"אני רוצה להגיד את המשפט שלי" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אני רוצה להגיד את המשפט שלי"

benor

Recommended Posts

אולי תתייחס לתגובה של Benor במקום להתעלם? אההה, אין לך מה להגיד... הבנתי.

ולנושא הדיון -

מטומטם האחמד טיבי הזה, באמת שאני לא מבין מה הוא עוד עושה בכנסת. איך לא מעיפים אותו כבר? עם קריאות הסתה לא מוסוות בעליל נגד העם היהודי... אחח... פשוט גועל נפש. מתנהג כמו ילד קטן, נאחז בדוכן ונאבק עם הסדרנים... פשוט בושה. לא לנו, לעצמו. וטוב שכך.

ד"א יו"ר הכנסת שיחק אותה, אהבתי :smile1:

אני מניח שהתכוונת אלי (ותסלחו לי אם זה נתפש כשחצנות, לא כאן הכוונה). אם כן, אני מצטרף לקריאה ודורש התייחסות גם לתגובה שלי, כי אחרת אתה מוכיח שאין לך טענות מבוססות ואתה סתם זורק סיסמאות באוויר.

טומוש, אני חושב שזו השפלה גם לנו, שיש אנשים כאלו בכנסת. אני חושב שבכנסת צריכים לשבת רק אנשים שרוצים בטובה של . כמובן שאי אפשר לפסול מועמד כי הוא שמאלני, וזו גם לא הכוונה שלי - חשוב שהמיעוט יקבל ייצוג. הבעיה מתחילה כשאותו בנאדם מנגח את המדינה ומכריז בפומבי שהוא רוצה שהיא תימחק. במקרה כזה לדעתי צריכים לגרש את אותו האדם מהכנסת ולבקש מהמפלגה שמינתה אותו שתמנה נציג חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

radioactive, אם המנהיגות המוסלמים הייתה מבטאת את רצון העם היינו מגיעים להסדר שלום ממזמן.

אני לא אכנס לעיניין ה"כיבוש" ולמי שייכת האדמה, אבל רק אומר שקיים אינטרס של כל ערבי בארץ שהשליטה תהיה יהודית. לפני שחזרנו לכאן להקים מדינה

הערבים חיו בצורה פרימיטיבית למדי ולא התקדמו מטר. אם תסתכל על אוכלוסיות מוסלמיות בעולם, תגלה שהם אינם חיים בקדמה, שוררים תחת שלטון דיקטטורי, ולרוב תחת עוני. (אני כמובן לא מדבר על ארצות המפרץ להם יש מאגרי נפט עצומים)

אני מבחינתי לתת לכם מדינה בגבולות הקיימים (שטחי A למיניהם, עזה שכם רמאללה וכו) וכמובן לתת לכם עצמאות מדינית וכלכלית. כמובן שהערבים יסרבו, הרי אין להם תשתיות חשמל, מים, אין להם שלטון יציב, הם כפופים למנהיגים הרוחניים שלהם ולכן אין להם זכות קיום במדינה עניית משאבים כמו .

איפה גזענות? יש כאן מדינה יהודית דמוקרטית, שבחרה באמצעות רוב על החוקים כולל חוק השבות. מי שלא טוב לו, שלא יחייה כאן. ואם כבר גזענות, אני מרגיש רע עם עצמי, כאשר משריינים להם מקומות באוניברסיטה שאני צריך להקיא דם בשביל להוציא ציונים גבוהים, והם עם ציון נמוך מתקבלים.

הרשו לי לצרף מסמך שיסביר הכל על זכויות הערבים בארץ

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שאחמד טיבי רץ להיפגש עם האוייב, ישנם ערבים אזרחי שגרים בתוך הביוב של עצמם, שגרים במקומות ללא מים זורמים וללא תשתיות ראויות.

בושה למדינת ולחברי הכנסת שאמורים לייצג את אזרחיה (היהודים או הערבים).

:xyxthumbs:

אבל כנראה שזה ככה כמעט בכל מדינה דמוקרטית...[br]פורסם בתאריך: 28.04.2010 בשעה 17:22:53

רק שכחתם שאחמדינגאד מכיר את המהאדי

http://en.wikipedia.org/wiki/Mahdi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

radioactive נמאס לי מכל השטויות שאתה מפזר פה לכל עבר בלי שום טיפה של אמת בדברים שלך.

הערבים לא תחת כיבוש הם גם אף פעם לא היו תחת כיבוש.

כבר הזכרתי לך והוכחתי לך שלא היו פה ערבים לפני קום מדינת .

גם במדינה הכי דמוקרטית יש גבולות, ברגע שאזרח אפילו לא מישהו בממשלה מדבר, יוצא ופועל כנגד המדינה הוא בוגד במיוחד במקרה שלנו בזמן מלחמה, סיוע לאירגוני טרור זה עונש מוות על פי חוק.

אל תערבבו פה את העיניין שאנחנו במדינה דמוקרטית כי זה לא קשור בכלל.

Gil28

מסמך יפה מאוד. קולע ולעיניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהתכוונת אלי (ותסלחו לי אם זה נתפש כשחצנות, לא כאן הכוונה). אם כן, אני מצטרף לקריאה ודורש התייחסות גם לתגובה שלי, כי אחרת אתה מוכיח שאין לך טענות מבוססות ואתה סתם זורק סיסמאות באוויר.

טומוש, אני חושב שזו השפלה גם לנו, שיש אנשים כאלו בכנסת. אני חושב שבכנסת צריכים לשבת רק אנשים שרוצים בטובה של . כמובן שאי אפשר לפסול מועמד כי הוא שמאלני, וזו גם לא הכוונה שלי - חשוב שהמיעוט יקבל ייצוג. הבעיה מתחילה כשאותו בנאדם מנגח את המדינה ומכריז בפומבי שהוא רוצה שהיא תימחק. במקרה כזה לדעתי צריכים לגרש את אותו האדם מהכנסת ולבקש מהמפלגה שמינתה אותו שתמנה נציג חדש.

אמממ.. זה מביך :smile1:

התכוונתי ל- radioactive. ציטטתי אותו לפני התגובה שלי...

עריכה:

אהההה , טעיתי! מצטער! Yoav, חשבתי שאתה Benor... טעות שלי! התכוונתי ש- radioactive ייתייחס לתגובה היפה שרשמת בעמוד הקודם... קבל ח"ח דרך אגב, אהבתי.

Gil28, מסמך נדיר. תודה ששיתפת. מי כתב אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החכים הערביים מנצלים עד תום את מוסד הדמוקרטיה וכאשר אני אומר עד תום אני מתכוון שהם בודקים גבולות תדיר ואף חוצים את הגבולות האלו בחוצפה , בקיצור הם מגזימים כי הם רוצים להיות פרווקטיבים כדי להיבחר בשנית . אז כן , הכל זה אינטרסים אישיים ופוליטיקה .

אפילו הארור הזה עזמי בשראה נהפך להיות מנהיג חשוב בארצות ערב שהוא הלך אליהם , פפפפחחחחח , ( :nono: ) החכי"ם הערבים אוהבים ורוצים את מדינת יותר מכל "ציוני" שכאן , רק כאן יש להם חופש שלא יהיה להם בשום מקום אחר בעולם בכלל ובעולם הערבי בפרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור למה אתם ממשיכים להגיב ל-radioactive שהצהיר מספר פעמים שהוא טרול ושהוא יהרוס כל דיון בנושאי אקטואליה. אם אתם חושבים שאיש שמאל מדבר כמוהו, אתם טועים טעות מרה ובעצם ממשיכים להסתגר בקונכיה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אתה רוצה להגיד שהגדה השמאלית זה לא שמאל ושארץ הצבי זה גם לא שמאל? אז מה זה לדעתך שמאל מתון, השמאל הציוני הכובש שמשרת בצבא? או אולי השמאל המתנחל?

מבחינתי השמאל המתון זה השמאל האמתי:

כך חוגגים יום עצמאות אלטרנטיבי בירושלים

בת"א ציינו גם את יום הזיכרון האלטרנטיבי

נזכור את כולם?

זה לא השמאל הקיצוני, לא השמאל הציוני, לא השמאל הכובש, לא השמאל הצבוע! השמאל האמתי זה השמאל שרוצה שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דביל , אין שלום , לא היה שלום ולא יהיה שלום ! כמה אנשים יכולים להיות דבלים אינפנטילים וחסרי ראות בסיסית על טבע האדם :kopfpatsch:

חתיכת טרול שכמותך , אין בהיסטוריה האנושית שום תקופה שהיה דבר כזה שלום , מלחמה תמיד תהיה , כלכלית חברתית או לצערנו שפיכות דמים פרימיטיבית חייתית , זה לא דבר טיבעי שלום , מה אתה חושב שיהיה ? שפתאום אנשים יתחילו ללכת בעולם לבושים שרוואלים ועתורי זרי פרחים בראש ? הרי תמיד יהיה האידיוט שיקפוץ ויעשה מיזה מלחמה באילו שקוטפים את הפרחים והורגים אותם , אידיוט שכמותך , אין שלום , לא היה שלום ולא יהיה שלום , בטח לא כמו שאתה רוצה ! השלום היחידי שיש זה כשבן אדם מת , אז אין יותר מלחמות משום סוג כל שהוא , אז אתה רוצה שלא יותר מלחמות , אתה יודע כבר מה לעשות , פפפחחח .

הכי מצחיקים אותי אנשים מטומטמים כמוך שאומרים שהם רוצים שלום אבל כל הזמן הם עושים מלחמות , אתה מעורר מלחמה ומחלוקת כמו כן רגשות שליליים היכן שאתה מגיב ! אתה לא איש של שלום , אתה איש של מלחמה וכמו שתמיד תהינה מלחמות , תמיד יהיו כאלו כמוך שמעוררים אותה אנשים כמוך שמחממים את האגו שלהם בלהבות הריפה שהם כרגע העירו , ממש כמו החכי"ם הערביים בכנסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לו טרול ומגיב לו בצורה רצינית ובכך עובר על החוק הראשון נגד טרולים - לא להתייחס אליהם. דרך אגב, שימו לב כיצד ימני קיצוני שכתב את זה על ההתנתקות:

צודק 100%. אין על זה ויכוח. גם בזמן הפוגרומים האחרים שנעשו ליהודים בארצות אירופה, השוטרים עשו את עבודתם מצוין.

אבל הייתי רוצה לראות את השוטרים האלא, עושים אותו סוג של פינוי לערבים מוסלמים המתגוררים בתוך שטח באופן לא חוקי.

הפך ל"שמאלני" אחרי כמה חודשים. לא קונה את זה ומדובר בטרוליזם ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כואב לי לשמוע את דבריך, אבל אני מבין שאתה מדבר כך רק מתוך שנאה עיוורת חוסר מודעות והבנה. בגלל זה אני לא נעלב כשאתה יורד לפסים אישיים, אני מאמין שגם אתה יכול להשתנות. כמו שגאנדי אמר: "תהיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם." ולדעתי הוא צודק, השינוי מתחיל בך.

ועוד כמה ציטוטים של האיש:

* "כל אהדתי נתונה ליהודים... אולם אין אהדתי מעוורת את עיני מראות את דרישות הצדק."

* "מה שמתרחש כיום בארץ אין לו הצדקה על ידי שום חוקה מוסרית... ודאי שחטא כלפי האנושיות הוא להשפיל את הערבים הגאים כדי שאפשר יהיה להחזיר את ארץ , כולה או מקצתה, ליהודים כביתם הלאומי."

* "אילו הייתי יהודי שנולד בגרמניה... הייתי תובע את גרמניה כביתי ממש ככל גרמני זקוף קומה ביותר, וינסה נא לירות בי ולהורידני לבור כלא; הייתי מסרב להיגרש או לקבל על עצמי כל השפלה... אילו היה יהודי אחד או כל היהודים נוהגים כך, לא היה מצבם יכול להיות גרוע משהוא היום."

* "היהודים בגרמניה יכולים ללכת בדרך המרי האזרחי."

* "ארץ לפי התנ"ך אינה שטח גיאוגרפי, אלא דבר שבלב. אולם אם מוכרחים הם לראות את ארץ הגיאוגרפית כביתם הלאומי, לא נכון הוא להיכנס לתוכה בצל הרובה הבריטי... הם יכולים להתיישב בארץ רק מתוך רצונם הטוב של הערבים."

* "הם יכולים לאחוז באמצעי סטיאגרהה גם כלפי הערבים ולומר להם: ירו בנו והשליכונו לים המלח, מבלי לנקוף אצבע כנגדם. אז ימצאו את דעת הציבור בעולם תומכת בשאיפתם."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שבעוד שמר רדיואקטיבי באמת נהנה להיות טרול (יצא לי לדבר איתו על זה בפרטי, כשניסיתי לשכנע אותו להניח לדיון מסויים לנפשו), ישנם באמת ובתמים אנשים יהודים ישראלים שזו עמדתם. יצא לי להתקל אישית באחד כזה, סטודנט בטכניון, שטען ברצינות גמורה שצריכה להיות כאן מדינה סוציאליסטית פלשתינאית במקום .

אבל זה עוד כלום... חבר טוב שלי - ימני כמוני, טבעוני ופעיל באנונימוס, שם על הדרך הכיר כמה אנשים מארגון שב"י (הגרסה הקיצונית של אנונימוס, אם תרצו) ויצא לו להשתתף בכמה דברים ששב"י ארגנו. מסתבר ששם עמדות פוליטיות שכאלה הן המצב הרווח, לא היוצא מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתחיל אפילו לעשות את ההשוואה הזאת, הגנה על בעלי החיים אינה שייכת לימין או לשמאל.

למען ההשוואה, אני חבר בארגון ששבי נראה כמו גן ילדים לעומתו, ואין שם דיבורים פוליטיים, הכל מוקדש למען המטרה, מי שמערב פוליטיקה יחד עם הגנה על זכויות בעלי-החיים מחבל במאבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח כל פעיל שמאל ותדון איתו בדרכים בו הוא רואה את החזון שלו מתגשם , אתה תראה שהחזון שלו למעשה מסתיים בהרס של כל המערכת , למשל לך על מדינת כל אזרחיה , המצב הבא יהיה שילטון של רוב ערבי ( כניסה של ערבים מכל המזרח התיכון ) הכחדה של המדינה היהודית , גולה נוספת לעם היהודי , פונדמנטליזם ערבי , כיבוש של אדמות האיסלם והשלב הבא , מלחמת תרבויות איסלמית מערבית מתקרבת יותר והשלב הבא מלחמה עולמית . זה ממש לא חשוב כל עוד בני האדם לא יבינו שהחוכמה היא לשמור על איזון , זו רק האפשרות היחידה , שמאל ? ימין ? תמיד יהיו שווים בסופו של דבר חורבן ! רק איזון ורצוי גם הרמוניה .[br]פורסם בתאריך: 28.04.2010 בשעה 19:26:29

@שי

גם בני אדם הם חיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...