"גיהוקים" במהירות רשת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"גיהוקים" במהירות רשת אלחוטית

Eternal Thought

Recommended Posts

שלום, לאחרונה יצרתי רשת אלחוטית תוך שימוש בשני נתבים אלחוטיים (הודות למדריך מוצלח שקישרו מכאן), ושמתי לב שכל כמה דקות יש מן "גיהוק" כזה במהירות, כאילו זה נתקע.

חוויתי את זה במשחקי רשת, שם הכל זז חלק ואז פתאום הכל נתקע לכמה שניות ואז ממשיך, ובבדיקת Ping לכל ראוטר , אני מקבל תוצאות זהות. קצב שליחת הפקטים הוא של 1-2ms ואז פתאום יש פקט שנשלח במשך 3.5 שניות בערך.

עוד נתונים על מערך הרשת המדובר: ישנו מודם כבלים, שמתחבר לראוטר חוטי רגיל של אדימקס. הראוטר החוטי מתחבר לנתב של dlink, והנתב האלחוטי הזה מפיץ את האות הלאה לנתב נוסף של סימנס, ואז מהסימנס הזה האות מגיע למחשב שלי.

קראתי (לא זכור לי איפה) ששימוש בשני ראוטרים כ-repeater או access point (או מה שזה לא יהיה) אפקטיבית מוריד בחצי את המהירות, כי כל ראוטר צריך גם לעצור לשדר וגם לעצור לקלוט מידע אחד מהשני, או משהו בסגנון.

מצד שני, הייתי מצפה שבמקרה כזה החיבור יהיה איטי יותר באופן רציף, ולא עם פיקים משונים כאלה.

לפני שהעברתי את המחשב לשימוש ברשת האלחוטית, הוא היה מחובר לראוטר החוטי הרגיל (של אדימקס) והכל עבד בסדר גמור, כך שאני חושד שזה כן קשור למעבר הזה.

השאלה היא האם זו באמת הסיבה, והאם יש בכלל מה לעשות בעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...