מטען BC-700 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטען BC-700

fungiman

Recommended Posts

http://www.flickr.com/photos/39557720@N07/4588867377/

הגיע לאחרונה מאיביי, עלות כולל משלוח פחות מ-50 דולר, גם זול וגם עובר מתחת לראדאר של המכס.

מדובר באח המעט איטי של ה-BC-900 הידוע של חברת לה-קרוס. איטי משום שהוא מוגבל ל-700 מיליאמפר בטעינה, מלבד זאת יש לו את כל התכונות של אחיו הגדול - 4 ערוצים נפרדים (מובן מאליו, לא?) טעינה בעוצמה משתנה וניתנת לשליטה (200/500/700 מיליאמפר), מצב פריקה בעוצמה משתנה (100/250/350), מצב בדיקה, מצב ריענון. טעונות הנשארות במטען נשמרות מלאות בזרם נמוך.

המסך מוסר את כל המידע הרלוונטי (מתח או זרם טעינה/פריקה, זמן שחלף, קיבולת הסוללה), ריבוי הכפתורים מאפשר קביעה של הפונקציות השונות בלחיצות בודדות.

למעשה אין בארץ שום מטען שמשתווה לו בתכונותיו בכל סכום שהוא, אלו שמתקרבים אליו עולים 250-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את ה- BC-900, אחלה של מטען.

אני מחפש עכשיו לקנות עוד אחד, אך לא מוצא במחיר סביר (הכי זול שמצאתי היה ב- כ- 70$ כולל משלוח).

אולי מישהו שקנה לאחרונה יכול להמליץ על מקום עם מחיר סביר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-BC-700 זמין לסירוגין דרך במחיר כולל של 45-50 דולר כולל משלוח, מה שאומר שככל הנראה גם לא צריך להוסיף על זה מע"מ.

הוא כולל את כל התכונות של ה-BC-900 מלבד צבע שונה והגבלת קצב הטעינה ל-700 מיליאמפר.

לפני שהזמני אותו חיפשתי רבות את המטענים החכמים של La-Crosse או Maha בישראל ולא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאצטרך להתפשר על ה- BC-700, ניתן לקנות אותו בכ- 45$ לעומת ה- BC-900 שמצאתי הכי זול בכ- 80$ (כולל משלוח), באמזון BC-900 מתומחר כ- 45$ לעומת בחנויות (חנות אחת) באיביי שם הוא מתומחר כ- 60$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את הפשרה הגדולה כאן, בכל מקרה לא מומלץ לטעון את הסוללות בזרם גבוה על מנת לשמור על אריכות ימיהן. אם אתה זקוק להחלפות מהירות של אתה יכול במחיר של BC-900 לקנות את ה-BC-700 ועוד סט נוסף של סוללות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה את הפשרה הגדולה כאן, בכל מקרה לא מומלץ לטעון את הסוללות בזרם גבוה על מנת לשמור על אריכות ימיהן. אם אתה זקוק להחלפות מהירות של אתה יכול במחיר של BC-900 לקנות את ה-BC-700 ועוד סט נוסף של סוללות

פשרה בגלל שקורה ולפעמים נתקעים, וצריך את הסוללות באופן דחוף, ב- BC-900 יש אפשרות להטעין רביעייה ב- 1000mA או זוג ב- 1800mA, לעומת המקס' ב- BC-700 שהוא 700mA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במקומות שאני מצלם :P

לכל אחד יש את הצרכים שלו, אתה לא יכול לבוא וקבוע למישהו שאתה לא מכיר X או Y.

בכל מקרה שמתי לב שיש 10$ הנחה על משלוח דרך Mustop בקנייה מאמזון, כך שיוצא כ- 59$ סה"כ.

משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במקומות שאני מצלם :P

בכל מקרה, במקרים קריטיים רצוי שיהיו בתיק הצילום רביעית ליתיום (לדוגמא סדרת אנרג'יזר e2) - יש להם חיי מדף מאוד ארוכים, תכולת אנרגיה טובה, לא רגישות למזג אוויר קר במיוחד, עולות אמנם כ-40-50 ש"ח לרביעיה אבל יכולות לחסוך הרבה צרות.

באותו מחיר אפשר גם לשמור בתיק רביעיית eneloop או imedion מוכנות תמיד (רק לטעון פעם ב-3-4 חודשים).

סתם מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eneloop ששוכבות לא צריך להטעין פעם בשלושה חודשים. אל תתפוס אותי במילה לגבי המספר אבל נדמה לי שהן מחזיקות כ- 85% לאחר שנה.

המינוסים שאני רואה באלקליין זה שהן עולות כסף (דהה) ומזהמות כשמשליכים אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז זו אפשרות שממילא תמיד קיימת, אף אחד לא לוקח לך את האופציה הזו גם אם קנית מטען מהיר. אבל.. אם יש לך מטען מהיר ואתה כן נזכר שעה שעתיים לפני הטיול (נניח) - לא צריך לבזבז כסף או לזהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, במקרים קריטיים רצוי שיהיו בתיק הצילום רביעית ליתיום (לדוגמא סדרת אנרג'יזר e2) - יש להם חיי מדף מאוד ארוכים, תכולת אנרגיה טובה, לא רגישות למזג אוויר קר במיוחד, עולות אמנם כ-40-50 ש"ח לרביעיה אבל יכולות לחסוך הרבה צרות.

באותו מחיר אפשר גם לשמור בתיק רביעיית eneloop או imedion מוכנות תמיד (רק לטעון פעם ב-3-4 חודשים).

סתם מחשבה.

אני משתמש ב- Sanyo Eneloop, מאז שקניתי אותן לראשונה, אני קונה רק אותן כמעט לכל מכשיר בבית. הן 2000mAh אבל מחזיקות בשימוש שוטף יותר זמן מה- GP 2700mAh שברשותי. הן עולות כ- 50ש"ח לרביעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...