ל100, נראה שאנחנו בכיוון הנכון ל150.

אני לא מבין למה ארקדיה מחייבת או 50 או כלום, אם נצליח להשיג "רק" עוד 30, זה לא טוב להם ? הם עדיין ירוויחו יותר.

ולפי מהש הבנתי הקשר איתם טוב, אז אני לא מבין למה הם לא הולכים קצת לקראתנו.

בכל מקרה, לדעתי בהנתן קצב הגדילה, עם תוספת פרסום לדעתי לא צריכה להיות בעיה להגיע ל150,

אני מניח גם שלא כל ה150 יקנו את המשחק בסופו של יום, בטוח יהיו מעט מתחרטים, אך אני לא חושב שזה צריך להשפיע על המכירה הכוללת.

הגענו למספרים מאוד מרשימים ואני חושב שמגיע לך PEACEBRINGER פרגון על הביצוע, ולכל מי שנשרם ועזר לממש את המטרה.

באמת קיבלנו אחלה מחיר ואם הכל יילך חלק בסוף וגם תהיה מכירת חצות,אז בכלל פינוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה בגלל שהם צריכים להזמין כמות מסויימת של עותקים, ומצד אחד הם לא רוצים שהכל יגמר עלינו, עם המחיר הנמוך. מצד שני, הם לא רוצים שישארו יותר מדי עודפים. לכן זה 50 או כלום, כדי שהם יוכלו להגדיל את ההזמנה (שבאה בכמויות גדולות ולא בבודדים) ללא עודפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שעודכנו רשימת הקונים... שמח לראות שאני בתוך ה100, למרות שאני די בטוח שבקלות אפשר להגיע גם ל150 :)

שוב ח"ח למארגן של הכול, PeaceBringer :)

ותודה על כל המאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...