Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמעט 100% שתהייה ביטא, אבל משום מה הם מתרברבים ושומרים את המשחק בסודית מופרזת למדי.

בטח יכריזו על הביטא שבוע לפני שהיא תתחיל, כנראה יחד עם יציאת הMULTIPLAYER TRAILER שצפוי לצאת בסוף החודש הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא נראה לי שתיהיה ביטא' date=' ל COD בד"כ אין...

[/quote']

Get your shit straight ידידי, לכל COD מבית TREYARCH עד עכשיו היתה ביטא.

אני שיחקתי בביטא של WORLD AT WAR בPC, למשל. ;)

לא רק שהמשחק הנוכחי הוא הצ'אנס הגדול של TREYARCH להצליח ולעקוף סוף-סוף את INFINITY WARD, הם גם שמים דגש ענק על פידבק ורצונות הקהילה, כך שאני די בטוח שתהייה ביטא. זה פשוט הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IW תמיד היו קשים יחסית, היה להם BETA אבל רק לשימוש פנימי ולא לצורך קידום המשחק, הם גם לא היו צריכים לקדם את המשחק עם BETA. מהצד השני TREYARCH אף פעם לא זכתה לאותו יחס מהגיימרים אז הם עושים כמו שאר החברות (DICE ו לדוגמה) ומוציאים BETA/DEMO לכל משחק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטא משחררים כשיש חילוקי דעות בתוך חברות הפיתוח או כשסידרה מסויימת עוברת לפני שינוי רציני

זה ממש לא בשביל לתרום לקהילה או לצ'פר שחקנים זה נועד פרופר לשיפור המשחק ובחינתו

למי שזוכר, כשאינפיניטי הכריזו על כותר חדש לסידרה שינטוש את מלחמת WW2 ושיקרא MW

לא מעט אנשים באקטיביזן הרימו גבה וניסו לשכנע את החברה לרדת מענין הלוחמה המודרנית

חלק מההתניה של שיחרור המשחק היה ביטא לשחקני הקונסולות (XBOX כמובן) שבו יקבלו ריקושטים

מהיום הראשון ששוחררה הביטא שחקנים שנבחרו להתנסות בה הודיעו חד משמעית לאינפיניטי שמדובר במולטי הכי טוב ששיחקו מעולם.

אקטיביזן השתכנעו גם וכל השאר היסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל BC2 היה BETA והוא לא כל כך שונה מהראשון, גם ל MOH יש BETA ושוב לא כל כך שונה. גם ל CRYSIS 2 יש BETA וגם במקרה הזה השוני לא כזה גדול (לפחות לא בגירסת המחשב, הקונסולות זה סיפור אחר). יש חברות שמשתמשות ב BETA ככלי לקידום המשחק, זה פותר להם 2 בעיות, גם עוזר להם למצוא באגים וגם נותן לאנשים הזדמנות לבדוק את המשחק לפני שהוא יוצא (ובזמן האחרון גם מגדיל את מספר ההזמנות המוקדמות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקבל אתר שאני אוכל להתעדכן ממנו באופן יומי לגבי המשחק? לשם פירסום דברים חדשים בעמוד הראשי

אתה מבקש מאחרים אתר עם מידע כדי שאתה תוכל לעדכן את העמוד הראשי? :screwy:

google's your friend

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...