כמה רמקולים אפשר לחבר ל7.1? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה רמקולים אפשר לחבר ל7.1?

tomer_m19

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי כרטיס קול של 7.1. והיום קניתי כבל לחבר את המערכת xסטריאו למחשב שיש בה שני .

ויש לי עוד מערכת של 5.1 ומערכת נוספת של 2.1.

השאלה כמה אני יכול לחבר למחשב?

אפשר לחבר את המערכת ואת הרמקולים של 5.1?

תודה רבה לכולם ! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר את שלושת המערכות, עם מפצלים כמובן, ואתה תשמע בכולן, עד כמה זה מומלץ וטוב לעשות את זה = זה לא.

עדיף להשאר עם מה שמספק אותך הכי הרבה.

אם אתה מעוניין בסרטים, חבר את ה5.1, ותהנה מהסראונד, אם פחות ובעיקר שירים, 2.1/2.0 (בדגש על המערכת סטריאו), אתה תסתפק בתצורות האלה.

הכל עניין של טעם ואיכות, כמובן אם ה5.1 איכותיים יותר מהמערכת, אישית הייתי מחבר אותם.

-בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

המערכת של 5.1 היא הכי גרועה בין המערכות. הרמקולים של המערכת סטריאו הכי טובה.

השאלה מה זה אומר 7.1? שאני יכול 7 רמקולים וסאב וופר אחד?

הקטע ששני רמקולים מה5.1 אני לא מחבר אותם כי הם נידפקו. אז חשבתי אני אחבר כבר את 2.1,את הסטריאו שזה 2 רמקולים ו3 רמקולים+ סאב.

זה אומר שאני מחבר 2 סאב וופרים חוץ מהרמקולים של הסטריאו.

אני לא יודע אם זה יכול לגרום למתח לכרטיס קול.לא רוצה לקחת סיכונים.

ואני מתכוון לשים את הרמקולים של המערכת מאחוריי וכדי לראות ולשמוע שירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.....מתח לכרטיס קול לא יגרם בכל מקרה , הזרם לרמקולים מגיע מהמגבר.

בכל מקרה , לא הבנתי יותר מדי מה אתה מתכנן אבל 7.1 הכוונה שאתה יכול לחבר 7 היקפיים ורמקול אחד לתדרים נמוכים (סאב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח סיבכתי פה את העניינים...

בינתיים חיברתי את המערכת סטריאו ו3 שמחוברים לסאב.

אבל לפי מה שאת אומרת אני לא יכול לחבר את ה2.1 כי דרך הסאב זה מתחבר למחשב...

ואז יש לי 2 סאב וופרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ שתשאר רק עם הסטריאו.

אחרת אתה מסבך את הענייניםוכל מה שחיברת, לא נשמע טוב.

אם יש לך מערכת טובה, אין צורך ב''סאב וואפר'' כי זה לא ייתן הרבה, היות ואמרת שהמערכת עם הסאב, הלו היא 5.1 שלך, לא טובה.

תישאר עם המערכת סטריאו, ותשמע הרבה יותר איכותי וטוב.

דרך אגב, איזו מערכת יש לך?

-בקשר למתח לכרטיס קול, נכון, על כרטיסים פשוטים, מערכות גדולות לפעמים יוצרות עומס, אבל לא כזה שיגרום לכרטיס איכשהו להישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים חיברתי את המערכת סטריאו שהיא ממש ישנה לקחתי אותה לאחי. aiwa nsx s50

זאת: http://images.channeladvisor.com/Sell/SSProfiles/62000086/Images/2/01_AIWA_01.jpg

וחיברתי עם מפצל 5.1 של המילטון לא מוצא את הדגם.

קיצר..אני רוצה לשים את הרמקולים של המערכת מאחוריי שיהיה לי סראונד מלא. בשביל זה אני צריך את הרמקולים האחרים בשביל לשים אותם מלפנים. ואני חייב לחבר איתם יחד את הסאב.

בינתיים זה מחובר לי ככה ושומעים טוב. זה ממש לא מומלץ לחבר ככה? המערכת בלבד לא תספיק לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הכי מבין למה לא תספיק לך המערכת? גם לי יש 2 מערכות של AIWA

S514 ו S707 (אחת בחדר ,אחת בסלון),ו הם מספיקות לי בהכלת, אני לא יודע לגבי דגם שלך ספציפית ,אבל רוב הדגמים היותר יקרים שלהם

היו עם של סראונד (יש 2 כבלים שיוצעים מהרמקולים) צריך רק להפעיל את זה במערכת כמוון, אני לא הכי אוהב את זה , 2.1 נשמע לי יותר נוח משום מה.

אני ממליץ לנסות תןכנה בשם srs sandbox (עושה פלאים אפילו לרמקולים של מחשב נייד) ,ולגבי 5.1 ו 7.1 ..עדיף כבר להשקיע במגבר אמיתי .

*ולגבי 5.1 ו 2.1 שיש לך ..הם שוות ל ...אתה מבין מה אני מנסה להגיד ,לי יש R20 של לוגיטק כמה שנים אבל הם משתמשים אותי רק לחיבור של הנגן שלי, לזה הם מספיקים ..

**לפי הרמקולים שלך זה נראה כמו 3WAY רגיל לכח דבר ,אז תשחק עם ה DSP של המערכת ,אני בטוח שהיא תספק אותך יופי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של נוחות נטו, אם אתה מרוצה, מה טוב.

רק שאני הייתי מציע לחבר את הרמקולים של המילטון בתור אחוריים ואת המערכת להשאיר מקדימה = באס טוב יותר, צליל איכותי יותר וכו...

שוב, אם אתה מרוצה, תהנה כמה שיותר עד שתשיג תקציב טוב למערכת נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...