מהירות הורדה מאתר ספציפי,איתור מקור החסי&#1502 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות הורדה מאתר ספציפי,איתור מקור החסי&#1502

sbarbz

Recommended Posts

אחרי חמש/שש שנים אני חושב שאני שיכול להשיג הכל עם קצת איומים.

בדוגרי,מה שהם עושים זה לא חוקי ואני בטוח שהם לא רוצים שהלקוחות שלהם ישמעו את זה!

הסבר להודעה הקודמת-הם פתחו לי משתמש נסיון, על אותו רוחב פס כמו שלי.

אמרו לי תגלוש איתו ותוריד איתו 24 שעות,אחרי זה נחזור אליך ונראה אם הפתרון עבד

לדעתי? עוד משיכת זמן ונסיון להתיש אותי

צר לי שאני פסימי אך מה שתשיג זה לשלם פחות כסף על אותו דבר, אף אחד בשימור לקוחות לא ייתן לך יוזר עסקי עם תעדוף שעולה ללקוחות אחרים פי 10 ויותר ממה שאתה משלם בחודש. דרך אגב, עכשיו אני מוריד על מהירות של 2KB לשנייה, איזה מזל שאני לא בהתחייבות לבב"ל.

נ.ב. תעדוף התעבורה שלהם חוקי לגמרי, באף סעיף בחוזה לא מובטח שתקבל מהירות של 15 מגה בכל שעות היממה.

נ.ב. 2:

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=111168&postdays=0&postorder=asc&highlight=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר להודעה הקודמת-הם פתחו לי משתמש נסיון, על אותו רוחב פס כמו שלי.

אמרו לי תגלוש איתו ותוריד איתו 24 שעות,אחרי זה נחזור אליך ונראה אם הפתרון עבד

לדעתי? עוד משיכת זמן ונסיון להתיש אותי

חוכמה גדולה הם יתנו למשתמש הזה תיעדוף בשמיים ואז זה יוריד לך על מקסימום. זה ממש לא פתרון טוב כי אם הם יתנו את זה לכולם המצב יהיה אפילו יותר גרוע.

אני עוד חשבתי שהם יודעים לעשות תיעדוף . אולי בגלל ש "להיות מספר 1" אתה רק צריך להיות קצת יותר טוב ממספר 2 . אולי מישהו גילה שהם נותנים ללקוחות קצת יותר מדי והתחילו לקצץ.

החשבון ב014 שלי בנתיים עובד ואני לא זז מילימטר כי אני עוד לא השתכנעתי שהספקי שירות האחרים מספקים את הסחורה (220-230 מילי לסאן דיגו) בעיקר בגיימר. אף אחד לא נותן לי אופציה לחשבון ליום - יומיים ניסיון (כנראה שהם יודעים מה הם שווים) .גם ככה אי אפשר לדעת שהחשבון ניסיון באמת משקף את המצב האמיתי כי אף אחד לא מפרסם איך הם מתעדפים את התעבורה. כל חודשיים יכול לבוא בוס חדש ולהחליט להוריד עליויות ע"י פגיעה בלקוחות מסוימים .

אולי צריך לקרוא לנציגה של 014 שתסביר מה קורה שם . אני באופן אישי לא מוריד מrapidshare אבל אני יכול לבדוק את זה עם החשבון שלי . לא חובה שזה עוזר כי אפשר להסתדר עם תעדוף ICMP ו UDP וגם לחתוך לך את התיעדוף ברגע שאתה עובר סף מסוים של רוחב פס (ראיתי את זה קורה בפועל) .

אולי איזה מערכת traffic shaping מתוככמת שלהם נפלה והם חזרו ל"תקופת האבן" של traffic shaping .

עריכה: אני בודק את זה עכשיו בגישה חינם לרוב 140 לא עובר את ה200- ברגע שמתקרב ל200 הוא יורד חזרה . זה די תואם את TCP slow start . הורדתי הרגע wireshark וזה רץ על איזה 750KB . אני אבדוק את העניין ;)

טוב כל פעם שיש ירידה במהירות יש packetloss והרבה ACK כפולים. אני לרוב לא מדבג TCP אז אני לא שולט בתחום יותר מהדברים הבסיסים. packetloss לרוב גורם לירידה בקצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הבעיה הזאת כבר הרבה זמן.. אבל מי יתן לבזק להגביל אותי הא?!

אני משתמש בדרך כלל בתוכנה Jdownloader (אפשר להגדיר בתוכנה את המשתמש פרימיום)

יש לי 5 מגה ובערך כל דבר שאני מוריד מחולק בערך ל 3-5 לינקים כל לינק זה מוריד על 140-200

במידה ולא אני מחליף אייפי דרך הממשק של המודם (10.0.0.138)

אז כן בזמן שהם חוסמים אותי יצא שהחלפתי אייפי 3-4 פעמים עד שהחסימה ירדה

לא הבנתי אותך, החלפת את ה IP הפנימי של המודם? או אתה טוען שאתה יכול להחליף את ה IP שהספק נותן לך? משהו פה נשמע לא הגיוני או שלא הבנתי אותך :-)

אם כן הבנתי נכון אתה אומר שאתה מחליף את הכתובת IP הפנימית שלך. זה לא יעזור לכלום כי הכתובת החיצונית נשארת כמו שהיא (תודה ל NAT*)

ולא נראה לי שלקוח יכול לגשת למודם שלו ולשנות את הכתובת שניתנה לך ע"י ה DHCP של הספק. אני מאמין שהרוב אם לא כולם עובדים על כתובות סטטיות, אין לספק יותר מדי כתובות לתת ולא חושב שה LEASE TIME של ה DHCP שונה מכל מקום אחר.

וכן, עושים לכם בארץ יופי של ראפיק שייפינג, ומי ששואל את הספק אם יש עליו חסימה כמובן שיגידו לכם שאין. מדובר על תעדוף תעבורה.

אל תשכחו אחד הראשונים שהגה ופיתח את תחום ה TRAFFIC SHAPING הוא ישראלי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...