מחשב לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא נדלק

shaohad

Recommended Posts

אהלן , המחשב שלי לא נידלק ואין שמץ של מושג למה אשמח לעזרה

מה בדקתי:

כיבתי את המחשב למיטב זיכרוני פשוט הוצאתי את כאבל החשמל מהספק בכד לסדר כאבלים

ומאז המחשב לא נידלק , חשוב לי להגיד שעל הלוח אם שלי יש שני כפתורים אחד של RESTART ואחד של POWER

שי הכפתורים האילו דולקים (ככה זה היה גם כשהמחשב עבד ודלק)

וגם כשאני לוחץ על הלחן כיבי \הדלקה של המחשב לא קורה כלום והמחשב ל נידלק

וגם כשאני לוחץ על הכפתור כיבוי \ הדלקה על הלוח אם לא קורה כלום

בדקתי שהכל מחבור והכל מחובר בצורה תקינה

מערכת :

מעבד i7 920

לוח אם p6t

זיכרונות 9 GB

1333 & ocz1066

ספק כוח aspire 550W דגם atx-550wtn

כרטיס מסך : ati 5830

דיסק קשיח : 1tb

מערכת הפעלה : win 7

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שהספק מחובר כמו שצריך ללוח.

תבדוק שהמתג מאחורי הספק (אם ישנו) נמצא על "1".

תבדוק שיש חשמל בשקע שאליו מחובר המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שהספק מחובר כמו שצריך ללוח.

תבדוק שהמתג מאחורי הספק (אם ישנו) נמצא על "1".

תבדוק שיש חשמל בשקע שאליו מחובר המחשב.

עשיתי את כל הבדיקות האלה ולפי איך שזה ניראה הלוח אם מקבל חשמל מהספק (שתי נורות דולקות עליו)

בדקתי חיבורים , המתג של הספק על 1 ויש חשמל אחרת הנורות לא היו דולקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח מקבל חשמל אבל מפסק ההדלקה שנמצא עליו (על הלוח עצמו) לא מדליק אותו זה אומר שכנראה אחד מהשניים תקולים:

1. .

2. .

תבדוק עם ספק אחר.

ניסיתי לבדוק עם ezcool 500W

אבל יש לו חיבור 22 פינים הגדול הראשי , והלוח הזה דורש עודחיבור של 6 פינים ולספק יש עם חיבור של 3 חיברתי הנורה בלוח שוב נדלקה ניסיתי להדליק אך לא קרה כלום

1. האם זה היה אמור להספיק בכדי להדליק את הלוח והבעיה בלוח או שזה לא בדיקה מספיק טובה

2. מה ניתן לעשות האלה בשביל פתור את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר את החיבור המרובע (4 פינים, לא 3) לחיבור של ה-8 פינים בלוח, ישארו לך 4 פינים לא מחוברים בלוח, זה תקין, שים לב לתמונה:

http://www.productwiki.com/upload/images/asus_p6t_deluxe.jpg

החיבור המדובר נמצא בפינה הימנית העליונה בתמונה (שים לב למכסה שמכסה 4 מתוך שמונת הפינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר את החיבור המרובע (4 פינים, לא 3) לחיבור של ה-8 פינים בלוח, ישארו לך 4 פינים לא מחוברים בלוח, זה תקין, שים לב לתמונה:

http://www.productwiki.com/upload/images/asus_p6t_deluxe.jpg

החיבור המדובר נמצא בפינה הימנית העליונה בתמונה (שים לב למכסה שמכסה 4 מתוך שמונת הפינים).

התכןןנתי 6 לא 3, חיברתי 6 במקום 8 בלי מכסה ועוד את הראשי , הכפתורי LED נידלקו אך שלחצתי על כפתור ההדלקה אין דגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור של ה-6 פינים אמור להתחבר לכרטיס המסך ולא ללוח האם, יש מצב ששרפת את הלוח אם חיברת אותו אליו.

נתק את הספק מהחשמל, חכה 10 דקות, חבר ותבדוק אם יש תגובה (לפעמים יש מנגנון הגנה שמנתק את הלוח במקרה של תקלה, 10 דקות זה זמן מספיק ע"מ לאפס את המנגנון הזה, אם הופעל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור של ה-6 פינים אמור להתחבר לכרטיס המסך ולא ללוח האם, יש מצב ששרפת את הלוח אם חיברת אותו אליו.

נתק את הספק מהחשמל, חכה 10 דקות, חבר ותבדוק אם יש תגובה (לפעמים יש מנגנון הגנה שמנתק את הלוח במקרה של תקלה, 10 דקות זה זמן מספיק ע"מ לאפס את המנגנון הזה, אם הופעל).

לא עזר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם הספק המקורי (הישן) חיברת לשם את החיבור של ה-6 פינים?

נכון עם שני הספקים לא נידלק

למרות שהכפתורי LED על הלוח דלוקים

ניסיתי להוציא זירונו ולהשאיר חלק, ניסיתי להוציא כרטיס מסך להדליק בלי לא עובד

ניסיתי לעשות ריסט לCMOS עם הגאמפר לא עבד ניסיתי לעשות ריסט גם עם הגאמפר וגם ע"י הוצאת הסוללה, לא עבד

מה הלאה יש רעיון? אני מיואש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם אחרי סידור הכבלים, כשבאת להרכיב מחדש את המחשב, חיברת את החיבור של ה-6 פינים במקום החיבור של ה-4/8 פינים?

אני רוצה להבין מה סדר הפעולות שנעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם אחרי סידור הכבלים, כשבאת להרכיב מחדש את המחשב, חיברת את החיבור של ה-6 פינים במקום החיבור של ה-4/8 פינים?

אני רוצה להבין מה סדר הפעולות שנעשו.

במחשב יש של ASPIRE שלו יש מספיק חיבורים גם 22 פינים וגם 8 פינים

אחרי סידור הכאבלים הכל היה מחובר מדובר על סידור אבלים חיוצני מאחורי המחשב לו על תוך המחשב, כיביתי את המחשב בכדי שאוכל לנתק את כל הכאבלים ולהחזיר וכשניסיתי להחזיר הוא לא נדלק, לאחר מכן התחלתי בבדיקות עם הספק הקבוע , כשביקת החלפתי לספק שיש לי בצד EZCOOL שאיתו חיברתי 22 פינים ו4 פינים כמו שביקשת שוב דבר לא השתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...