איך המערכת הזאת..... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המערכת הזאת.....

talikooo

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^What da` Scorpion said^

באמת,חשבתי שחרשנו את העיניין של פירלס וכל שאר הזבל :smiley4:.

נמאס שכל יום שני שואלים אם זה טובים(לא משנה אם שואלים על מערכת עם זה).

אולי נפתח דיון על זה ונהפוך אותו לסטיקי ולחייב את כולם לקרוא את זה בחוקי הפורום :-\?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שיש אנשים שלא יכולים להרשמות לעצמם יותר מפירלס

מה שאתה אומר זה שלמי שאין כסף למערכת איכותית עדיף שלא יקנה בכלל?

אם התקציב מאפשר רק פירלס אז זה מה שיהיה.

לא לכולם יש כסף לרמקולים באלפי אם לא עשרות אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שכל מה שיש היום בחנויות זה לרוב זה, לא אומר שאין בשוק יותר טובים במחיר הזה.

אולי לא מערכת של 7.1, אבל אפשר למצוא אם מנסים להמנע...

חוץ מזה מערכת 2 ערוצים איכותית יכולה לעלות \400,000$ זה אומר שאין משהו איכותי ב\2,000$?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי מערכת 5.1 של כל חברה שהיא בתקציב של 1000-1500 שקל.

נכון פרילס לא חברה טובה אבל המחיר בהתאם.

אני אישית אעדיף 5.1 רמקולים לא איכותיים מאשר 2 רמקולים איכויתיים יותר, מה לעשות שיש אנשים שרוצים סראונד.

זה כמו שבן אדם יבוא לפורום מפרטים ויבקש מחשב ב-2000 שקל כולל הכל

מה לא תשימו לו או דיורון זולים? אבל יש P4-3.0Ghz למה שלא יקנה אותו? כי אין לו כסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי מערכת 5.1 של כל חברה שהיא בתקציב של 1000-1500 שקל.

נכון פרילס לא חברה טובה אבל המחיר בהתאם.

אני אישית אעדיף 5.1 רמקולים לא איכותיים מאשר 2 רמקולים איכויתיים יותר, מה לעשות שיש אנשים שרוצים סראונד.

זה כמו שבן אדם יבוא לפורום מפרטים ויבקש מחשב ב-2000 שקל כולל הכל

מה לא תשימו לו או דיורון זולים? אבל יש P4-3.0Ghz למה שלא יקנה אותו? כי אין לו כסף!

ולמה לקנות מחשב של AlinWare ב3000$ אם הוא יכול לקנות מערכת על שמורכבת מ20000000000 מחשבים מובססי אופרטון בכמה מאות מיליירדי דולרים???

מה זה השטויות האלה? אמרתי שצריך לרוץ לקנות מערכת סראונד ב-100,000,000$ ?

אתה מה? אז מצידי שיקנו מערכת 2412341 ערוצים ששווה לתחת(לא אמרתי כלום על פירלס עדיין), אבל לפחות שידעו מה הם קונים.

אם מישהו יבוא ויבקש מחשב ב2000 אני אתן לו מפרט, אבל אני אגיד לו למה המפרט שווה. Same here .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הרמקולים של פירלס מהMagic6 ומעלה (יענו Magic7 , Lord12) מורכבים בקפידה ומאלמנטים מצויינים! (של איזו חברה טובה שחכתי את שמה) כל השאר זבל אמיתי!

הרמקולים האחוריים ושניי הסנטרים שם ממש לא ברמה!

הDVD שלא נדע מצרות.

הרסיבר.. לא הכי פתוח למוזיקה.. אבל זו הפשרה שתמצא במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי נפתח דיון על זה ונהפוך אותו לסטיקי ולחייב את כולם לקרוא את זה בחוקי הפורום :-\?

ומה תרשום בסטיקי?

"אל תקנו את החברה הזו" "רמקולים ירודים" וכל החרא..

לא! אתה לא יכול להרוס לחברה את המוניטין, יש חברות שלוקחות את עצמן בידיים ופשוט משפרות את המוצרים שלהם, ואם תהרוס לחברה הזו את המוניטין כבר מעכשיו (מה שעשו לה כבר) , כולם ילמדו כמו תוכים כמוך וכמו הרבה כאן "פירלס זה חרא של רמקולים".

ואני אומר לך שלא!!!!! אני ביקרתי בחנות ששמה "אוניברסל אסטר" ויש להם שם מספר רסיברים מעולים (והימהה RX-V800 שקניתי והוא מעולה) ובחנתי שם ..

קודם הTannoy מדגם MX4M ואח"כ עוד מספר מכמה חברות (שאני לא נזכר עכשיו) ולבסוף הפירלס Magic7. ומה?! הבנתי שהם נשמעים הרבה יותר טוב מהטנויי ותמיד אני יעשה את ההשוואה הזו (רק כדיי להראות לכם שאין לפירלס איכות תת רמה).

מי שרוצה להוסיף (ולא משמועות ויחזרו כמו תוכי, אלא עם עובדות ושהוא שמע את הרמקולים שאני שמעתי.), מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי פירלס היא חברה חרא וכל הרמקולים שלה חרא.

אלה רציתי שאנשים ידעו את הערך של הרמקולים ובכלל מה שהם מתכוונים לקנות ושלא יעבדו עליהם, ושיפסיקו לשאול כל יום שני שעובר אותו הדבר (בערך).

ועוד דבר חשוב אחד- אין כזה דבר מערכת 7.1 עם רסיבר וDVD טובה(כמובן יחסית) ב3000 שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון מערכת לא מומלץ לקנות מהאינטרנט תמיד צריך לשמוע קודם כל ובקשר לרמקולים זה שהם זולים זה לא אומר שהם לא טובים כמו שאמרתי חייבים לשמוע כל אחד אוהב את הסאונד של המערכת שלו בצורה שונה ויכול להיות שרמקולים זולים ישמעו לו יותר טוב מרמקולים שעולים פי2 הכל קשור איזה אתה אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויכול להיות שרמקולים זולים ישמעו לו יותר טוב מרמקולים שעולים פי2 הכל קשור איזה אתה אוהב

לא, זה לא יקרה אצל בן אדם שיש לו שמיעה תקינה (שפירלס ישמעו יותר טוב מרמקול אמיתי ?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...