יש אפשרות להפוך דיסק או קיי 8 GB למשל לכרטיס זיכרון ram ולהגדיל את מהירות המחשב? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש אפשרות להפוך דיסק או קיי 8 GB למשל לכרטיס זיכרון ram ולהגדיל את מהירות המחשב?

liran8378

Recommended Posts

המלצה: קרא מה זה READY BOOST קודם. זיכרון כמו דיסק און קי הוא לא זיכרון , ולכן לא יכל לשמש ככזה בפועל.

כן אפשר לשפר ביצועים בתחומים מסוימים, על כך כאמור, ניתן לקרוא לגבי הREADY BOOST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה תוכנות כאלה...

אני הייתי משתמש בתוכנה ebooster שהיא קלה לשימוש...

כך בחשבון שזה לוקח חצי מהביצועים של הDOK וסתם מאמץ אותו[מניסיון שלי].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם ממשק החיבור יהיה USB3 אז יהיה ביצועים טובים יותר של הDOK - זיכרון.

אבל בינתיים צריך להשתמש במה שיש לנו...

לפחות 3-4% בכל העולם משתמשים כבר בממשק 3 .

זה עדיין חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון של הטריק הזה הוא לשפר מחשבים ישנים עם מעט מאוד זיכרון

אם יש לך מחשב עם חצי גיגה או קצת יותר פנימי, תוכל לנצל את הסטיק לשיפור בביצועים מאחר והמחשב כל כך חנוק בזיכרון שהוא נאלץ להשתמש בדיסק הקשיח שלו להרחבת הזיכרון, האפשרות להשתמש בסטיק מצמצמת את השימוש בדיסק הקשיח ומאחר והסטיק בעל זמן גישה יחסית מהיר אפשר להרוויח מהתוצאה.

מחשב סטנדרטי בעל נורמלי לא ירוויח כלום מהתוספת לכן לא נראה לי שגם בשימוש ב-USB3 יהיה רווח כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות של DOK היא ממש קטנה לעומת ה- במחשב.

זה עוזר רק למחשבים עם מעט זיכרון שניגשים לכונן הקשיח הרבה. READYBOOST מאפשר למחשב להשתמש ב-DOK בנוסף לדיסק הקשיח, לא כ- נוסף.

ממשק ה-USB2 לא מגביל במיוחד את מהירות ה-DOK כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע רוב ה-DOKים קוראים וכותבים במהירויות של 10-20 מגה לשניה. USB2 יכול לספק מהירות של 60 (תיאורתית לפחות).

אני לא רואה סיבה שמעבר לממשק מהיר יותר ישפר את זה בצורה משמעותית.

הזיכרון ב-DOK תוכנן למטרה שונה מזה של ה- ולכן הביצועים שלהם שונים בצורה כל כך דראסטית. (DDR800 אמור להעביר 3200 מגה בשניה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- WIN7 עם 4 ג"ב זכרון כאשר מפעילים DOK עם 4 ג"ב נוספים יש שיפור בביצועים

הדבר מומלץ ומתועד ע"י מיקרוסופט

השיפור היחידי הוא בזמן שלוקח לתוכנה להתחיל להיטען. זהו מעין "SSD לעניים". במחשב בעל זכרון רב, תוכנות שיטענו אוטומטית ע"י

מנגנון הSUPERFETCH יעלו מהר יותר מכל DOK ואפילו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...