המדריך המלא לשימוש ב-MSI Afterburner - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך המלא לשימוש ב-MSI Afterburner

djelectric

Recommended Posts

ישלי ati hd5850 toxic 1g וכשאני מעלה תדרים בתוכנה ואחרי זה עושה APLLY זה מחזיר לי תדרים בחזרה לסטוק מה לעשות ?

לבטל CCC כמו שרשום או שרק צריבת ביוס תעזור כאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודוס על ההשקעה djelectric. worship.gif

עבדתי עם התוכנה בעבר וחשבתי להתקין שוב.

האם היא תעבוד טוב גם עם הדריוורים האחרונים של ?

אני זוכר שדיברו לגבי זה בסטיקי של הדריוור והיה נדמה שזה אולי לא יעבוד כמו שצריך בגלל שינוי מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שישנה דרך לעשות את זה, אחרי שמצאת את השעון היציב שלך באוברקלוק ניתן להשתמש בRBE (RADEON EDITOR)

ולצרוב לכרטיס ביוס שכולל את הערכים של תדר המאמץ כך שאתה בעצם שומר על תדר ה2D והPP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שישנה דרך לעשות את זה, אחרי שמצאת את השעון היציב שלך באוברקלוק ניתן להשתמש בRBE (RADEON EDITOR)

ולצרוב לכרטיס ביוס שכולל את הערכים של תדר המאמץ כך שאתה בעצם שומר על תדר ה2D והPP.

לא צריך לצרוב ביוס של בשביל לעשות זאת?

אם לא, מאיפה אני משיג את הביוס של ספיר??

בנוסף, האם קיים סיכון גדול ל"שבירת" הכרטיס, והאם עשית זאת בעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא חייב ביוס של MSI.

ביוסים של סאפיר (ובכלל של HD5850) אפשר להשיג מכאן

http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?page=1&architecture=ATI&manufacturer=&model=HD+5850&interface=&memSize=0

זה ספציפית של הרפרס

http://www.techpowerup.com/vgabios/65636/Sapphire.HD5850.1024.091007.html

האם אני עשיתי את זה? התשובה היא כן. צריבת ביוס היא תהליך שיש בו מעט סיכונים, קודם כל חשוב לדעת שהביוסים האלה הם רשמיים ולכן רוב הסיכויים שיעבדו ללא שום בעיות עם כרטיס המסך. בשביל בטחון של 100% מתקלות חשוב בעל 2 חריצי PCIE וכרטיס חליפי על מנת שיהיה אפשר לשים את הHD5850 בחריץ התחתון ולצרוב אליו את הביוס תוך כדיי שימוש בכרטיס החליפי כראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מסודר מהבחינה הזאת (לוח עם 2 יציאות PCI-E X16)

1.כשצרבת את הביוס עשית זאת כאשר היו 2 כרטיסים במחשב (והשתמשת בראשון כדי לצרוב בשני) או רק כרטיס אחד (השתמשת בו וצרבת עליו)

2.בנוסף, האם פשוט צרבת ביוס של כרטיס אחר (כמו MSI) על מנת לשחרר את נעילת הCCC ולעשות דרך שם OC כדי לשמור על הPOWERPLAY, או שצרבת ביוס של ספיר בו העלת את התדרים של הכרטיס?

3.האם שינית משהו בהגדרות האיוורור של הכרטיס בביוס (בשביל מה הטעם?)

4.והאם ניתן להשתמש בביוס של הכרטיס שלי (להוציא אותו, לשנות אותו ולהחזיר אותו) אם כן, האם עדיין קיימת נעילה כאשר אני מעדכן בעזרת הביוס שלי?

5.בכמה וולט השתמשת כדי להגיע ל1000/1250 יציב?, מתי הOC מתחיל לפגוע בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין צורך בשני כרטיסים לצריבה, רק להציל במיקרה הצורך.

2. כל עוד ה PCB שלך רפרנס אתה יכול להשתמש בביוס של כל חברה עם אותו PCB, חלקם כמו מאפשרים תדרים גבוהים יותר.

3. תלוי ב OC/מתח, לרוב אין צורך לשנות.

4. ניתן חלקית, מתחים תדרים כן, שינוי לימיט ב CCC לוקח כמה דקות.

5. 5850 צריך סביב 1.25V בשביל זה, כמובן משתנה בן כרטיס לכרטיס.

OC יכול לפגוע בביצועים בכמה צורות, חום יתר יגרום לכרטיס להוריד תדרים, בתדר גבוהה מידיי יכול לגרום לעיבוד חוזר.

אין צורך ממש לעשות OC לזכרון ב 5850/5870 כי הרוחב פס גדול מידיי ממילה, תביא אותם ל 1200MHZ ולא יותר, ממילה לא יהיה תוספת ביצועים מעל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המחשב עם הHD5850 והתחלתי לעשות OC.

לא בדקתי באמת 10Mhz כל פעם, פשוט בדקתי תדרים שונים.

בכל מקרה מה שאני השגתי זה 950/1125 ב1.2V ובמאמץ מלא למשך 9 שעות הכרטיס מסך לא עובר את ה85C :jump: (והמאוורר על אוטומטי-מקסימום 33% ! ;D)

אני לא חושב שאני יכול להמשיך עם הזכרונות כי אז הכרטיס נותן לי GSOD (האם התדר של הזכרונות כלכך משנה?)

ואני יודע שאני יכול להעלות את המעבד ל1Ghz אבל רק ב1.25V-מה שגורם לכרטיס לפעול ב89C מקסימום במאוורר אוטומטי.

השאלה, האם זה שווה את תוספת הביצועים? והאם זה בכלל בטוח לעבוד ב89 מעלות? ???

אור כהן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה מעל ל80 מעלות אינה מומלצת כלל לליבה הזאת, בנה תכנית מאורר אינטנסיבית יותר (יש במדריך איך) כך שבמאמץ לא יהיה 33% אלא יותר כמו 45-50%. גם ככה למצב הזה אתה לא תגיע במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...