מארז,ספק, או מה שתגידו עד 1000 ש"ח, שקט!!!!!! - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז,ספק, או מה שתגידו עד 1000 ש"ח, שקט!!!!!!

fakeman

Recommended Posts

אוקי סבבה. אתם לא יכולים לתאר בכלל את ההבדל בין הרעש שהיה לי לזה שעכשיו פשוט הבדל של שמיים וארץ. הרגשתי כאילו מישהו קודח לי במוח אשכרה ולא מרפה חח..

עכשיו השאלה מה אני עושה מכאן.

יש 2 מאווררים. אחד מופנה כלפי הלוח אם ואחד של הספק. חשבתי שאם אני כבר מחליף ספק אני אקח כבר ספק איכותי שבמידה ואני אשדרג את המחשב אני לא אצטרך להחליף שוב. לכן אני אקח ספק שיחזיק מחשב עם מעבד 4 ליבות חזק וכרטיס מסך שמתאים להפעלת משחקים על מסך 19 אינץ ברזולוציה של 1440X900 על הגדרות מקסימליות.

בגלל שאני לא יודע מה יהיה מפרט המחשב אני צריך בעצם הערכה ממכם לגבי כמות הוואטים שאצטרך למחשב כזה. נראה לי 500 וואט יספיק לא..?

תנו לי בבקשה המלצות לספק שקט במיוחד שיחזיק מערכת ברמה הזאת.

וקירור פסיבי למעבד(אם זה מומלץ) במקום הקירור האקטיבי שיהיה גם שקט במיוחד וגם יתאים למעבד שלי(E2160) וגם למעבדי ה-4 ליבות של אינטל ו- הנפוצים.

או שאולי במקום ספק וקירור למעבד עדיף מארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני מבין שרובכם לא חיים בפורום, לכן אני לא מחכה לתשובה אחרי 5 דקות אבל עבר איזה 40 שעות, ואני באמת עדיין מחכה לתשובה כדי לדעת איך להשקיט את המערכת שלי.אפשר לקבל מעט עזרה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטון שלך לא משהו... אני מאמין ששמת לב בעצמך. :-\

כמוך יש עוד מאות ביום וכולנו כאן עושים את זה בזמננו המאוד מוגבל וללא כל תמורה - אז שים דברים בפרופורציה. מה עוד שכבר קיבלת יותר מתשובה אחת ובפירוט רב ומנומק:

ספק כוח:

[..] ENERMAX ECO80+ 400W : EES400AWT ₪375

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN II REVB ₪225

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? אני לא חושב שדיברתי באופן לא מכובד. אתה מבין שאם הייתי חושב שיש משהו לא בסדר בדברים שלי לא הייתי שולח את זה נכון..?! אמרתי בדיוק את המצב, אני פותח כבר שלושה ימים את המחשב ואף אחד לא מגיב ובן אדם מחכה כאילו. כמו כן שים לב שבפורום הספיציפי הזה ממש אין מאות הודעות אלא הודעות ספורות בלבד, ואני מניח שיש מנהל שאחראי לפורום הזה בלבד. ולענות על 4-5 בקשות בשלושה ימים זה לא סיפור.

חוץ מזה שאני מאמין שאם אתם עושים את זה אתם נהנים ממה שאתם עושים וזה לא סבל בשבילכם, מה גם שלא זילזלתי בעבודה שלך ולא דיברתי כאילו אתה חייב לי משהו כל מה שאמרתי זה שאני מחכה כי אני ממש לא רוצה להיסחב עם זה יותר מדי זמן אני רוצה כבר לקנות את מה שצריך וסלאמתככ..

לגבי המפרט שהבאת לי שמתי לב אליו והוא לא מספק אותי אחרת אין שום סיבה שאבקש עוד אחד. שים לב שביקשתי הערכה לספק בהודעה הקודמת, ספק שיהיה לפחות 500W כדי שיחזיק מערכת עתידית ממש לא חכם לקנות ספק 400W ולהחליף אותו כשאחליף מחשב, אם כבר משתדרגים אז עד הסוף לא ככה?

בנוסף קירורים למעבד הוצעו פה איזה 3 ה-NINGA ה-MUGEN וה-Z600 זה יפה מאוד שיש הרבה הצעות אבל עם כל הכבוד אני לא אעשה אין דן דינו ואבחר לבד לא..?

אני צריך את העזרה שלכם.

מה גם שאם אין ברצונכם לעזור עוד למרות שהתגובה האחרונה הייתה שאלה ששאלתי מנהל הפורום יכול לרשום שהוא לא מעוניין לעזור וזה בסדר גמור זה זכותו ואין עם זה שום בעיה רק תודיעו לי כי אני כמו מפגר כל יום בערך פעמיים פותח את העמוד הזה לבדוק אם מישהו עזר לי. אני אמצא עזרה אחרת יש לאבי חברים שמבינים בעניין ולבן דוד שלי יש מכרים שמבינים בעניין אבל רציתי לסיים את זה לבד בלי להטריד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גירסה של גם של 500W מאותה סדרת ספקים.

כך שההמלצה בעינה עומדת.

אני לא בדקתי ספקים באופן כזה שאני יכול לדעת מי מהם הכי שקט.

סביר להניח שהכי שקט הוא יחסית יקר.

סביר להניח שכל ספק עם מאוורר 140mm ויכולת לשנות מהירות לפי הספק/חום הוא די שקט.

הקירורים שהומלצו הם קירורים טובים שיפתרו לך את בעית הרעש.

תקרא שוב את ההמלצות והנימוקים ותחליט לבד איזה לקנות.

הMUGEN הוא פיתרון חסכוני ויעיל לקירור אקטיבי.

הNINJA היא גירסה זולה של הZ600.

הZ600 הוא פתרון מודולרי עם בסיס טוב ואפשרויות הרחבה, במחיר לא זול אבל שפוי.

אם היו נכנסים פה עוד אנשים הם היו מביאים עוד המלצות על קירורים שונים ומלחמת עולם שלישית.

הבאנו לך המון אינפורמציה והמלצות טובות.

עכשיו זה אחריות שלך לעשות עם זה משהו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה גבר? אני ממש לא מבין בזה לא ידעתי שיש גרסה 500W לאותו ספק אתה מבין איך יכולתי לדעת בגלל זה ביקשתי עזרה..

ואת מאווררי המעבד חשבתי שיש לכם נסיון עם כולם אולי ובלי יותר מדי פרטים פשוט תגידו לי מה הכי שקט ותעשו לי חיים קלים..

אבל אני מבין שזה לא ככה וכולם יחסית שקטים ואף אחד לא יהיה חתול בשק..

אז מה שנשאר הוא להגיד תודה רבה באמת על העזרה ואולי אני אעדכן אחרי שהכל יקנה ויורכב.

שיהיה שבוע טוב ושבתת שלוםםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...