מוסלמית למרצה פרו ישראל: "אני תומכת בהשמדת עם ישראל" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוסלמית למרצה פרו ישראל: "אני תומכת בהשמדת עם ישראל"

americium

Recommended Posts

למה עוד לא נתנו לך באן על טרולינג?

אני לא אומר שאני בהכרח מסכים איתם בכל דבר יא חתיכת טרול פרימיטיבי, מה שאני אומר זה שאי אפשר להתעלם מהעובדות כי יצא לי להיפגש באופן אישי עם הרבה ישראלים לובשי כאפייה וזה מה שהולך בשטח, נקודה. מבחינתי תעשה עם זה מה שאתה רוצה, רוצה לעשות להם פיגוע תעשה פיגוע רק אל תערב אותי בזה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא לכל הפגנה של שלום עכשיו או כל תנועה פוליטית שמאלנית מתונה ולא קיצונית, ותראה מלא ישראלים פעילי שלום לובשים כאפייה. האם הם לוחמי יחידת המסתערבים או אנשים שנגד המדינה הזו? אתה מוזמן לבוא לשאול אותם ותראה מה יגידו לך.

הם לא זה ולא זה. הם פשוט אידיוטים, ולמזלנו תשומת הלב שהם זוכים לה היא מינימלית.

טיפ לכולם - אנשים כמו radioactive ניזונים מצומי. אם לא תתנו להם אותו, הם ייעלמו מעצמם, וזה יחסוך לכולנו הרבה עצבים מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא אמר לה שהיא לובשת צעיף של טרוריסטים זה בא מתוך כעס אחרי שהיא אמרה שהיא בעד האימרה של נסראללה של לאסוף את כל היהודים במדינה אחת כך שהוא לא יצטרך לרדוף אותם בכל העולם.

אבל נחמד לראות שהוא אומר משהו מתוך כעס ואני דיי בטוח שגם הוא יתנצל אם ייתבקש לעומת מישהי שהיא בעד השמדת היהודים והעולם נוהג כאילו כלום לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא זה ולא זה. הם פשוט אידיוטים, ולמזלנו תשומת הלב שהם זוכים לה היא מינימלית.

טיפ לכולם - אנשים כמו radioactive ניזונים מצומי. אם לא תתנו להם אותו, הם ייעלמו מעצמם, וזה יחסוך לכולנו הרבה עצבים מיותרים.

גם לא בהכרח אידיוטים, הרי להרבה אנשים כאפייה זה לא פחות ולא יותר מעוד פריט לבוש אופנתי, שלא חייב להביא שום מסר פוליטי או עמדה פוליטית כלשהי: http://www.mako.co.il/women-fashion/style/Article-e1ec456af3de811004.htm וזה שאנו רואים כל כך הרבה ישראלים לבושי כאפייה בהפגנות השמאל, אומר שמגיעים לשם צעירים בעלי טעם טוב באופנה. לא חייבים לקשר הכל לפוליטיקה. מצד אחד זה נכון שקיים מיעוט של אידיוטים, אבל מצד זה יהיה אידיוטי לקשר אותם לכל אחד שלובש כאפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא אמר לה שהיא לובשת צעיף של טרוריסטים זה בא מתוך כעס אחרי שהיא אמרה שהיא בעד האימרה של נסראללה של לאסוף את כל היהודים במדינה אחת כך שהוא לא יצטרך לרדוף אותם בכל העולם.

למה מתוך כעס מותר לך לתקוף בגזענות מישהו אחר? זה משרת בכלל את מה שהוא בא לומר?

הוא בא להטיף נגד גזענות, שנאה ובורות כלפי מדינת ומתחיל לכנות כאפייה כמטלית של טרוריסטים?

הוא היה צריך להתווכח עם הנקודות שהיא העלתה בצורה עניינית, זה לא שזה לא ניתן לביצוע

וזה לא שאני מצדיק אותה, מן הסתם שהיא אמריקאית בורה מושפעת טיפוסית.

אבל נחמד לראות שהוא אומר משהו מתוך כעס ואני דיי בטוח שגם הוא יתנצל אם ייתבקש לעומת מישהי שהיא בעד השמדת היהודים והעולם נוהג כאילו כלום לא קורה.

לא נחמד, לא נחמד בכלל, זה לא משרת את המטרה שלו בשום צורה.

להחזיר עין תחת עין צריך ברמה הצבאית והמדינית, לא בוויכוח הסברתי,

זה לא משרת את ההסברה שלנו בשום צורה לרדת על ערבים ולהכלילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שכמעט אותו משפט היה יכול להיאמר בהקשר אחר

'אסור לי לאמר משהוא נגד חמאס כי אז homeland security של מדינה מוסלמית כלשהיא יעצרו אותה כשהיא תחזור לשם'

וגם בהקשר הזה הוא היה יוצא נכון לגמרי ומוכיח אם מי יש כאן עסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר קולע ולעיניין הוא נתן לה תשובה בול במקום.

חשף את הפנים שלה.

לפי דעתי על כל ממשלות של כל מדינה שהיא לא מוסלמית\ערבית לצותת לטלפונים לחדור לפרטיות של כל מוסלמי\ערבי.

מה לעשות בחיינו כשדת שלמה שמעודדת טרור גולבלי ורצח המוני בוחרת במלחמה ואין לנו מושג מי מה ואיך הם פועלים חייבם לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רק ממיר את הבעיה לבעיה גדולה יותר - ריכוז של המון כוח בנקודה אחת

לקחת את מה שנשאר מאיזה שאהיד ולשלוח לדיר חזירים שיאנסו קצת - לא עושים

לעצור את האנשים ש בגלוי מטיפים לטרור - לא עושים

לצותת לתקשורת + להוציא חוקים שמחייבים דלת אחורית בציוד מחשוב + . . . . כן למה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי על כל ממשלות של כל מדינה שהיא לא מוסלמית\ערבית לצותת לטלפונים לחדור לפרטיות של כל מוסלמי\ערבי.

מה לעשות בחיינו כשדת שלמה שמעודדת טרור גולבלי ורצח המוני בוחרת במלחמה ואין לנו מושג מי מה ואיך הם פועלים חייבם לעשות את זה.

אלוהים וישו הרגע חלקו facepalm בגלל החרא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים וישו הרגע חלקו facepalm בגלל החרא הזה.

אז למה לא אמרת לי הייתי חולק איתם גם :facepalm:

כל אדם שקורא להשמדה של עם אחר צריך לאבד את הזכות שלו לחופש הביטוי.

אני לא מעודד רצח של עם, אני מעודד השמדה של דת אלימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים האלה אותו דבר, איך הם מנסים להגיד שהם מסכנים אבל מהצד השני לתמוך בדברים נוראיים, פשוט מגעיל-בכוח הזרוע. היא יעני ניסתה לעבוד עלינו עם החארטה שאם היא תגיד משהו בעד אז יהרגו אותה, שלא תבלבל את המוח! היא לא קורבן ולא נעליים, קודם היא התבטאה יפה מאוד נגדו ועל דעותיו, פשוט עם מעצבן-שיתבגרו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...