מחשב לא נדלק - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק

shaohad

Recommended Posts

shaohad תקשיב בבקשה ,אמור להיות מחובר ללוח אם 24 פינים ,וכנראה שמהספק כח יש 20 פינים ו4 פינים

שצריכים להיות מחוברים יחד,=24 פינים.ובנוסף עוד 4 פינים שצריכים להיות מחוברים בצד של הלוח ,הם בצבע 2 שחורים

ו2 צהובים כמו שהראו לך בתמונה,אם תחבר את החותים כמו שצריך,במידה והספק כח תקין אמור לעבוד,אחרת יש בעיה בלוח,

אם לא קיצרת אותו,אמור להדלק.

ואל תשחק עם הסוללה ,או הג'מפר של הCMOS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shaohad תקשיב בבקשה ,אמור להיות מחובר ללוח אם 24 פינים ,וכנראה שמהספק כח יש 20 פינים ו4 פינים

שצריכים להיות מחוברים יחד,=24 פינים.ובנוסף עוד 4 פינים שצריכים להיות מחוברים בצד של הלוח ,הם בצבע 2 שחורים

ו2 צהובים כמו שהראו לך בתמונה,אם תחבר את החותים כמו שצריך,במידה והספק כח תקין אמור לעבוד,אחרת יש בעיה בלוח,

אם לא קיצרת אותו,אמור להדלק.

ואל תשחק עם הסוללה ,או הג'מפר של הCMOS .

הכל מורכב כמו שצריך אני מלחתחילה הרכבתי את המחשב הזה , לדעתי משהו תקול בלוח אם כל ההצעות שהיו עד עכשיו את כולן ניסיתי יש למישהו רעיון חדש, באופן עקרוני ניסיתי לבדוק בכל פעם ללא רכיב אחר בכדי לבדוק האם משהו ספציפי מקצר

הגאמפר והסוללה רק מאפסים את הלוח לא מעבר לזה כך שזה לא בעייתי מדובר בכך שהלוח לא נידלק במידה והיה נידלק והיתה בעיה בתוכנה הייתי מתגבר על כך

למישהו יש רעיון שעוד לא נכתב, דרך אגב תודה לכלום על הנסיונות לעזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שלוח האם תקול.

כנסיון אחרון, פרק את הלוח לחלוטין מהמארז ונסה להדליק אותו כשהוא מחוץ למארז וללא שום דבר עליו (ללא , כ.מסך וכו').

אם עדיין לא נדלק, פרק את גוף הקירור ואת המעבד ונסה להדליק אותו ללא מעבד (מן הסתם שהוא לא יפעל, אבל הלוח עדיין אמור להידלק אפילו ללא מעבד).

אם עדיין לא נדלק, אפשר להגיד שרוב הסיכויים שזה לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב שלוח האם תקול.

כנסיון אחרון, פרק את הלוח לחלוטין מהמארז ונסה להדליק אותו כשהוא מחוץ למארז וללא שום דבר עליו (ללא , כ.מסך וכו').

אם עדיין לא נדלק, פרק את גוף הקירור ואת המעבד ונסה להדליק אותו ללא מעבד (מן הסתם שהוא לא יפעל, אבל הלוח עדיין אמור להידלק אפילו ללא מעבד).

אם עדיין לא נדלק, אפשר להגיד שרוב הסיכויים שזה לוח האם.

טוב יש התפתחות הלוח אם תקין בבדיקה עם רכיבים אחרים לגמרי , ולאחר בדיקה חוזרת היום עליתי על כך שהספק הישן תקולכשאני מחבר אותו למערכת הכפתורי LED של הלוח אם נדלקים אבל שאני לוחץ על כפתור ההדלקה כלום לא קורה

(המחשב לא נידלק, המאוור בספק לא מגיב, כלום)

בדקתי עם ספק אחר פחות טוב המערכת נדלקת ומגיבה(EZCOOL 500W)

יש רעיונות לפתרון מעבר לתיקון של הספק או החלפה שלו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב.

אילו אפשרויות אחרות מעבר לתיקון/החלפה של הספק אתה מחפש?, לחש קסמים?

שמעתי שיש ספר קשפים של הרב אבוחצירא יעזור?

לא סתם התכוונתי תיקון במעבדה יש משהו שאני יכול לעשות בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד נחמד לערוך ניסויים באלקטרוניקה, אבל לא במעגלים שניזונים ממתח שיכול להרוג אותך, מומלץ מאוד שלא תתעסק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד נחמד לערוך ניסויים באלקטרוניקה, אבל לא במעגלים שניזונים ממתח שיכול להרוג אותך, מומלץ מאוד שלא תתעסק עם זה.

אני ממש מתחרפן כבר מהמערכת הזו, הלכתי היום לאייבורי בכדי לטפל בספק ובדקו אותו והוא תקין,

חזרתי הביתה בדקתי והוא נדלק

חיברתי את המערכת כולה מחדש ושוב אותו מצב , בהתחלה היה ציפצוף יחיד ,לאחר מכן כשכיביתי וניתקתי וחיברתי מחדש גם צפצוף כבר לא נשמע

מהלך פעולות כרגע:

מחובר ספק כוח, לוח אם, ומעבד בלוח אם וסטיק יחיד

כשאני לוחץ ל הכפתור הדלקה המאוור של הספק מתחיל לזוז למאית שניה ואז מפסיק, נידמה כאילו משהו עוצר אותו והמערכת לא מגיבה

אשמח לעזרה אולי רעיון (נידמה לי כאילו משהו בלוח אם אחרי הציפצוף עוצר את המערכת מלהלדק (קיים מנגנון כזה בלוח אם?)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה הזאת מתארת קצר באחד מהמעגלים בלוח האם והפעלת מעגל הגנה של הלוח (אותו המעגל שדיברתי עליו כמה הודעות קודם).

תבדוק אם אין שום דבר שמקצר את הלוח (אולי בורג שלא במקום וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה הזאת מתארת קצר באחד מהמעגלים בלוח האם והפעלת מעגל הגנה של הלוח (אותו המעגל שדיברתי עליו כמה הודעות קודם).

תבדוק אם אין שום דבר שמקצר את הלוח (אולי בורג שלא במקום וכו').

טובהוצאתי מחוץ למארז ושמתי על השולחן באמת היה מאחורה חתיכת מכסה ממתכת שכניראה קיצרה, הלוח על השולחן ומחובר

2 סטיקים של זיכרונות דיסק קשיח, כרטיסך מסך שמחובר למסך, מקלדת שמחוברת בUSB

ספק כוח מחובר

המערכת נידלקת( כלומר מאוררים בספק ובכרטיס מסך, הדיסק קשיח עושה רושם עובד) אבל אין את הצליל של הבוט שעולה ואין תצוגה

אין ציפצופים , מה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...