מחשב שנקנה בBESTBUY והפעלת אחריות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב שנקנה בBESTBUY והפעלת אחריות

maorizyo

Recommended Posts

מישהו פה קנה לפטופ ב BESTBUY בארה"ב? קניתי משם לפטופ לפני שנתיים עם אחריות שלהם בינלאומית ועכשיו שאני צריך להפעיל את האחריות הם מתחמקים לי וארוצים שאני אתקן על חשבוני ואשלח קבלה. מישהו התמודד איתם כבר והצליח?

אתם מכירים מעבדות טובות שיכולות לעזור לי?

המחשב שלי הוא DV2845 עם בעיית תמונה שנעלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח שתהיה להם מעבדה של או משהו שהם עובדים איתה. בזמנו שקניתי את המחשב המוכר התחייב לי שיש להם בכל מקום מענה לתקלות אפילו בעיראק!! וזה עוד היה מוכר ברשת מכובדת ולא אחד שעושה חלטורות כדי למכור. רק בגלל זה קניתי אחריות בינלאומית.

בכל מקרה מישהו התנבה עם הקטע הזה של תיקון ואחרי זה שליחת חשבונית לפיצוי?

ודרך אגב זה לשון התגובה שלהם:

Thank you for sending your repair issue to the Best Buy Management Issues team. Please have a local service center diagnose the failure with your computer. If the repair estimate is less than 100% of the purchase price of the computer, you will need to pay for the service and send a request for reimbursement to the address below. If the cost of the repair will be greater than the purchase price, you will need to submit the repair estimate to the address below and you will be reimbursed for the purchase price paid for the computer.

Best Buy Reimbursement

PO Box 2304

Great Falls, MT 59403

USA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מקובל שחברות שאינן מחזיקות מעבדות, אבל כן נותנות שירות אחריות (כמו BESTBUY, MACK או חברות אשראי למיניהן) אומרות לך "תתקן לבד, תשלח קבלה ונזכה אותך".

רק צריך להיות זהיר ולברר היטב ומראש איך כל התהליך עובד, האם יש הגבלות למיניהן ואיך אתה מקבל את הכסף.

יותר מזה לא תקבל מהם כנראה, כי באמת אין להם תשתיות לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...