"אני רוצה להגיד את המשפט שלי" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אני רוצה להגיד את המשפט שלי"

benor

Recommended Posts

radioactive נמאס לי מכל השטויות שאתה מפזר פה לכל עבר בלי שום טיפה של אמת בדברים שלך.

הערבים לא תחת כיבוש הם גם אף פעם לא היו תחת כיבוש.

כבר הזכרתי לך והוכחתי לך שלא היו פה ערבים לפני קום מדינת .

גם במדינה הכי דמוקרטית יש גבולות, ברגע שאזרח אפילו לא מישהו בממשלה מדבר, יוצא ופועל כנגד המדינה הוא בוגד במיוחד במקרה שלנו בזמן מלחמה, סיוע לאירגוני טרור זה עונש מוות על פי חוק.

אל תערבבו פה את העיניין שאנחנו במדינה דמוקרטית כי זה לא קשור בכלל.

Gil28

מסמך יפה מאוד. קולע ולעיניין.

טעות "קטנה" - כן היו כאן ערבים לפני קום המדינה. לא שזה משנה משהו כי הם קיבלו טרנספר ואזרחות ומה לא, אבל להגיד שהם לא היו כאן זה לא נכון. זה גם לא משפיע על הדיון הנוכחי.

אני מבקש מכם להפסיק להגיב לרדיואקטיב, הוא פשוט טרול.

אה ותומוש, תודה :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שי

גם בני אדם הם חיות .

כן, אבל בניגוד לכל השאר, בניאדם הם חיות שיכולות לעזור לעצמן, וגם אם לא, תמיד יש את מי שיזעק את זעקתם.

יש דברים שהם קדושים, וע"מ לא לפגוע במטרה שלשמה הוקמו, לחלוטין לא מערבים בהם פוליטקה (צה"ל לדוגמה), ההיגיון שמאחורי חוסר הפוליטיזציה במסגרת צה"ל יפה גם למטרות קדושות אחרות כמו הגנה על בעלי-החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתחיל אפילו לעשות את ההשוואה הזאת, הגנה על בעלי החיים אינה שייכת לימין או לשמאל.

למען ההשוואה, אני חבר בארגון ששבי נראה כמו גן ילדים לעומתו, ואין שם דיבורים פוליטיים, הכל מוקדש למען המטרה, מי שמערב פוליטיקה יחד עם הגנה על זכויות בעלי-החיים מחבל במאבק.

לא הבנת כלל את כוונתי. הגנה על זה נחמד והכל, אבל הכוונה היתה לדעות הפוליטיות שנשמעות מפי רבים מחברי הקבוצה ההיא, שכמו שאמרת אין בינן לבין פעילות הארגון שום קשר. רצון להעלים את כמדינה יהודית? יש. השוואה של צה"ל לנאצים? יש. הגדרה של עצם השירות בצבא כפשע נגד האנושות? יש. לא כל החברים, כמובן, אבל ממש לא מעט מהם.

אני מבין את עמדתם כלפי בעלי החיים (ואף מזדהה איתה במידה מסויימת, למרות שאפילו צמחוני אני לא מצליח להיות) - אבל כשהגיעו לאזני דעותיהם הפוליטיות פשוט נחרדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא חשוב כל עוד בני האדם לא יבינו שהחוכמה היא לשמור על איזון , זו רק האפשרות היחידה , שמאל ? ימין ? תמיד יהיו שווים בסופו של דבר חורבן ! רק איזון ורצוי גם הרמוניה.

ממש Mr. Anderson VS Agent Smith :lol:

תפקידנו בעולם הוא לאזן את המשוואה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...