עזרה ב-CSS - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-CSS

imac

Recommended Posts

יש לי תבנית מוכנה שאני רוצה ליישר משמאל לימין.

אחד מהפרמטרים שאני חושב שקשורים ליישור הם

.brd .main-title,
.brd .main-head .hn small,
.brd .entry-title,
.brd .menu-page .main-head {
font-size: 0;
left: -999em;
text-indent: -999em;
position:absolute;
line-height: 0em;
visibility: hidden;
}

כשנראה לי הפרמטר

left: -999em;

הוא זה שיעשה את השינוי, ניסיתי להחליט ל right: ולהוריד את המינוס, אבל כלום לא השתנה - יש הצעות? או שאני לא בכיוון בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה אתה בדיוק מכניס את זה?

מה זאת השאלה הזאת?

יש לך ידע בסיסי כלשהו ב-CSS או שאתה סתם יורה באפלה?

אם זאת האופציה השניה, אני בספק אם תצליח לקחת תבנית קיימת ולהפוך אותה ל-RTL בצורה תקינה, זה דורש הבנה של מה שאתה עושה ומה ההשפעה של כל שינוי.

מעבר לכך כל האייקונים גם צריכים להתחלף (right/left וכו') וחלק (?) מה-text-alignים יצטרכו להפוך ל-right אני מניח בשביל שהכל יהיה מיושר כמו שצריך.

בקיצור אם אתה מסתכל על הקובץ ורואה "סינית", חבל על הזמן. תבקש עזרה ממישהו שמבין על מה הוא מסתכל..

אתה יכול להתחיל ע"י זה שתכניס את כל האתר (מה-body עד /body) לתוך <"div dir="rtl" align"right> אבל הסיכוי שזה לבד יהפוך הכל הוא אפסי, זה לא יהיה ללא תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה השניה היא הנכונה, אומנם אני לא מומחה גדול, אבל ידע בסיסי+ יש לי.

במערכת הזאת בקובץ התרגום יש אפשרות לשנות את המשתנה ל-RTL מ-LTR אבל נראה שזה לא שינה משהו...

טוב.. בכל זאת אני אבדוק עוד אפשריות..

תודה בכל זאת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה אפשר להפוך אתרים שלמים מישור לשמאל לישור לימין ע"י שורה אחת או איזשהו קוד קבוע בודד החיים היו מאוד יפים. זה לא המצב.

אם אתה רוצה תבנית לפורום שלך שתתאים ל-RTL, תבחר אחת כזאת שמיועדת לזה.. או שתבקש מבעל מקצוע שיבנה לך / יתאים לך תבנית קיימת. בכל מקרה, זאת עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום רוב האתרים משתמשים ב-DIV (ואני גם מבין למה) והמון ב-CSS, אני נשארתי מאחורה - "לא מעודכן" אפשר להגיד...

פעם ה"שורה" (אני מתכוון ל-dir="rtl") הזאת הייתה מספיקה, היום אתה צודק, בעצם אין כל כך ערך היום ל-rtl כשאם אתה יודע CSS באמת שאין צורך בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...