הצעה למי שמוכר כרטיס מסך יד שניה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה למי שמוכר כרטיס מסך יד שניה

NoamS

Recommended Posts

שלום

יש לי בעיה במחשב (במחשב של אחי יותר נכון). כתבתי על כך בעבר.

אני מדליק את המחשב ואין תמונה. המסך תקין. בדקתי אותו עם מחשבים אחרים. ביצעתי בדיקות שונות והמסקנה היא שאו שכרטיס המסך נשרף. או שהסלוט שלו בלוח האם נשרף.

בכל אופן בלי לברבר הרבה השאלה שלי היא כזו - האם יש כאן מישהו שמוכר כרטיס מסך עם 256 או 512 מגה שמוכן להגיע אלי, וביחד נתקין את הכרטיס. ובמידה והוא פועל (מה שאומר שהכרטיס נשרף) אשלם לו. (במידה והוא לא יפעל, מה שאומר שיש בעיות בלוח האם ... לא נבצע את הרכישה). האם יש פה מישהו כזה? (הדגש הוא לא על כך שיתקינו לי...כי אין לי בעיה להתקין :). הדגש הוא על להגיע לכאן כי אני לא הולך להסחב עם המחשב. וזה עניין אחר להגיע עם כרטיס מסך קטן). מי שמעונין בפרטים מוזמן לפנות בפרטי.

תודה רבה

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הלוח אם לא תקין והוא יגרום נזק לכרטיס מסך?

קודם כל הנה מה שכתבתי בעבר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=455736.msg3891149#msg3891149

ולשאלתך... זו בהחלט אפשרות. יש כאן סיכון מסוים. אני מוכן לתת 50 שקל יותר ממה שאנשים אחרים מציעים כאן בלוח יד שניה במקרה וזה כן יעבוד.

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה לא שייך למדור .

2. זו עסקה די מטומטמת עבור מי שמוכר כרטיס, גם הוא צריך להגיע אליך עם הכרטיס, וגם אתה לא בטוח קונה.

קודם כל יש כאלו שמוכרים שכן מגיעים אלייך.

שנית - הוא יכול להרוויח פה יותר.

שלישית זה מדבר על כרטיס מסך. זה שייך.

רביעית... משעמם לך? אם אתה מוכר סבבה. אם לא לא. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מוכרים יגיעו אליך רק אם הסכמת לקנות... תמצא לי פראייר שיגיע במקרה כמו שלך.

2. לא מודדים כרטיס מסך לפי כמות הזכרון - יש 220GT עם 1GB ויש 5870 עם 1GB... שנתחיל לדון בהבדלי הביצועים?

3. בשביל לבדוק תקינות של כרטיס מסך ע"י אחד חלופי יש דבר כזה שנקרא "חברים". כרטיס המסך הוא אחד הרכיבים שהכי קל לפרק ולחבר מחדש.

4. בדבר אחד בלבד אתה צודק: באמת אפשר להרוויח כאן יותר, כי אם אתה מודד לפי כמות הזכרון בכיף אפשר יהיה למכור לך כרטיס במחיר יקר יותר מהעלות בחנויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מוכרים יגיעו אליך רק אם הסכמת לקנות... תמצא לי פראייר שיגיע במקרה כמו שלך.

2. לא מודדים כרטיס מסך לפי כמות הזכרון - יש 220GT עם 1GB ויש 5870 עם 1GB... שנתחיל לדון בהבדלי הביצועים?

3. בשביל לבדוק תקינות של כרטיס מסך ע"י אחד חלופי יש דבר כזה שנקרא "חברים". כרטיס המסך הוא אחד הרכיבים שהכי קל לפרק ולחבר מחדש.

4. בדבר אחד בלבד אתה צודק: באמת אפשר להרוויח כאן יותר, כי אם אתה מודד כרטיסי מסך לפי כמות הזכרון בכיף אפשר יהיה למכור לך כרטיס במחיר יקר יותר מהעלות בחנויות...

אני יודע שיש עוד פרמטרים.

רציתי להמנע מ"דיון" סטייל הדיון הזה. תחרות השתנות. זה מה שנהיה פה.

זה נכון שיש עוד פרמטרים וזה גם נכון שבמפרט של משחקים מציינים רק כמות ולא דגם. זה גם נכון.

סכ"ה מדובר במחשב ישן ויש לי את השיקולים שלי.

ולגבי "עיסקה טובה" או "עיסקה לא טובה"... זה הכל עניין של טעם וריח. כבר היו כמה שפנו אלי... זה פשוט יקח להם קצת זמן ואני אשמח לשמוע אם יש מישהו שזמין לימים הקרובים.

אפשר תמיד להתווכח השאלה במה זה יעזור?

אפשר להתווכח האם עיסקת שיחרור המחבלים תמורת שליט היא עיסקה טובה?

מה זה יעזור לשחרר 1000 מחבלים שיהרגו עוד 1000 ישראלים אח"כ אל מול חייל אחד?

ומצד שני יש את ההתחיבות של המדינה כלפי חייליה.

כך שאין דבר כזה עיסקה טובה או לא טובה. יש דבר כזה על טעם ועל ריח. ועל כך אין להתווכח. אבל זה מה שקרה כאן. כל אחד רצה להראות לכולם כמה חכם הוא ;D כולם חכמים כולם נבונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר פשוט ללכת לחנות מחשבים שיש בה מעבדה ולבקש שיבדקו את העניין? אפשר לעשות את הבדיקה על המקום די מהר.

אם הם יעשו פרצוף חמוץ, תוכל להגיד שתקנה שם כרטיס חדש . אני מניח שזה ישכנע אותם להסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם הטכנאים המשפט החזק ביותר הוא-"זמן שווה כסף"

ביקור בית אל ידי טכנאי שגר באזור מגוריך יעלה בין-150 ל-200 שקל.

רק בשביל להגיע...גם במקרה שהטכנאי מצא שהתקע יצא מהשקע גם על זה תצטרך לשלם.

עכשיו יותר לעניין

רמקול פנימי יש למחשב שלך.העם יש איזה שהוא ציפצוף.?

עם אתה מסתכל טוב טוב על הלוח-העם יש קבלים נפוחים.?

עם אתה מסתכל טוב טוב לתוך הסלוט של הכרטיס מסך-העם יש שניים חסרות עקומות שחורות.?...לא ציינת עם הכרטיס-AGP/PCIX

תענה נמשיך משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להציע לך "מכרז-הפוך" אם מתאים לך ;)

אתה יכול לבוא אלי ולקחת כרטיס מסך - יעבוד? תקנה אותו. לא יעבוד? תחזיר לי אותו.

יש לי גם AGP וגם PCIE אם אתה צריך. הבעיה שאני מהדרום ולפי הפרופיל שלך אתה מהמרכז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאין ספיקר במחשב הזה.

ואני אכן מהמרכז :)

(אגב , אם ולא עם)

ולא אין קבלים נפוחים והסלוט נראה סבבה. כפי שכתבתי במודעה הראשונה זה נראה שהכרטיס הממ חצי עובד ::)

תבקר בלינק.

נ.ב.

PCIE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...