איפה הכי טוב לאכסן את האתר? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה הכי טוב לאכסן את האתר?

shaithebest

Recommended Posts

www.godaddy.com

הכי מומלצים - תומכים בכל טכנולוגיה שרק תרצה, אתה בוחר את סוג השרת (Windows או Linux)

בקניית hosting אתה מקבל את השם דומיין במחיר מצחיק (גם ככה הם הכי זולים, 10$ לסיומת com. ומשהו כמו 2$ אם אתה מאחסן אצלהם).

מאוד פשוטים, מערכת תמיכה נוחה, שירות לקוחות טוב, אני מאוד מרוצה מהם.

יש לי מספר חברים שמאחסנים שם את האתרים שלהם, אם זה אתרים פרטיים ואם זה אתרים מסחריים של משחקי רשת, לדוגמא www.windsofconquest.com

העלות משתנה לפי זמן האחסון שאתה מעוניין בו, לשנה אחת החבילה הבסיסית ביותר תעלה לך משהונ כמו 60$ כולל השם דומיין.

חסרון אחד שלהם - אין תמיכה מובנית ב DB's בעברית, אז יש צורך לבנות אותם מחוץ למערכת ואז להעלות אותם לשם. (אפשר להסביר את זה בפירוט, אבל זה לא המקום).

גוסטב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה תובנות על GoDaddy (אחרי חצי שנה):

- צוות השירות הטכני נמצא רובו ככולו מחוץ לארה"ב (כנראה בתחום הודו), אל תצפה שהתומך יבין ויעזור לך במייל הראשון (שלא נדבר על כך שלוקח יום וחצי +- לתמיכה שלהם להגיב על כך)

- מהירויות נמוכות יחסית לישראל (על אף שלאירופה וארה"ב הן טובות בהרבה)

- הם דוחסים כמויות מטורפות של אנשים לכל שרת, ועל כן צפה לעיכובים מדי פעם.

- אין גישת root (אני לא בטוח שזה תקף לשרתי וינדוס).

הפוסט הנ"ל מבוסס על ניסיון של חצי שנה (+-) של אירוח על שרתי הלינוקס של GoDaddy.

נ"ב: אתה מתכנת בASP או בASP.net?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון עם godaddy של בערך שנה וחצי לאתרים פרטיים (לא משהו רציני שדרש תעבורה גבוהה) על שרתי windows

אבל כמו שהראיתי לך את המשחק WindsOfConquest לו יש תעבורה הרבה יותר גבוהה והוא עובד מצויין.

בקשר לטענות עם השירות של godaddy, לי יצא לפנות אליהם מספר פעמים ותמיד קיבלתי תשובה עניינית בתוך 24 שעות.

לא תמיד אהבתי את התשובה (כמו בעניין ה DB שלא תומך בעברית כסטנדרט) אבל תמיד יש פתרונות אחרים.

בסה"כ אני ממליץ עליהם.

גוסטב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט שמעתי גם ביקורות כמו שלך גוסטב.

בקיצור, אין חברה אחת שמתעלה על כולם ואני ממליץ לך לבחור 2-3 חברות שנראות בעינייך כמתמודדות הטובות ביותר ותן להם "נסיעת מבחן" של חודש ~ חודשיים.

טיפ: לשלב הסינון הראשוני, כדי לבדוק איך החברה תריץ בגוגל את החיפוש "HOSTING sucks", כש HOSTING = לשם החברה הנבדקת ותשווה בין התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...