Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

עד כמה שזכור לי זה סוג של מבוסס על המנוע של קווייק 3...לפחות MOH הראשון היה אני לא זוכר עם גם COD הראשון היה,אם כן אז זה מצחיק לחשוב שאנחנו בעצם משחקים את MW2 על המנוע קווייק 3 "משופר".זה גם לא נראה לי משנה על איזה מנוע המשחק מבוסס-COD6 היה מבוסס על COD4 למרות שהיה כבר את WAW אז ווטבר זה לא משנה הם משדרגים והופכם למודרני יותר.רק אין לי כח לשדרג שוב את המחשב..נקווה שלא נצטרך :) מוזר גם שבשקט בשקט אנחנו משתכנעים שאנחנו רוצים את המשחק הזה בלי לשים לב בכלל..2 נקודות למחלקת השיווק באקטיויזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תבדוק טוב טוב יכול להיות שתמצא כמה שורות קוד מהמנוע המקורי (Q3/TECH 3). ב MW2 הורכנו הרבה ישנויים במנוע ושולבו גם כלים חדשים אז זה כן הולך לשנות. אין שום סיבה שיהיה שינוי גדול בדרישות, יהיה בערך כמו MW2 אולי רמה אחת מעל בשביל להצדיק את הקיום של הכרטיסים החדשים.

זה ידוע ש יכולים לעשות פרסום מאוד טוב כשהם רוצים :nixweiss: חבל רק שהם לא מאזנים את הוצאות הפרסום שלהם בצורה שתאפשר להם לקדם גם משחקים אחרים כמו SINGULARITY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כל משחקי COD מ4 עד 7 משתמשים באותו מנוע, הוא פשוט עובר שיפוצים קלים כל משחק.

אגב שמתי לב ש-Treyarch אוהבים GORE במשחקים שלהם, גם בCOD5 היה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי את התמונה הזאת.

חשוב להדגיש שזה לא נשאר אותו מנוע בידיוק, הוא עבר המון שינויים, מ COD הראשון לשני יש שינוי ממש משמעותי, זה יותר התקדמות מאשר השיפוצים שעשו לו בין 2 ל 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי את התמונה הזאת.

חשוב להדגיש שזה לא נשאר אותו מנוע בידיוק, הוא עבר המון שינויים, מ COD הראשון לשני יש שינוי ממש משמעותי, זה יותר התקדמות מאשר השיפוצים שעשו לו בין 2 ל 4.

הראשון היה בנוי על מנוע משופר (מאוד!!) של Q3A. השיפור היה עצום. למשל, עברתי לשחק מ-MOH (שגם היה מבוסס על אותו מנוע) ל-COD והרגשתי כאילו עברתי לעולם אחר.

ב- COD השני היתה כבר מהפכה של ממש, גם השם של המנוע השתנה ל -IW engine. אני לא יודע מה נשאר מהמנוע המקורי בגירסה הזו והלאה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...