קניית כרטיס מסך חדש בתקציב 1500 שקל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כרטיס מסך חדש בתקציב 1500 שקל

Or94

Recommended Posts

יש לי מחשב מדיה סנטר עם HD4850 VAPOR-X. קניתי אותו לפני שנה ומשהו והוא כרטיס מסך מצויין אבל אני רוצה לשדרג אותו. המעבד שיש כרגע הוא phenom X3 8650 אבל אני מחליף אותו עם המחשב של אח שלי כנראה לQX9770 של . רציתי לדעת איזה כרטיס מסך יתן ביצועים הכי טובים במחיר של 1500 שקל בערך. ואגב יש לי עוד שאלה: אבא שלי נוסע בקרוב לשוויץ. האם כדאי לקנות משם כרטיס מסך? האם המחירים שם זולים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק HD5850 הכי משתלם במחיר הזה. לגבי קניה מחו"לכנראה שהיא תהיה זולה יותר אבל במחיר של מימוש אחריות במידת הצורך הרבה יותר מסורבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתם מכירים חנויות בשוויץ שמוכרות דברים למחשב כמו כרטיסי מסך,מעבדים וכו'? ואם אני קונה בארץ, איזה גירסא הכי כדאי לקנות ושל איזה חברה והאם ה5850 יריץ טוב משחקים על הגדרות הכי גבוהות גם משחקים כמו וכו' על רזולוציה של מסך LCD 37 אינץ' FULL HD ברזולוציה 1920X1080?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתם מכירים חנויות בשוויץ שמוכרות דברים למחשב כמו כרטיסי מסך,מעבדים וכו'? ואם אני קונה בארץ, איזה גירסא הכי כדאי לקנות ושל איזה חברה והאם ה5850 יריץ טוב משחקים על הגדרות הכי גבוהות גם משחקים כמו וכו' על רזולוציה של מסך LCD 37 אינץ' FULL HD ברזולוציה 1920X1080?

בסקייפיסי 5850 עולה 1400 של ספיר, באנדל דיי מושקע שמגיע גם עם משחק. הביצועים של הכרטיס גבוהים במשחקים כבדים(גם ברזולוציה שהזכרת) אבל זה גם תלוי בשאר רכיבים אחרים כמו המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם יצא משחק עוד שנה שלא יסחוב ,אז מה?!

יש אנשים שלא מעניין אותם הכסף אלא הביצועים בלבד שיהיו הכי טובים לזמן נתון.

אבל רוב האנשים לא מיליונרים ולכן מה שעושים זה מורידים קצת את ההגדרות משחק וממשיכים להנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...