Lord Of Ultima - משחק דפדפן חדש מבית EA - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lord Of Ultima - משחק דפדפן חדש מבית EA

german103

Recommended Posts

http://www.lordofultima.com/en

lordofultima580.jpg

משחק חדש מבית EA Phenomic.

Lord Of Ultima הוא משחק חדש מתת-ז'אנר ה-MMORTS מבוססי הדפדפן. יוצר המשחק הוא וולקר ורטיק, שהציג חידושים רבים בז'אנר האסטרטגיה ואחראי לרעיון של משחק Settlers המקורי. המשחק, כמשתמע משמו, יתרחש ביקום של סדרת משחקי התפקידים אולטימה.

אמנם ז'אנר משחקי האסטרטגיה ההמוניים-מבוססי- קיים מזה מספר שנים, אבל EA היא חברת המשחקים הגדולה הראשונה לדרוך בז'אנר הזה, כנראה כתוצאה מההצלחה הרבה לאחרונה של משחקים כגון "איקרים".

לפי מיטב הבנתי המשחקיות תתמקד בניהול, מסחר ודיפלומטיה ולא תכלול ניהול טקטי או אסטרטגי של מלחמה בזמן אמת.

צעד זה של EA הוא חלק מהמאמצים של החברה לפנות לקהל שחקנים כמה שיותר מגוון ולא להתמקד בתחום של "games for gamers" שהחברות הגדולות כבר ממילא שולטות בו.

-מתוך האתר Vgames.

מי ששיחק ב-Travian, המשחק הזה בטוח ימצא חן בעיניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוגע בשום משחק של EA יותר אחרי BFH

הרי ברור שאוטוטו יתחילו לערב כסף בעניין אפילו שזה יבוא על חשבון המשחק עצמו והאיזון בין שחקנים שלא משלמים לבין אלו שמשלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ironhide :

תלוי באיזה שרת את משחק, אני משחק ב-2(C26) ו-5(C53)

הכינוי שלי הוא oakeY, הוספתי אותך לחברים.

לגבי הAlliance, אני תפוס בשרת 5 אבל פנוי ב-2, אשמח להצטרף.

IME3 :

כן, יש במשחק מוצרים בכסף אמיתי אבל לקחו לתשומת לב את בעיית האיזון כך שהוא לא נפגע ממשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה..

ואני חושב שאפשר להסתדר לא רע גם בלי שר בנייה (בלי הזמן ילך לעיבוד)

אני יכול להסכים לגבי האקטיפקטים, לא חשבתי שהם זולים כל כך... יכול לתת יתרון רציני אם ה-construction speed גבוה מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השר מאוד עוזר כהולכים לישון , 16 לעומת 6 בניות בתור כאשר אתה משדרג דברים עד רמה 5 6 זה ממש טוב.

נכון לעכשיו הTOWN HALL שלי רמה 8 ובדרך 9

MOONSTONE TOWER 7 - מאוד חשוב אגב.

BARRACKS רמה 7 והמבנים של העץ/אבנים רמות 5 , כנ"ל קוטג'ים מה איתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחק... רק תזהרו כי בשלב מסוים הואע לוקח יותק מדי זמן.

ברגע שאתה מגיע ל6+ ערים זה מתחיל להיות סיוט לנהל אותם.

אני משחק מההתחלה (server 2), אז מי שבכל זאת רוצה להתחיל לשחק הנה כמה עצות בסיסיות:

1. בקשר לשר בניה, הוא מועיל מואד וחשוב. אבל לא בשלב שיש לכם רק עיר אחד או שניים.

אפשר להסתדר לבלעדיי, אבל אי אפשר באמת להתחיל להתפתח בלי העזרה שלו.

2. cottages - הדבר החשוב ביותר במשחק, השאיפה שלכם היא צריכה להיות ל2500% רק אז אפשר באמת לפתח את העיר.

3. אל תבנו Castle לפני שיהיה לכם Alliance מספיק חזק שיתמוך בכם. אתם לא מתארים לעצמכם איזה צבאות יש באזור.

אם למישהו יש עוד שאלות, תשאלו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה ויש לי כרגע עיר אחת , TOWN HALL רמה 8 ורב בניני המשאבים של אבנים ועצים הם רמות 5 , מה השאיפה שלי נכון לעכשיו ? להמשיך להגדיל את כמות המשאבים פר שעה ? להגדיל את מהירות הבניה? להגדיל את הצבא? לשדרג TOWN HALL? מצטער על החפירה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה ויש לי כרגע עיר אחת , TOWN HALL רמה 8 ורב בניני המשאבים של אבנים ועצים הם רמות 5 , מה השאיפה שלי נכון לעכשיו ? להמשיך להגדיל את כמות המשאבים פר שעה ? להגדיל את מהירות הבניה? להגדיל את הצבא? לשדרג TOWN HALL? מצטער על החפירה :xyxthumbs:

כמה אתה מייצר בשעה? מה אחוז הבניה שלך? זה שכולם הם רמה חמש לא אומר הרבה, בלי שנדע כמה מבנים יש לך.

מה שבטוח אבל, אין לך מה להגדיל את הצבא... אין לך שום טעם שאפילו יהיה לך , אלא אם כן יש לך מבצר.

הדבר היחידי שאתה צריך מצבא זה moontower וtemple על מנת לייסד עוד עיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...