כרטיס 9800GT לא מעביר סאונד דרך HDMI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס 9800GT לא מעביר סאונד דרך HDMI

nnfyrbsnss

Recommended Posts

שלום,

יש לי את הכרטיס 9800GT עם חיבור , אני מחבר את הטלוויזיה דרך הHDMI ומאפשר בדרייבר של nVidia (שמעודכן לגרסא 197.13 שלא אמורה להוות בעיה) את הסאונד דרך ועדיין אין סאונד בחיבור .

מחיפוש קצרצר באינטרנט מצאתי שאני צריך לחבר את הכרטיס קול שלי לכרטיס מסך, נשמע הגיוני אבל לא קיבלתי עם הכרטיס מסך שום כבל שקשור לזה (רק מתאם DVI-VGA), מאיפה אני משיג את הכבל?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבל נקבה נקבה, 2 פינים בכל קצה (פינים כמו חיבור של מאורר במחשב) יש כרטיסים שהוא לא אמור לבוא איתם.

אתה יכול להשיג אותו בכל חנות חשמל עם מעבדה או משהו כזה תבקש שיכינו לך אם אין..

בכטיס מסך זה די ברור איפה צריך לחבר כי יש רק חיבור אחד, בלוח-אם בקירבת מקום לכרטיס-קול (ראה מדריך משתמש של הלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי בלוח אם יש לי חיבור (שהאמת רחוק מהכרטיס קול) שרשום עליו SPDIF אבל הוא שלושה פינים והחיבור על הכרטיס מסך הוא שניים, מה עושים במקרה כזה? ומאיפה אני מביא כבל מתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי בלוח אם יש לי חיבור (שהאמת רחוק מהכרטיס קול) שרשום עליו SPDIF אבל הוא שלושה פינים והחיבור על הכרטיס מסך הוא שניים, מה עושים במקרה כזה? ומאיפה אני מביא כבל מתאים?

טוב שמע... קראתי עכשיו את המנואל שלך.... חחח ועבדו עליך אין לך OUT זה עם ה-3 זה IN...

סתם פשוט אין לך... יש אופציות אחרות אחי ככה או ככה הסאונד של המסך לא מצדיק HD חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...