מבקש המלצה לראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לראוטר

user57202

Recommended Posts

אז ככה לא מעניין אותי כל יכולות האלחוט למינהם פשוט אין לי שום דבר אלחוטי ואין לי ביית ענק ככה שזה פשוט לא רלוונטי

מה שכן מעניין אותי זה :

1)תמיכה בכבלים וב ADSL

2)תמיכה במהירויות שגבוהות מ10 מגה

3)יציבות הקוו - שישאר מחובר ולא יתנתק,ושיוכל להתמודד עם מספר גדול של חיבורים בזמן הרצת תוכנות שיתוף

4)תמיכה ב QoS ,dynamic dns ועוד כל מיני דברים נחמדים גם יהיה טוב

5)אם תהיה יציאת שאפשר לחבר אליה disk on key ולהפוך אותה לכונן גיבוי זה יהיה גם נחמד

התקציב עד 350 שקל

אני יכול לקנות מ KSP\אופיס דיפו\BUG (פשוט כי אלו החנויות שקרובות לאיפה שאני גר,ואין לי זמן להזמין באינטרנט כי צריך

את הראוטר לימים הקרובים)

אלו הראוטרים שאני מתלבט בינהם:

edimax BR-6424n

edimax BR-6524n

dlink DIR-615

linksys wrt54gl

לגבי הראוטר האחרון,קראתי שאפשר להתקין בו firmware של צד שלישי שהוא לא היצרן שהופך את הראוטר לראוטר

עם הרבה יותר תכונות,מצד שני המוצר יצא ב2005 ,ולפי מה שהבנתי יש לו בעיה בתמיכה בתשתית הכבלים (הבנתי שרק

firmware אחד יתמוך בו והוא tomato) בנוסף יצא לי לקרוא כל מיני תלונות של אנשים שאומרים שהראוטר לא יכול לעבוד טוב

עם P2P ולפי מה שהבנתי גם יש לו כל מיני גרסאות (אני עלול ליפול על גרסה עם 8 מגה .. וכו...)

לגבי הראוטרים של אדימקס,פשוט לא מצאתי מאמר באינטרנט שסוקר אותם מבחינת התמודדות עם שיתוף קבצים,אני לא רוצה

לקנות משהו שיתחיל להתנתק שנפעיל תוכנת שיתוף קבצים וכו...,כנ"ל לגבי הדילינק

אם למישהו פה יש את אחד הראוטרים האלו,ויכול לומר לי איך הראוטר מתפקד מבחינת יציבות זה יהיה מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדימקס נופלים בגלל סעיף 3 והלינקסיס מעולה אבל לא מומלץ בגלל שהוא מיושן.

אני לא זוכר איך הQOS בקושחה המקורית של הD-Link 615 והקושחת צד שלישי תומכת בכבלים רק בחיבור ללא חייגן.

אני יודע שאתה לא רוצה להזמין מהאינטרנט אבל אם תוסיף 50 ש"ח לתקציב תוכל לרכוש את הTP-Link 1043 שעונה על כל הסעיפים שלך ואם תהיה מוכן לוותר על סעיף 5 תוכל לרכוש את הTP-Link 941 שעולה בערך 270 ש"ח. גם שניהם נמכרים בקרביץ ככה שסביר להניח שתוכל למצוא אותם ליד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה הוא לא חובה...

אין לי אפשרות להוסיף 50 שקל למעשה התקציב המקורי שלי הוא 300 שקל וה350 שקל הם החריגה :-\

מי יהיה יותר טוב בסופו של דבר TP-Link 941 או הלינקסיס ?

האם הגירסאות החדשות של DD-WRT תומכות בתשתית הכבלים בחיבור עם חייגן ?

האם הלינקסיס יתמוך לי למשל במהירות של 12 מגה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DD-WRT לא תומכת בחיבור עם חייגן של כבלים.

מהניסיון האישי שלי במהירות 12 מגה, נתבים של לינקסיס שניסיתי (WRT54GL, WRT160N)

לא עובדים טוב עם החייגן של כבלים במהירות הזו, מתקבלת מהירות נמוכה בהרבה

והפתרון היחיד שמאפשר קבלת מהירות אופטימלית עם הנתבים הנ"ל הוא לעבור לחיבור ללא חייגן.

הבעיה הזו לא קיימת בנתב Edimax BR-6524N שלדעתי הוא מצויין ואני מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...