מעמדים (סטנדים) לרמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעמדים (סטנדים) לרמקולים

Avi Levin

Recommended Posts

אהלן, חשבתי לרכוש סטנדים לרמקולים שלי. (2 רמקולים ממערכת סטריאו, סבירות רבה שיוחלפו בעתיד)

בינתיים אני אשתמש בהם כרמקולים אחוריים, אני לא סגור על עצמי בנוגע לקדמיים.

התקציב הוא כמה שיותר נמוך (נניח עד 400 ש"ח נשמע לי סביר).

ראיתי את המעמד הבא:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=709700

מה דעתכם?

אשמח לשמוע המלצות[br]פורסם בתאריך: 5.05.2010 בשעה 22:00:05

הקפצה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם סטדנים ב-10000 שקל, אבל לא צריך להוציא את זה על ממערכת משולבת לדעתי.

כמו שאמרתי, תבדוק את הסטנדים של אומגה-אודיו, הם הרבה יותר טובים מהרגלי חסידה שקישרת אליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הרמקולים לא טובים, לא כדאי להשקיע כזה סכום במעמדים בשבילם.

אם אתה חשוב שיש בכך צורך אני ממליץ לבדוק את ה-ST6 של אומגה אודיו.

מה המחיר של ה-ST6? הוא לא מצויין אצלם באתר. או שרק דרך הטלפון אפשר לברר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי השבוע סטנדים ST-6, מחיר נקוב 450 ש"ח (קיבלתי הנחה במסגרת רכישה ביחד עם רמקולים).

הסטנדים מאוד איכותיים, התאמה מעולה בין החלקים, גימור טוב, אפילו הברגים והספייקים מרגישים איכותיים (הברגה חלקה לחלוטין). אני חושב שהם נאים למראה (אשתי לא מסכימה איתי - מבחינתה רק סטנדים מעץ, רצוי עם סונוס פאבר מעוצבים מתנוססים מעליהם) והם יציבים למדי גם ללא מילוי חול או כדורי עופרת.

הסטנדים מתאימים היטב לרמקולים החדשים שלי - במשקל 7 ק"ג ליחידה ובנפח של 18.5 ליטרים. ולהערכתי הגסה יתאימו גם לרמקולים מדפיים בינוניים עד בינוניים-גדולים במשקל של עד 12-15 ק"ג ליחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי השבוע סטנדים ST-6, מחיר נקוב 450 ש"ח (קיבלתי הנחה במסגרת רכישה ביחד עם רמקולים).

הסטנדים מאוד איכותיים, התאמה מעולה בין החלקים, גימור טוב, אפילו הברגים והספייקים מרגישים איכותיים (הברגה חלקה לחלוטין). אני חושב שהם נאים למראה (אשתי לא מסכימה איתי - מבחינתה רק סטנדים מעץ, רצוי עם סונוס פאבר מעוצבים מתנוססים מעליהם) והם יציבים למדי גם ללא מילוי חול או כדורי עופרת.

הסטנדים מתאימים היטב לרמקולים החדשים שלי - במשקל 7 ק"ג ליחידה ובנפח של 18.5 ליטרים. ולהערכתי הגסה יתאימו גם לרמקולים מדפיים בינוניים עד בינוניים-גדולים במשקל של עד 12-15 ק"ג ליחידה.

אם כך, זה מחיר מאוד זול לסטנדים ברמה גבוהה. אני מקווה שהמחיר המקורי לא רחוק מ-450. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיעו הסטנדים בשעה שהייתה יכולה להיות טובה גם לפני שבוע אבל לפחות הם נראים ממש טוב ויוצא אחלה שילוב עם הרמקולים שלי, כמעט אפשר לחשוב שזה גם באנדל של אומגה.

img2465c.th.jpg

img2458x.th.jpg

img2460f.th.jpg

שיפור ניכר בסאונד, כמעט מיותר לציין... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...