החתולות בעונת הייחום וזה ממש משגע אותי. מה &#1 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החתולות בעונת הייחום וזה ממש משגע אותי. מה &#1

אישי555

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שתרד ותפנק אותן בעצמך, או שתקנה כלב :smile1:

לא יעזור. זה לא החתולות אלא החתולים מייללים ככה כשהם מריחים מרחוק ריח של חתולות מיוחמות.

כן, אפשר לנסות לעזור להם במו ידיך להשתחרר מהלחץ, אבל לא כדאי לריב עם חתול עצבני.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy ,זה נאמר בנימה של צחוק ,אני מבין שאתה "חובב בבונים" ,ואין בכוונתי לפגוע באף אחד ,אני עצמי בעלים של חתול ,ובחיים לא יפגע בו ללא שום סיבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעובדים על הציפורים בשדה עם דחליל?

ציפורים לא כאלו מטומטמות -מתי יצא לך לראות דחליל בזמן האחרון ?

לאומת זאת קולות של עוף דורס עושים עבודה הרבה יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

ha..

פותח הדיון:

לייזר ירוק מעל 50mW אמור להבריח אותן כמו שצריך.

תפעיל אותו במרחק סביר מהחתולה, ותתקרב אליה כך שתבחין בנקודה ואז תנוע אליה במהירות, היא תברח 100%

פעם עשיתי את זה לחתול והוא קפץ לפחות מטר וחצי מרוב שנבהל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כנראה לא מבינים בחתולים יש לי שתי נקבות בבית והדרך הכי טובה לטפל בחתולה מיוחמת זה לעקר אותה. והיא לא תפסיק לילל אבל אפשר להרחיק אותם.

הריח שחתולים לא אוהבים - הדרים כמו תפוז/לימון.

עוד שיטה קלה להבריח חתולים זה להשפריץ עליהם מים. רצוי לקלח אותם כהוגן.

רצוי גם לברר אם יש מאכילי חתולים בסביבה ולהתלונן עליהם לעיריה . עד כמה שידוע לי מי שרוצה להאכיל חתולי רחוב צריך לעקר אותם אחרת העיריה יכולה להכנס בו עם קנסות. או אולי לתפוס את החתולים ולהמית אותם (מותר להם בערך) .

מה שאני יודע שאסור לעשות זה להרוג חתולים או להתעלל בהם אז יהיה לך עסק עם המשטרה. גם לעקר בלי אישר העיריה יכול להיות בעיתי.

אם יש לך שעון שבת לממטרות אתה ואתה יכול לכוון אותו לעבוד 5 דקות כל רבע שעה יש סיכוי שהם לא יבואו למחרת אבל אין לי שום הבטחות. רצוי גם לא לתת להם גישה לפחים כי כמו מאכילי חתולים זה יגרום להם להשער בסביבה. אולי כדאי שתתאם עם השכנים את המאבק בהם.

זה גם די בעיתי עם חתולים של היום הם די חכמים ועקשנים. ואם הם ילמדו שאתה נחמד הם גם לא יפחדו ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרונות טובים הם לטבול סמרטוט באקונומיקה ולשים באזור שהם נמצאים בו או לקחת צינור ולהשפריץ עליהם.

רק לידיעתך, יש חתולות נקמניות. השפרצתי מים על אחת החתולות באזור כדי שתלך. כעבור יום מצאתי שתן של חתולות בכניסה לבית. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...