מחפש מסורית למתכת - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסורית למתכת

ati radeon

Recommended Posts

טוב אז הסיפור מתחיל ככה,בשעה 11 אני קמתי לעוד בוקר ניפלא ואז הלכתי להוציא את כל הכלים ורציתי להתחיל לעבוד,עכשיו הוצאתי את הג'וסון ולא שמתי לב שהנסורית שיש אליו היא בשביל עץ,אז התחלתי לעבוד והדלת התחילה לקפיץ לי,אחרי המיקרה המחריד הזה ללכחתי מסורית שככול הניראה הייתה בשביל מתכת,ואז הוצאתי את הישנה ושמתי את החדשה(מסורית של boch) שהיא הייתה קצרה כזאת והשיינים קטנות,חיזקתי והתחלתי לעבוד הכל הלך בסדר לכמה שניות ואז המסורית השתחררה,החזרתי וחיזקתי שוב ניסיתי אותו דבר.

מכל הספור הזה אני רוצה רק לבקש עזרה.

אני רוצה לדעת כמה תעלה לי מסורית למתכת טוב ואולי יש איזה כלים אחרים(חוץ מדרמל)?

ועוד שאלה כמה יעלה לי פרספקט ????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הסיפור מתחיל ככה,בשעה 11 אני קמתי לעוד בוקר ניפלא ואז הלכתי להוציא את כל הכלים ורציתי להתחיל לעבוד,עכשיו הוצאתי את הג'וסון ולא שמתי לב שהנסורית שיש אליו היא בשביל עץ,אז התחלתי לעבוד והדלת התחילה לקפיץ לי,אחרי המיקרה המחריד הזה ללכחתי מסורית שככול הניראה הייתה בשביל מתכת,ואז הוצאתי את הישנה ושמתי את החדשה(מסורית של boch) שהיא הייתה קצרה כזאת והשיינים קטנות,חיזקתי והתחלתי לעבוד הכל הלך בסדר לכמה שניות ואז המסורית השתחררה,החזרתי וחיזקתי שוב ניסיתי אותו דבר.

מכל הספור הזה אני רוצה רק לבקש עזרה.

אני רוצה לדעת כמה תעלה לי מסורית למתכת טוב ואולי יש איזה כלים אחרים(חוץ מדרמל)?

ועוד שאלה כמה יעלה לי פרספקט ????

-נראה לי שפרספקס עולה בערך 30 ש"ח...

לא -בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה חיזקתי טוב טוב את שני הברגים אם מפתח אלן אבל ניראה לי שזה בגלל שהן היו קצרות וקצת יותר דקות מהמסורית לעץ.

ואי אפשר לקנות מסורית אחת למתכת כי אני לא צריך יותר מיזה,ואיזה מסורית כדי לי לקנות כדי שתהיה גם יחסית שקטה בזמן החיתוך? כי הרעש בילתי ניסבל :cwm31:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לרעש אני לא חושב שאפשר להיפטר ממנו... סך הכל זה מתכת שמתחככת במתכת במהירות מאוד גבוה...

בקיצור, לא ניראה לי שאפשר לקנות היום מסוריות בודדות אבל תבדוק... מקסימום תקנה 5 ב40 כמו שאמרו מעלי וישאר לך לפעם הבאה שתצטרך

*תעשה טובה ותשנה כותרת למשהו שקשור לנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...