נתניהו לשרי הליכוד: התנגדו להגבלת השכר! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתניהו לשרי הליכוד: התנגדו להגבלת השכר!

Born2Kill

Recommended Posts

לתפוס את תפקידם ...המממ יש לך כסף להשקיע ?

כמובן אם היה את הכסף להשקיע בלימודים וכו'... אז הייתי רץ על התפקיד, אז אני לא אקבל נגיד מיליון בחודש אלא רק חצי מיליון... זה כל כך נורא?! :P

בכל מקרה, לא הייתי בעד הגלת השכר אם משהו היה זז פה במדינה והיינו רואים שינוי מורגש.

אבל במדינה שלנו ומי כמונו יודעים - כל אחד דואג לתחת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שאתה יותר מושפע מהפרסומת הזאת עם הישראלי שכולם עובדים אצלו.

חברה ציבורית לא אומר שהחברה הזאת של אבא שלך, זה כולה אומר, שבאופן כזה או אחר הציבור מושקע בה.

(לדעתי רוב האנשים מושקעים או קרן הפנסיה או דרך הביטוח מנהלים, אבל אני לא סגור על זה)

זה לא אומר שהכסף שמרוויחים שם אנשים הוא הכסף שלך וזה לא אומר שאם המשכורת של הבכיר תרד, שלך תעלה.

דה

החישוב הפחות ביותר הוא כזה ככל שהחברה עולה בריווחיות ובגודל המניה הציבור מרוויח

משכורת מנופחת מורידה בריווחיות -השאלה האם המנכל הבכיר ובכירים נוספים מצדיקים את שכרם ? יכול להיות שכן במקרים מסוימים אבל לא בהרבה מקרים נוספים

אני אומר דבר פשוט רוצה לקבל משכורת מנופחת ? בבקשה תגרום לחברה להגדלת הכנסות והגדלת שווי החברה ואז תזכה בבונוס נכבד

לא עשיתי את זה ? יופי תסתפק ב20-30 אלף שקל לחודש

החברה בהפסדים בגלל הניהול הכושל שלך ? -קח את התיק ולך הביתה

ככה זה פועל בחברה פרטית וככה זה צריך לפעול בציבורית -אין לי בעיה שעילוי בתחומו יהיה מולטי מיליונר כן יש לי בעיה שכל מיני מקורבים מקבלים משכורות מנופחות על חשבון המשקעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן אם היה את הכסף להשקיע בלימודים וכו'... אז הייתי רץ על התפקיד, אז אני לא אקבל נגיד מיליון בחודש אלא רק חצי מיליון... זה כל כך נורא?! :P

בכל מקרה, לא הייתי בעד הגלת השכר אם משהו היה זז פה במדינה והיינו רואים שינוי מורגש.

אבל במדינה שלנו ומי כמונו יודעים - כל אחד דואג לתחת שלו.

אתה לא מבין שאם הם ירויחו יותר הם ישקיעו יותר ? זה דבר בסיסי בכלכלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שאם הם ירויחו יותר הם ישקיעו יותר ? זה דבר בסיסי בכלכלה .

או לחילופין יאגרו את זה בבנק. :P

המגמה בישראל היא שהפער בין העשירים לעניים הוא גדל ומהממשלה אני מצפה לדאוג שהפער הזה יצטמצם.

נכון שצריך גם כמות נכבדת להשקעות, אבל יוצא מצב שהבכירים בישראל מקבלים דיווידנדים שאפילו בחלומות שלך אתה לא מקבל ועובדי הצווארון הכחול מקבלים את הפירורים.

וזאת למרות שנשאר הרבה מן העוגה.

הם משקיעים והכל, אבל כשכל עוד שהכסף הגדול אצלם הם נותנים את הפירורים לעובדים הזוטרים.

אל תשכח שהישראלי הטיפוסי לא מסתפק ב-10 מיליון שקל בבנק, שכבר מדובר במשכורות עתק, הוא מעוניין להיות מדורג כמה שיותר גבוה בטבלה, וזה לא הופך להיות מירוץ כדי לסגור חובות, אלא מירוץ כדי להשוויץ כמה החשבון בנק מנופח ולהראות כמה שליטה ופוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פול גז, אתה לא באמת חושב שאם בכירים במשק ירוויחו פחות, אתה או אני נראה מזה משהו, נכון?

צעדים כאלה יכולים לגרום לעלייה בשחיתות, מכת מדינה אצלנו.

זה שהם מרוויחים משכורות של חזירים זה כבר שחיתות. :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגמה בישראל היא שהפער בין העשירים לעניים הוא גדל ומהממשלה אני מצפה לדאוג שהפער הזה יצטמצם.

כן רק שאתה חיי בסרט שהיא תעשה את זה סטייל רובין הוד ע"י זה שהיא תגנוב מהעשירים ותיתן מתנות לעניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, מניות של אילו חברות אתה מחזיק בדיוק?

כל מיני זה מפוזר

תיקי השקעות היום בדרך כלל כוללים מגוון של מניות ככה אתה מפחית מאוד סיכון של נפילה (גם הרווח הרבה יותר סולידי אבל לפחות יש רווח בדרך כלל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב הפחות ביותר הוא כזה ככל שהחברה עולה בריווחיות ובגודל המניה הציבור מרוויח

משכורת מנופחת מורידה בריווחיות

אז תמכור את המניות שיש לך בחברה הזו ותרכוש מניות בחברה אחרת, שבה שכר המנהלים נמוך יותר ולכך הרווחים גבוהים יותר. אני מתפלא שאתה צריך אותי כדי לחשוב על זה: אם השכר הנמוך יותר של המנהלים מביא לרווחיות גבוהה יותר, הרי שמניות חברה ששכר בכיריה נמוך יותר יעלו יותר ממניות חברה ששכר בכיריה גבוה יותר.

השאלה האם המנכל הבכיר ובכירים נוספים מצדיקים את שכרם ? יכול להיות שכן במקרים מסוימים אבל לא בהרבה מקרים נוספים

השאלה היא אחרת: אם יהיה חוק שיגביל את שכר הבכירים, אלו שלא מצדיקים את השכר הגבוה יקבלו שכר נמוך יותר - אבל גם אלו שכן מצדיקים את השכר הגבוה יקבלו שכר נמוך יותר, כיוון שלפי החוק אי אפשר יהיה לתת להם יותר. והרי יש יותר תפקידים לבכירים מאשר בכירים שמצדיקים את השכר הגבוה (הרי אתה לא חושב שיש הרבה אנשים שיכולים למלא את התפקיד טוב יותר מהבכירים הקיימים אבל הדירקטוריונים בוחרים דווקא בבכירים הגרועים יותר, נכון?), אז איך חברה אמורה למשוך אליה את הבכירים הטובים, אם השכר שהיא יכולה להציע להם זהה לזה שכל חברה אחרת יכולה להציע להם?

אני אומר דבר פשוט רוצה לקבל משכורת מנופחת ? בבקשה תגרום לחברה להגדלת הכנסות והגדלת שווי החברה ואז תזכה בבונוס נכבד

לא עשיתי את זה ? יופי תסתפק ב20-30 אלף שקל לחודש

החברה בהפסדים בגלל הניהול הכושל שלך ? -קח את התיק ולך הביתה

נו, באמת. תרבות הבונוסים היא אחד מהגורמים העיקריים למשבר הכלכלי האחרון: מאחר שהבכירים מקבלים בונוסים על ריווחיות החברה וזו נמדדת לטווח קצר (בין רבעון לשנה), יש למנהלים אינטרס לקחת סיכונים גבוהים על מנת להעלות את הרווחים. אבל סיכונים גבוהים יכולים להביא גם להפסדים גדולים. שיטת הבונוסים מעודדת מנהלים לוקחי סיכונים ופוגעת במנהלים זהירים וסולידיים.

אגב, לפעמים המנהל מביא לתוצאות טובות לא בגלל הניהול המוצלח שלו אלא בגלל מזל גרידא - נאמר שסופת הוריקן פגעה קשות במפעלי היצור של המתחרה העיקרית של החברה. לפעמים המנהל מביא לתוצאות גרועות בגלל ביש מזל - נאמר סופת הוריקן שפגעה קשות במפעלי היצור של החברה שלו. לפעמים רווחי החברה עולים לא בגלל כישורי הניהול המצויינים של המנהל אלא בגלל שכל השוק בצמיחה. לפעמים השוק נכנס למיתון עמוק ואז המנהל המוצלח הוא לא זה שמביא רווחים גבוהים אלא זה שמצליח למנוע הפסדים.

איך אתה מחלק בונוסים במקרים האלו?

ככה זה פועל בחברה פרטית וככה זה צריך לפעול בציבורית -אין לי בעיה שעילוי בתחומו יהיה מולטי מיליונר כן יש לי בעיה שכל מיני מקורבים מקבלים משכורות מנופחות על חשבון המשקעים

למה אתה משקיע בחברות שלדעתך מבזבזות כספים על מקורבים על חשבונך? תשקיע בחברות שלא עושות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...