אוברקלוקינג לסלרון ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג לסלרון !

KoM

Recommended Posts

אוקיי, אז נכון שאני עושה מהכל כתבה נחמדה והכל, אבל בינתיים אני רוצה שתשמעו קצת רשמים...

כרגע המעבד על 1500, עם מתח התחלתי כלומר 1.475, יציב להפליא, ואני בטוח שעם היטסינק נורמאלי הוא לא היה עובר 38 במאמץ, כרגע הוא על 40 בגלל הוולקנו 7 הנוראי...

שמחתי שהמעבד יציב כל כך במהירות הזאת, עוד עם מתח התחלתי כזה נמוך, איזה יופי... רואים שהסלרון מתחיל לצבור כוח ככל שמהירותו עולה, תסתכלו על זה במהירות של 1.5 ג'יגה הרץ...

7072934.jpg

תוצאות מכובדות בהחלט לדעתי... וכל זה ביציבות מופלאה...

בניסיון שלי להעלות ל-1600 כלומר בביוס החלפתי את מערך המחלקים ל-133:133:33, העליתי את המתח אפילו למקסימום והוא לא עשה לי פוסט... מתח של 1.675 לא הספיק לו, ונראה לי שנצטרך מוד כלשהו למתחים שם, כי הוא לא מצליח לעשות פוסט במהירות הזאת וחבל לי...

חשבתי אולי לנסות להמהירדרך הג'אמפרים על הלוח ולא דרך הביוס, אולי זה יהיה יציב יותר... (אגב מצאתי איך לשים ת-VIO על 3.60...)

מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי למעבד הזה 1.675 !!!

ואם אני כבר אנסה להעלות ל-130 אז הפיסיאיי יהיה כבר ב-43 או משהו כזה וה-AGP ב-86 מסוכנים...

מה דעתכם על ג'אמפרי הלוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה סתם מדבר הא?

אם אמרתי שאני יכול ז"א שאני יכול

יש לי בלוח אם ג'מפר שמעלה את הVCORE ובMANUAL של הלוח כתוב לי איך לסגור את הג'מפר (יש לו 4 פינים) ולקבל יותר מתח

לדומה עם אני סוגר פינים 1 ו2 אז הVCORE יגדל ב 1.5 אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט משונה לי מאד שהמעבד עולה יציב מאד בבאס של 125 כלומר מהירות מעבד של 1500 עם וולטאז מקורי, ו1600 לא עולה גם עם 1.675... אולי המעבד צריך להתרגל לאט לאט ? השיטה הזאת עבדה לי יופי עם הפנטיום 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע גם לי זה קרה עם הפנטיום 3 שלי

עכשיו הוא על 930 MHZ עם בס של 124

(המעבד עצמו היה 750 עם באס של 100)

הלוח אם שלי תומך בVCORE יותר גבוהה ב 7.8 אחוז מהמקורי עכשיו ניסיתי להעלות את הבאס ל 133 וג'ימפרטי את הלוח שיתן VCORE של 7.8 אחוז יותר מהמקורי המחשבה פעל אבל איפה שהו כותב את מהירות המעבד כתב לי מספר מוזר התחיל להעלות את וינדוס ונתקה

אבל מה שהכי מצחיק זה שכאר הגעתי ל 930 MHZ לא שיניתי את הVCORE בכלום וזה פעל מצוניין

אבל אחרי קצת בדיקות והעובדה שמצאתי שבלוח אם שלי יש ג'מפר שמאפשר VCORE יותר גבוהה העלתי את הVCORE ב 1.5 אחוז והמעבד יותר ייציב

ממש דבר מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה גם עבד הקטע הזה שהמעבד "מתרגל" למהירות, בהתחלה כשקיבלתי אותו הוא היה מתחמם ולא עובר את ה 527 .. אחרי זמן מה על 504 ו 527 הוא עבד מצויין על 558 ומתח נמוך יותר אפילו, ועכשיו הוא עובד יציב על 580 ...

קראתי על זה ממש מזמן כשרק התחלתי לעשות ועכשיו אני לא מוצא שום איזכור לזה... זה משהו על תהליך "צריבה" של המוליכים במעבד, משהוא בסגנון של תקופת "הרצה" של מנוע מכונית חדשה. בכל אופן, אז נשמע לי די מוזר אבל זה עבד ככה אצלי ואני לא יכול ממש להסביר את זה למרות שאני בטוח שזה נשמע די מופלץ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...