באג מעצבן מאוד בווינדוס 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באג מעצבן מאוד בווינדוס 7

ori24

Recommended Posts

יש לי כמה חודשים את 7 גירסת הULTIMATE 64 BIT ונתקלתי בבאג מעבן שקורה לי כבר פעם שנייה.

לאחר שימוש של כמה חודשים המחשב לפתע נתקע ל2-3 דקות ואז אני מקבל מצב שבו הלחצן השמאלי של העכבר מגיב רק אחרי כמה ניסיונות כאשר אני רוצה להפעיל יישומים או תכניות שונות,לפעמים זה מגיב כרגיל אחרי לחיצה אחת ןלפעמים אחרי כמה פעמים.

בדקתי את העכבר והוא לא הבעיה כי בעבר פירמטתי את המחשב בגלל אותו באג וזה הסתדר אבל שוב זה חזר לי אחרי כמה חודשים.

האם עוד מישהו נתקל בזה? האם יש פיתרון לבעיה הזאת?

לא רוצה לפרמט את המחשב שוב ושזה יחזור עוד הפעם.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה חודשים את 7 גירסת הULTIMATE 64 BIT ונתקלתי בבאג מעבן שקורה לי כבר פעם שנייה.

לאחר שימוש של כמה חודשים המחשב לפתע נתקע ל2-3 דקות ואז אני מקבל מצב שבו הלחצן השמאלי של העכבר מגיב רק אחרי כמה ניסיונות כאשר אני רוצה

:eek2: חשבתי שזו בעיה ספציפית אצלי. אין לי את התקיעות אבל מדי פעם הלחצן השמאלי של העכבר מגיב רק אחרי כמה לחיצות. החלפתי

עכברים והבעיה עדיין קיימת. הזוי משהו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן שהבעיה הסתדרה לבד אחרי איזה חצי שעה והעכבר חזר לתפקד כרגיל,לפחת הפעם לא מיהרתי לפרמט.

לפחות אני רואה שזה קרה לעוד אנשים ולא רק לי.

אני מקוה רק שזה לא יקרה עוד הפעם ואם יקרה אז לפחות אחרי הרבה זמן.

כרטיס המסך שלי הוא GTX 285 של NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבלי לידה.... אולי עוד כמה שנים יהיה בסדר :)

אני חושב שכדאי לעשות סטיקי בנושא, ראיתי בכמה פורומים אחרים באינטרנט שהבעיה קיימת גם אצלם, אני בטוח שיש עוד כאלה כאן בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הדאבל פוסט, אבל בהמשך לבעיה הקודמת, היו זה קרה לי שוב, והפעם יותר גרוע.

התקיעה קרתה עוד פעם היום אחר הצהריים. אחרי כמה דקות המחשב חזר לעבוד כרגיל.

הפעלתי את nb2k10 בשביל לשחק עם חבר, והיו ארטיפקטים נוראיים, החלטתי לעשות ריסטרט למחשב.

קיבלתי bsod - system licnese violation

בנתיים, סטארטאפ ריפייר לא עזר, שחזור מערכת לא הצליח ,אני מנסה לחפש פיתרון, ממש ממש לא בא לילהתקין עוד פעם

ידוע לי שהבעיה היא ברג'יסטרי, אבל לא עשיתי שום שינוי כל שהו בימים האחרונים, ולא התקנתי משהו מיוחד שזכור לי לפחות....

מחפש פיתרון, אם מישהו מכיר משהו אני אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה בעית תוכנה ולא חומרה?

אם כן, תכניס את הדיסק של הווינדויס 7 ותריך STARTUP REPAIR

זה בדרך כלל עובד.

startup repair לא עובד.

עוד שעה אני אהיה בבית, אני ארשום בידיוק מה רשום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...