Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה כתבה שמדברת על הבלעדיות של GameServers.

זה פשוט פאתטי שהם טוענים שם שהבלעדיות עם תספק הגנה טובה יותר נגד צ'יטרים.

לא שיש לי תלונות על GameServers, אבל זה ברור לכולנו שתאוות הבצע של הכתיבה את המהלך הזה. :facepalm:

הבנתי...!!...

אז תיסלחו לי אני כנראה old school אבל זה לא dedicated servers!!!!! :errrr:

לפי הגדרה שלי DS זה כמגיע לך עם המשחק גם server.exe או וואטאבר ממש כמו ב CS או TS או כל קליינט-סרבר אחר.

כשאני יכול ללכת להשכיר שרת בחווה בנטויז'ן ולהתקין שם את השרת שלי כמו בנאדם...

הם מביאים שרתים מנוהלים מספק אחד, משלבים את זה עם סטים ככה שגם לא תוכל למכור את המשחק שלך אם נמאס, ודופקים לך מחיר 60$...אוי אין גבול לתאוות בצע!!!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GameServers.com Exclusive: Confirmed

We have partnered with GameServers.com as the exclusive provider of dedicated servers for Call of Duty: Black Ops. Every dedicated server for this title will be running on top quality hardware and infrastructure with excellent bandwidth. There will be a ton of official servers at launch for everyone to play on for free. If you want to run your own server you will be able to rent one at a great price (which will never go higher than $0.99/slot). They are actively adding new server locations and staffing up to meet global demand. If you don’t see your location you can suggest it here: http://www.gameservers.com/blackops/

מה שאומר שיש סיכוי שההצעות ישפיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שקורא לBO "מוד" לMW2 הוא פשוט שחקן חדש ולא מנוסה שבטח שיחק מעט COD4 (אם בכלל) וMW2, חבל שהרבה נוביםקונים פוטנציאליים ללא הרבה הבנה בפרנצ'ייז של COD יוותרו על BO ובטח גם וויתרו על MW2 כי הם חשבו שזה "מוד" לאחד מהמשחקים הקודמים... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...